
| Karoser tipi nedir, Chery J6? | SUV, Crossover, 5 Kapı, 5 Koltuk |
|---|---|
| Tamamen elektrikli şekilde ne kadar gidebilir, T 69.77 kWh (279 Hp) Electric iWD? | 436 km 270.92 mi |
| Araç ne kadar hızlıdır, 2025 J6 T 69.77 kWh (279 Hp) Electric iWD? | 0-100 km/saat: 6.5 saniye 0-60 mph: 6.2 saniye |
| Motor gücü ne kadar, Chery J6 SUV, Crossover 2025 T 69.77 kWh (279 Hp) Electric iWD? | 279 bg, 385 Nm 283.96 lb.-ft. |
| Aktarımı nedir, Chery J6 SUV, Crossover 2025 T 69.77 kWh (279 Hp) Electric iWD? | Tüm tekerlekten çekiş (4x4). BEV (Elektrikli Araç). Bir elektrik motoru ön tekerlekleri, bir elektrik motoru arka tekerlekleri hareket ettirir. |
| Aracın uzunluğu ne kadar, 2025 Chery J6 SUV, Crossover? | 4433 mm 174.53 in. |
| Aracın genişliği ne kadar, 2025 Chery J6 SUV, Crossover? | 1916 mm 75.43 in. |
| Kaç vites var, Şanzıman tipi nedir, 2025 Chery J6 T 69.77 kWh (279 Hp) Electric iWD? | 1, otomatik şanzıman |
| Marka | Chery |
|---|---|
| Model | J6 |
| Nesil | J6 |
| Modifikasyonu (Motor) | T 69.77 kWh (279 bg) Electric iWD |
| Üretim başlangıç yılı | 2025 yıl |
| Güç ünitesi mimarisi | BEV (Elektrikli Araç) |
| Gövde tipi | SUV, Crossover |
| Koltuk Sayısı | 5 |
| Kapı sayısı | 5 |
| Yakıt Tipi | Elektrik |
|---|---|
| Hızlanma 0 - 100 km/saat | 6.5 saniye |
| Hızlanma 0 - 62 mph | 6.5 saniye |
| Hızlanma 0 - 60 mph (Auto-Data.net tarafından hesaplanır) | 6.2 saniye |
| Brüt batarya kapasitesi | 69.77 kWh |
|---|---|
| Batarya teknolojisi | Lityum demir fosfat (LiFePO4) |
| Batarya konumu | Zemin altı |
| Elektrikle gidilebilen menzil | 436 km 270.92 mi |
| Şarj bağlantı noktaları | Görmek için giriş yapın. |
| Elektrik motoru 1 | |
| Elektrikli motor gücü | 184 bg |
| Elektrikli motor torku | 220 Nm 162.26 lb.-ft. |
| Elektrik motorunun yeri | Arka aks, enine |
| Elektrik motoru tipi | Senkron |
| Elektrik motoru 2 | |
| Elektrikli motor gücü | 95 bg |
| Elektrikli motor torku | 165 Nm 121.7 lb.-ft. |
| Elektrik motorunun yeri | Ön aks, enine |
| Elektrik motoru tipi | Senkron |
| Sistem gücü | 279 bg |
| Sistem tork | 385 Nm 283.96 lb.-ft. |
| Uzunluk | 4433 mm 174.53 in. |
|---|---|
| Genişlik | 1916 mm 75.43 in. |
| Yükseklik | 1741 mm 68.54 in. |
| Dingil Mesafesi | 2715 mm 106.89 in. |
| Yerden yükseklik | 195-225 mm 7.68 - 8.86 in. |
| Aktarma mimarisi | Bir elektrik motoru ön tekerlekleri, bir elektrik motoru arka tekerlekleri hareket ettirir. |
|---|---|
| Çekiş | Tüm tekerlekten çekiş (4x4) |
| Vites sayısı ve şanzıman tipi | 1 vites, otomatik şanzıman |
| Ön süspansiyon | Bağımsız tip McPherson |
| Arka süspansiyon | Bağımsız çok bağlantılı süspansiyon |
| Ön frenler | Disk |
| Arka frenler | Disk |
| Yardımcı sistemler | ABS (fren sistemi) |
| Direksiyon tipi | Direksiyon kutusu |
| Direksiyon | Elektrik Direksiyon |
| Jant Boyutu | 19 |