
| Karoser tipi nedir, Mercedes-Benz CLE Coupe (C236)? | Coupe, 2 Kapı, 4 Koltuk |
|---|---|
| Yakıt tüketimi ne kadar, Mercedes-Benz CLE Coupe (C236) CLE 300 (258 Hp) Mild Hybrid 4MATIC 9G-TRONIC? | 7-7.6 Lt/100 km 33.6 - 30.9 US mpg 40.4 - 37.2 UK mpg 14.3 - 13.2 km/Lt |
| Araç ne kadar ECO'dur, Mercedes-Benz CLE CLE 300 (258 Hp) Mild Hybrid 4MATIC 9G-TRONIC? | 159-173 g/km CO2 Euro 6d |
| Araç ne kadar hızlıdır, 2023 CLE Coupe (C236) CLE 300 (258 Hp) Mild Hybrid 4MATIC 9G-TRONIC? | 250 km/saat | 155.34 mph 0-100 km/saat: 6.2 saniye 0-60 mph: 5.9 saniye |
| Motor gücü ne kadar, Mercedes-Benz CLE Coupe 2023 CLE 300 (258 Hp) Mild Hybrid 4MATIC 9G-TRONIC? | 258 bg, 400 Nm 295.02 lb.-ft. |
| Motor hacmi ne kadar, Mercedes-Benz CLE Coupe 2023 CLE 300 (258 Hp) Mild Hybrid 4MATIC 9G-TRONIC? | 2.0 Lt 1999 cm3 121.99 cu. in. |
| Motorda kaç tane silindir var, 2023 Mercedes-Benz CLE 300 (258 Hp) Mild Hybrid 4MATIC 9G-TRONIC? | 4, Sıralı |
| Aktarımı nedir, Mercedes-Benz CLE Coupe (C236) Coupe 2023 CLE 300 (258 Hp) Mild Hybrid 4MATIC 9G-TRONIC? | Tüm tekerlekten çekiş (4x4). MHEV (Hafif Hibrit Elektrikli Araç, güç destekli hibrit, batarya destekli hibrit araçlar, BAHV). İYM ve elektrik motoru, sadece karışık modda çalışma imkanı ile otomobilin dört tekerleklerini hareket ettirir. |
| Aracın uzunluğu ne kadar, 2023 Mercedes-Benz CLE Coupe? | 4850 mm 190.94 in. |
| Aracın genişliği ne kadar, 2023 Mercedes-Benz CLE Coupe? | 1860 mm 73.23 in. |
| Aracın ağırlığı ne kadar, 2023 Mercedes-Benz CLE Coupe (C236) CLE 300 (258 Hp) Mild Hybrid 4MATIC 9G-TRONIC? | 1800 Kg 3968.32 lbs. |
| İzin verilen maksimum kütle ne kadar, 2023 Mercedes-Benz CLE Coupe (C236) CLE 300 (258 Hp) Mild Hybrid 4MATIC 9G-TRONIC? | 2330 Kg 5136.77 lbs. |
| Araç Bagaj Hacmi Ne Kadar, 2023 Mercedes-Benz CLE Coupe? | 420 Lt 14.83 cu. ft. |
| Kaç vites var, Şanzıman tipi nedir, 2023 Mercedes-Benz CLE Coupe (C236) CLE 300 (258 Hp) Mild Hybrid 4MATIC 9G-TRONIC? | 9, otomatik şanzıman G-TRONIC |
| Marka | Mercedes-Benz |
|---|---|
| Model | CLE |
| Nesil | CLE Coupe (C236) |
| Modifikasyonu (Motor) | CLE 300 (258 bg) Mild Hybrid 4MATIC 9G-TRONIC |
| Üretim başlangıç yılı | Temmuz, 2023 yıl |
| Güç ünitesi mimarisi | MHEV (Hafif Hibrit Elektrikli Araç, güç destekli hibrit, batarya destekli hibrit araçlar, BAHV) |
| Gövde tipi | Coupe |
| Koltuk Sayısı | 4 |
| Kapı sayısı | 2 |
| Yakıt tüketimi, ORTALAMA (WLTP) | 7-7.6 Lt/100 km
33.6 - 30.9 US mpg 40.4 - 37.2 UK mpg 14.3 - 13.2 km/Lt |
|---|---|
| CO2 Emisyonları (WLTP) | 159-173 g/km |
| Yakıt Tipi | Benzin |
| Hızlanma 0 - 100 km/saat | 6.2 saniye |
| Hızlanma 0 - 62 mph | 6.2 saniye |
