
| Ποιος είναι ο τύπος αμαξώματος, Chery J6? | SUV , Κροσόβερ , 5 Πόρτες, 5 Καθίσματα |
|---|---|
| Πόσο μπορεί να διανύσει μόνο με ηλεκτρική ενέργεια, T 69.77 kWh (279 Hp) Electric iWD? | 436 km 270.92 mi |
| Πόσο γρήγορο είναι το αυτοκίνητο, 2025 J6 T 69.77 kWh (279 Hp) Electric iWD? | 0-100 km/h: 6.5 δευτ 0-60 mph: 6.2 δευτ |
| Ποια είναι η ισχύς του κινητήρα, Chery J6 SUV , Κροσόβερ 2025 T 69.77 kWh (279 Hp) Electric iWD? | 279 Hp, 385 Nm 283.96 lb.-ft. |
| Ποιο είναι το σύστημα κίνησης, Chery J6 SUV , Κροσόβερ 2025 T 69.77 kWh (279 Hp) Electric iWD? | Οδήγηση όλων των τροχών (4x4). BEV (Ηλεκτρικό όχημα). Ένας ηλεκτροκινητήρας κινεί τους εμπρός τροχούς, ένας ηλεκτρικός κινητήρας κινεί τους πίσω τροχούς. |
| Πόσο είναι το μήκος του οχήματος, 2025 Chery J6 SUV , Κροσόβερ ? | 4433 mm 174.53 in. |
| Πόσο είναι το πλάτος του οχήματος, 2025 Chery J6 SUV , Κροσόβερ ? | 1916 mm 75.43 in. |
| Πόσες ταχύτητες έχει το κιβώτιο ταχυτήτων, Τι τύπος είναι το κιβώτιο ταχυτήτων, 2025 Chery J6 T 69.77 kWh (279 Hp) Electric iWD? | 1, αυτόματο κιβώτιο ταχυτήτων |
| μάρκα | Chery |
|---|---|
| μοντέλο | J6 |
| παραγωγή | J6 |
| τροποποιήσεις (κινητήρας) | T 69.77 kWh (279 Hp) Electric iWD |
| έναρξη της παραγωγής | 2025 έτος |
| Αρχιτεκτονική της μονάδας κίνησης | BEV (Ηλεκτρικό όχημα) |
| Τύπος κουπέ | SUV , Κροσόβερ |
| Καθίσματα | 5 |
| Πόρτες | 5 |
| Τύπος καυσίμου | ηλεκτρική ενέργεια |
|---|---|
| Επιτάχυνση 0 - 100 χλμ/ώρα | 6.5 δευτ |
| Επιτάχυνση 0 - 62 mph | 6.5 δευτ |
| Επιτάχυνση 0 - 60 mph (Υπολογισμός από το Auto-Data.net) | 6.2 δευτ |
| Ακαθάριστη χωρητικότητα μπαταρίας | 69.77 kWh |
|---|---|
| Τεχνολογία μπαταρίας | Φωσφορικό λίθιο σίδηρο (LiFePO4) |
| Θέση μπαταρίας | Κάτω από το πάτωμα |
| ηλεκτρική αυτονομία | 436 km 270.92 mi |
| Θύρες φόρτισης | Συνδεθείτε για να δείτε. |
| Ηλεκτρικός κινητήρας 1 | |
| Ηλεκτρική ισχύς του κινητήρα | 184 Hp |
| Ηλεκτρικό μοτέρ ροπής | 220 Nm 162.26 lb.-ft. |
| Θέση ηλεκτρικού κινητήρα | Πίσω άξονας, εγκάρσια |
| Τύπος ηλεκτροκινητήρα | Σύγχρονος |
| Ηλεκτρικός κινητήρας 2 | |
| Ηλεκτρική ισχύς του κινητήρα | 95 Hp |
| Ηλεκτρικό μοτέρ ροπής | 165 Nm 121.7 lb.-ft. |
| Θέση ηλεκτρικού κινητήρα | Εμπρός άξονας, εγκάρσια |
| Τύπος ηλεκτροκινητήρα | Σύγχρονος |
| Συνολική ισχύς συστήματος | 279 Hp |
| Ροπή συστήματος | 385 Nm 283.96 lb.-ft. |
| μήκος | 4433 mm 174.53 in. |
|---|---|
| πλάτος | 1916 mm 75.43 in. |
| ύψος | 1741 mm 68.54 in. |
| μεταξόνιο | 2715 mm 106.89 in. |
| Απόσταση από το έδαφος | 195-225 mm 7.68 - 8.86 in. |
| Αρχιτεκτονική του συστήματος κίνησης | Ένας ηλεκτροκινητήρας κινεί τους εμπρός τροχούς, ένας ηλεκτρικός κινητήρας κινεί τους πίσω τροχούς. |
|---|---|
| Κίνηση | Οδήγηση όλων των τροχών (4x4) |
| Αριθμός γραναζιών και τύπος κιβωτίου ταχυτήτων | 1 ταχύτητες, αυτόματο κιβώτιο ταχυτήτων |
| Εμπρός ανάρτηση | Ανεξάρτητη τύπου McPherson |
| Πίσω ανάρτηση | Ανεξάρτητη ανάρτηση πολλαπλών συνδέσμων |
| Εμπρός φρένα | δίσκος |
| Πίσω φρένα | δίσκος |
| Βοηθητικά συστήματα | ABS (Σύστημα αντιμπλοκαρίσματος τροχών) |
| Τύπος διεύθυνσης | Τσουκράνια διαχείρισης (με δόντια) |
| υδραυλικό τιμόνι | Ηλεκτρικό Τιμόνι |
| μέγεθος των ζάντων | 19 |