
| Karoser tipi nedir, Mercedes-Benz CLE Coupe (C236)? | Coupe, 2 Kapı, 4 Koltuk |
|---|---|
| Yakıt tüketimi ne kadar, Mercedes-Benz CLE Coupe (C236) CLE 200 (204 Hp) Mild Hybrid 4MATIC 9G-TRONIC? | 6.7-7.5 Lt/100 km 35.1 - 31.4 US mpg 42.2 - 37.7 UK mpg 14.9 - 13.3 km/Lt |
| Araç ne kadar ECO'dur, Mercedes-Benz CLE CLE 200 (204 Hp) Mild Hybrid 4MATIC 9G-TRONIC? | 153-171 g/km CO2 Euro 6d |
| Araç ne kadar hızlıdır, 2023 CLE Coupe (C236) CLE 200 (204 Hp) Mild Hybrid 4MATIC 9G-TRONIC? | 236 km/saat | 146.64 mph 0-100 km/saat: 7.5 saniye 0-60 mph: 7.1 saniye |
| Motor gücü ne kadar, Mercedes-Benz CLE Coupe 2023 CLE 200 (204 Hp) Mild Hybrid 4MATIC 9G-TRONIC? | 204 bg, 320 Nm 236.02 lb.-ft. |
| Motor hacmi ne kadar, Mercedes-Benz CLE Coupe 2023 CLE 200 (204 Hp) Mild Hybrid 4MATIC 9G-TRONIC? | 2.0 Lt 1999 cm3 121.99 cu. in. |
| Motorda kaç tane silindir var, 2023 Mercedes-Benz CLE 200 (204 Hp) Mild Hybrid 4MATIC 9G-TRONIC? | 4, Sıralı |
| Aktarımı nedir, Mercedes-Benz CLE Coupe (C236) Coupe 2023 CLE 200 (204 Hp) Mild Hybrid 4MATIC 9G-TRONIC? | Tüm tekerlekten çekiş (4x4). MHEV (Hafif Hibrit Elektrikli Araç, güç destekli hibrit, batarya destekli hibrit araçlar, BAHV). İYM ve elektrik motoru, sadece karışık modda çalışma imkanı ile otomobilin dört tekerleklerini hareket ettirir. |
| Aracın uzunluğu ne kadar, 2023 Mercedes-Benz CLE Coupe? | 4850 mm 190.94 in. |
| Aracın genişliği ne kadar, 2023 Mercedes-Benz CLE Coupe? | 1860 mm 73.23 in. |
| Aracın ağırlığı ne kadar, 2023 Mercedes-Benz CLE Coupe (C236) CLE 200 (204 Hp) Mild Hybrid 4MATIC 9G-TRONIC? | 1765 Kg 3891.16 lbs. |
| İzin verilen maksimum kütle ne kadar, 2023 Mercedes-Benz CLE Coupe (C236) CLE 200 (204 Hp) Mild Hybrid 4MATIC 9G-TRONIC? | 2315 Kg 5103.7 lbs. |
| Araç Bagaj Hacmi Ne Kadar, 2023 Mercedes-Benz CLE Coupe? | 420 Lt 14.83 cu. ft. |
| Kaç vites var, Şanzıman tipi nedir, 2023 Mercedes-Benz CLE Coupe (C236) CLE 200 (204 Hp) Mild Hybrid 4MATIC 9G-TRONIC? | 9, otomatik şanzıman G-TRONIC |
| Genel bilgi | |
|---|---|
| Marka | Mercedes-Benz |
| Model | CLE |
| Nesil | CLE Coupe (C236) |
| Modifikasyonu (Motor) | CLE 200 (204 bg) Mild Hybrid 4MATIC 9G-TRONIC |
| Üretim başlangıç yılı | Temmuz, 2023 yıl |
| Güç ünitesi mimarisi | MHEV (Hafif Hibrit Elektrikli Araç, güç destekli hibrit, batarya destekli hibrit araçlar, BAHV) |
| Gövde tipi | Coupe |
| Koltuk Sayısı | 4 |
| Kapı sayısı | 2 |
| Performans | |
| Yakıt tüketimi, ORTALAMA (WLTP) | 6.7-7.5 Lt/100 km
35.1 - 31.4 US mpg 42.2 - 37.7 UK mpg 14.9 - 13.3 km/Lt |
| CO2 Emisyonları (WLTP) | 153-171 g/km |
| Yakıt Tipi | Benzin |
| Hızlanma 0 - 100 km/saat | 7.5 saniye |
| Hızlanma 0 - 62 mph | 7.5 saniye |