| Hızlanma 0 - 60 mph (Auto-Data.net tarafından hesaplanır) | 5.9 saniye |
| Maksimum sürat | 250 km/saat 155.34 mph |
| Emisyon Standardı | Euro 6d |
| Ağırlık/güç oranı | 7 Kg/bg, 143.3 bg/ton |
| Ağırlık/Tork oranı | 4.5 Kg/Nm, 222.2 Nm/ton |
| Batarya voltajı | 48 V |
|---|---|
| Elektrik motoru 1 | |
| Elektrikli motor gücü | 23 bg |
| Elektrikli motor torku | 200 Nm 147.51 lb.-ft. |
| Elektrik motorunun yeri | Şanzımana entegre |
| Güç | 258 bg @ 5800 dev/dak |
|---|---|
| Litre başına güç | 129.1 bg/Lt |
| Tork | 400 Nm @ 2000-3200 dev/dak 295.02 lb.-ft. @ 2000-3200 dev/dak |
| Motor düzeni | Ön, boyuna |
| Motor Modeli/Kodu | M 254.920 |
| Motor hacmi | 1999 cm3 121.99 cu. in. |
| Silindir Adedi | 4 |
| Motor konfigürasyonu | Sıralı |
| Silindir çapı | 83 mm 3.27 in. |
| Silindir içi vuruş | 92.4 mm 3.64 in. |
| Sıkıştırma oranı | 10:1 |
| Silindir başına düşen valf | 4 |
| Yakıt enjeksiyon sistemi | Direkt enjeksiyon |
| Motor aspirasyonu | Turbo kompresör, Intercooler |
| Valf yapısı | DOHC, CAMTRONIC |
| Motor yağı kapasitesi | 6 Lt 6.34 US qt | 5.28 UK qt |
| Motor yağı özellikleri | Görmek için giriş yapın. |
| soğutma sıvısı | 12 Lt 12.68 US qt | 10.56 UK qt |
| Motor sistemleri | Start & Stop Sistemi Partikül filtresi |
| Ağırlık | 1800 Kg 3968.32 lbs. |
|---|---|
| Maksimum ağırlık | 2330 Kg 5136.77 lbs. |
| Azami yük | 530 Kg 1168.45 lbs. |
| Bagaj hacmi en az | 420 Lt 14.83 cu. ft. |
| Yakıt deposu hacmi | 66 Lt 17.44 US gal | 14.52 UK gal |
| Tavan Yükü | 100 Kg 220.46 lbs. |
| Frenli treyler yükü (12%) | 1800 Kg 3968.32 lbs. |
| Frensiz treyler yükü | 750 Kg 1653.47 lbs. |
| Römork burun yükü | 75 Kg 165.35 lbs. |
| Uzunluk | 4850 mm 190.94 in. |
|---|---|
| Genişlik | 1860 mm 73.23 in. |
| aynalar dahil genişlik | 2042 mm 80.39 in. |
| Yükseklik | 1428 mm 56.22 in. |
| Dingil Mesafesi | 2865 mm 112.8 in. |
| Ön tekerlek izi | 1605 mm 63.19 in. |
| Arka tekerlek izi | 1616 mm 63.62 in. |
| ön çıkıntı | 888 mm 34.96 in. |
| arka çıkıntı | 1097 mm 43.19 in. |
| En az dönüş açısı | 11.2 m 36.75 ft. |
| Aktarma mimarisi | İYM ve elektrik motoru, sadece karışık modda çalışma imkanı ile otomobilin dört tekerleklerini hareket ettirir. |
|---|---|
| Çekiş | Tüm tekerlekten çekiş (4x4) |
| Vites sayısı ve şanzıman tipi | 9 vites, otomatik şanzıman G-TRONIC |
| Ön süspansiyon | Bağımsız çok bağlantılı süspansiyon |
| Arka süspansiyon | Bağımsız çok bağlantılı süspansiyon |
| Ön frenler | Hava soğutmalı diskler |
| Arka frenler | Hava soğutmalı diskler |
| Yardımcı sistemler | ABS (fren sistemi) |
| Direksiyon tipi | Direksiyon kutusu |
| Direksiyon | Elektrik Direksiyon |
| Jant Boyutu | 18 |