
| Karoser tipi nedir, Fisker Ocean? | SUV, 5 Kapı, 5 Koltuk |
|---|---|
| Tamamen elektrikli şekilde ne kadar gidebilir, Extreme/One 113 kWh Hyper Range (564 Hp) AWD? | 707 km 439.31 mi |
| Elektrik tüketimi ne kadar, Fisker Ocean Extreme/One 113 kWh Hyper Range (564 Hp) AWD? | 23 kWh/100 km 37.01 kWh/100 mi 91 MPGe 4.3 km/kWh 2.7 mi/kWh |
| Araç ne kadar hızlıdır, 2022 Ocean Extreme/One 113 kWh Hyper Range (564 Hp) AWD? | 206 km/saat | 128 mph 0-100 km/saat: 4.2 saniye 0-60 mph: 3.7 saniye |
| Motor gücü ne kadar, Fisker Ocean SUV 2022 Extreme/One 113 kWh Hyper Range (564 Hp) AWD? | 564 bg, 737 Nm 543.58 lb.-ft. |
| Aktarımı nedir, Fisker Ocean SUV 2022 Extreme/One 113 kWh Hyper Range (564 Hp) AWD? | Tüm tekerlekten çekiş (4x4). BEV (Elektrikli Araç). Bir elektrik motoru ön tekerlekleri, bir elektrik motoru arka tekerlekleri hareket ettirir. |
| Aracın uzunluğu ne kadar, 2022 Fisker Ocean SUV? | 4775 mm 187.99 in. |
| Aracın genişliği ne kadar, 2022 Fisker Ocean SUV? | 1990 mm 78.35 in. |
| Aracın ağırlığı ne kadar, 2022 Fisker Ocean Extreme/One 113 kWh Hyper Range (564 Hp) AWD? | 2436 Kg 5370.46 lbs. |
| İzin verilen maksimum kütle ne kadar, 2022 Fisker Ocean Extreme/One 113 kWh Hyper Range (564 Hp) AWD? | 2974 Kg 6556.55 lbs. |
| Araç Bagaj Hacmi Ne Kadar, 2022 Fisker Ocean SUV? | 476 - 918 Lt 16.81 - 32.42 cu. ft. |
| Kaç vites var, Şanzıman tipi nedir, 2022 Fisker Ocean Extreme/One 113 kWh Hyper Range (564 Hp) AWD? | 1, otomatik şanzıman |
| Genel bilgi | |
|---|---|
| Marka | Fisker |
| Model | Ocean |
| Nesil | Ocean |
| Modifikasyonu (Motor) | Extreme/One 113 kWh Hyper Range (564 bg) AWD |
| Üretim başlangıç yılı | Şubat, 2022 yıl |
| Son üretim yılı | 2024 yıl |
| Güç ünitesi mimarisi | BEV (Elektrikli Araç) |
| Gövde tipi | SUV |
| Koltuk Sayısı | 5 |
| Kapı sayısı | 5 |
| Performans | |
| Yakıt Tipi | Elektrik |
| Hızlanma 0 - 100 km/saat | 4.2 saniye |
| Hızlanma 0 - 62 mph | 4.2 saniye |
| Hızlanma 0 - 60 mph | 3.7 saniye |
| Maksimum sürat | 206 km/saat 128 mph |
| Ağırlık/güç oranı | 4.3 Kg/bg, 231.5 bg/ton |
| Ağırlık/Tork oranı | 3.3 Kg/Nm, 302.5 Nm/ton |
| Elektrikli ve Hibrit | |
| Brüt batarya kapasitesi | 113 kWh |
| Net batarya kapasitesi | 106 kWh |
| Batarya teknolojisi | Lityum-nikel manganez kobalt oksit (Li-NMC) |
| Batarya konumu | Zemin altı |
| Elektrikle gidilebilen menzil (WLTP) | 707 km 439.31 mi |
| Elektrikle gidilebilen menzil (EPA) | 579 km 359.77 mi |
| Ortalama Enerji Tüketimi (EPA) | 23 kWh/100 km
37.01 kWh/100 mi 91 MPGe 4.3 km/kWh 2.7 mi/kWh |
| Şarj bağlantı noktaları | Görmek için giriş yapın. |
| Elektrik motoru 1 | |
| Elektrik motorunun yeri | Ön aks, enine |
| Elektrik motoru tipi | Senkron |
| Elektrik motoru 2 | |
| Elektrik motorunun yeri | Arka aks, enine |
| Elektrik motoru tipi | Senkron |
| Sistem gücü | 564 bg |
| Sistem tork | 737 Nm 543.58 lb.-ft. |
| Hacim ve ağırlıklar. | |
| Ağırlık | 2436 Kg 5370.46 lbs. |
| Maksimum ağırlık | 2974 Kg 6556.55 lbs. |
| Azami yük | 538 Kg 1186.09 lbs. |
| Bagaj hacmi en az | 476 Lt 16.81 cu. ft. |
| Bagaj hacmi en fazla | 918 Lt 32.42 cu. ft. |
| Frenli treyler yükü (12%) | 1820 Kg 4012.41 lbs. |
| Boyutlar | |
| Uzunluk | 4775 mm 187.99 in. |
| aynalar katlı genişlik | 1990 mm 78.35 in. |
| aynalar dahil genişlik | 2120 mm 83.46 in. |
| Yükseklik | 1629 mm 64.13 in. |
| Dingil Mesafesi | 2921 mm 115 in. |
| Ön tekerlek izi | 1696 mm 66.77 in. |
| Arka tekerlek izi | 1732 mm 68.19 in. |
| ön çıkıntı | 911 mm 35.87 in. |
| arka çıkıntı | 942 mm 37.09 in. |
| Yerden yükseklik | 165-180 mm 6.5 - 7.09 in. |
| En az dönüş açısı | 11.9 m 39.04 ft. |
| Yaklaşım açısı | 15.9-17° |
| Kalkış açısı | 20.3-21.5° |
| rampa açısı | 12.9-13.4° |
| Şanzıman, fren ve süspansiyon | |
| Aktarma mimarisi | Bir elektrik motoru ön tekerlekleri, bir elektrik motoru arka tekerlekleri hareket ettirir. |
| Çekiş | Tüm tekerlekten çekiş (4x4) |
| Vites sayısı ve şanzıman tipi | 1 vites, otomatik şanzıman |
| Ön süspansiyon | Helezon yaylı ve viraj denge çubuğuna sahip bağımsız, McPherson tipi |
| Arka süspansiyon | Stabilizatörlü bağımsız çok bağlantılı yaylı süspansiyon |
| Ön frenler | Hava soğutmalı diskler |
| Arka frenler | Hava soğutmalı diskler |
| Yardımcı sistemler | ABS (fren sistemi) |
| Direksiyon tipi | Direksiyon kutusu |
| Direksiyon | Elektrik Direksiyon |
| Lastik boyutu | 255/50 R20; 255/45 R22 |
| Jant Boyutu | 7.5J x 20; 8.5J x 22 |