| Hızlanma 0 - 60 mph (Auto-Data.net tarafından hesaplanır) | 7.1 saniye |
| Maksimum sürat | 236 km/saat 146.64 mph |
| Emisyon Standardı | Euro 6d |
| Ağırlık/güç oranı | 8.7 Kg/bg, 115.6 bg/ton |
| Ağırlık/Tork oranı | 5.5 Kg/Nm, 181.3 Nm/ton |
| Elektrikli ve Hibrit | |
| Batarya voltajı | 48 V |
| Elektrik motoru 1 | |
| Elektrikli motor gücü | 23 bg |
| Elektrikli motor torku | 200 Nm 147.51 lb.-ft. |
| Elektrik motorunun yeri | Şanzımana entegre |
| İçten yanmalı motor | |
| Güç | 204 bg @ 6100 dev/dak |
| Litre başına güç | 102.1 bg/Lt |
| Tork | 320 Nm @ 2000-4000 dev/dak 236.02 lb.-ft. @ 2000-4000 dev/dak |
| Motor düzeni | Ön, boyuna |
| Motor Modeli/Kodu | M 254.920 |
| Motor hacmi | 1999 cm3 121.99 cu. in. |
| Silindir Adedi | 4 |
| Motor konfigürasyonu | Sıralı |
| Silindir çapı | 83 mm 3.27 in. |
| Silindir içi vuruş | 92.4 mm 3.64 in. |
| Sıkıştırma oranı | 10:1 |
| Silindir başına düşen valf | 4 |
| Yakıt enjeksiyon sistemi | Direkt enjeksiyon |
| Motor aspirasyonu | Turbo kompresör, Intercooler |
| Valf yapısı | DOHC, CAMTRONIC |
| Motor yağı kapasitesi | 6 Lt 6.34 US qt | 5.28 UK qt |
| Motor yağı özellikleri | Görmek için giriş yapın. |
| soğutma sıvısı | 12 Lt 12.68 US qt | 10.56 UK qt |
| Motor sistemleri | Start & Stop Sistemi Partikül filtresi |
| Hacim ve ağırlıklar. | |
| Ağırlık | 1765 Kg 3891.16 lbs. |
| Maksimum ağırlık | 2315 Kg 5103.7 lbs. |
| Azami yük | 550 Kg 1212.54 lbs. |
| Bagaj hacmi en az | 420 Lt 14.83 cu. ft. |
| Yakıt deposu hacmi | 66 Lt 17.44 US gal | 14.52 UK gal |
| Tavan Yükü | 100 Kg 220.46 lbs. |
| Frenli treyler yükü (12%) | 1800 Kg 3968.32 lbs. |
| Frensiz treyler yükü | 750 Kg 1653.47 lbs. |
| Römork burun yükü | 75 Kg 165.35 lbs. |
| Boyutlar | |
| Uzunluk | 4850 mm 190.94 in. |
| Genişlik | 1860 mm 73.23 in. |
| aynalar dahil genişlik | 2042 mm 80.39 in. |
| Yükseklik | 1428 mm 56.22 in. |
| Dingil Mesafesi | 2865 mm 112.8 in. |
| Ön tekerlek izi | 1605 mm 63.19 in. |
| Arka tekerlek izi | 1616 mm 63.62 in. |
| ön çıkıntı | 888 mm 34.96 in. |
| arka çıkıntı | 1097 mm 43.19 in. |
| En az dönüş açısı | 11.2 m 36.75 ft. |
| Şanzıman, fren ve süspansiyon | |
| Aktarma mimarisi | İYM ve elektrik motoru, sadece karışık modda çalışma imkanı ile otomobilin dört tekerleklerini hareket ettirir. |
| Çekiş | Tüm tekerlekten çekiş (4x4) |
| Vites sayısı ve şanzıman tipi | 9 vites, otomatik şanzıman G-TRONIC |
| Ön süspansiyon | Bağımsız çok bağlantılı süspansiyon |
| Arka süspansiyon | Bağımsız çok bağlantılı süspansiyon |
| Ön frenler | Hava soğutmalı diskler |
| Arka frenler | Hava soğutmalı diskler |
| Yardımcı sistemler | ABS (fren sistemi) |
| Direksiyon tipi | Direksiyon kutusu |
| Direksiyon | Elektrik Direksiyon |
| Jant Boyutu | 18 |