
| Karoser tipi nedir, BMW 4 Serisi Coupe (G22)? | Coupe, 2 Kapı, 4 Koltuk |
|---|---|
| Yakıt tüketimi ne kadar, BMW 4 Serisi Coupe (G22) M440i (382 Hp) Mild Hybrid xDrive Steptronic? | 9.4 Lt/100 km 25 US mpg 30.1 UK mpg 10.6 km/Lt |
| Araç ne kadar hızlıdır, 2020 4 Serisi Coupe (G22) M440i (382 Hp) Mild Hybrid xDrive Steptronic? | 210 km/saat | 130.49 mph 0-100 km/saat: 4.5 saniye 0-60 mph: 4.3 saniye |
| Motor gücü ne kadar, BMW 4 Serisi Coupe 2020 M440i (382 Hp) Mild Hybrid xDrive Steptronic? | 382 bg, 500 Nm 368.78 lb.-ft. |
| Motor hacmi ne kadar, BMW 4 Serisi Coupe 2020 M440i (382 Hp) Mild Hybrid xDrive Steptronic? | 3.0 Lt 2998 cm3 182.95 cu. in. |
| Motorda kaç tane silindir var, 2020 BMW M440i (382 Hp) Mild Hybrid xDrive Steptronic? | 6, Sıralı |
| Aktarımı nedir, BMW 4 Serisi Coupe (G22) Coupe 2020 M440i (382 Hp) Mild Hybrid xDrive Steptronic? | Tüm tekerlekten çekiş (4x4). MHEV (Hafif Hibrit Elektrikli Araç, güç destekli hibrit, batarya destekli hibrit araçlar, BAHV). İYM ve elektrik motoru, sadece karışık modda çalışma imkanı ile otomobilin dört tekerleklerini hareket ettirir. |
| Aracın uzunluğu ne kadar, 2020 BMW 4 Serisi Coupe? | 4775 mm 187.99 in. |
| Aracın genişliği ne kadar, 2020 BMW 4 Serisi Coupe? | 1852 mm 72.91 in. |
| Aracın ağırlığı ne kadar, 2020 BMW 4 Serisi Coupe (G22) M440i (382 Hp) Mild Hybrid xDrive Steptronic? | 1804 Kg 3977.14 lbs. |
| İzin verilen maksimum kütle ne kadar, 2020 BMW 4 Serisi Coupe (G22) M440i (382 Hp) Mild Hybrid xDrive Steptronic? | 2245 Kg 4949.38 lbs. |
| Araç Bagaj Hacmi Ne Kadar, 2020 BMW 4 Serisi Coupe? | 440 Lt 15.54 cu. ft. |
| Kaç vites var, Şanzıman tipi nedir, 2020 BMW 4 Serisi Coupe (G22) M440i (382 Hp) Mild Hybrid xDrive Steptronic? | 8, otomatik şanzıman Steptronic |
| Genel bilgi | |
|---|---|
| Marka | BMW |
| Model | 4 Serisi |
| Nesil | 4 Serisi Coupe (G22) |
| Modifikasyonu (Motor) | M440i (382 bg) Mild Hybrid xDrive Steptronic |
| Üretim başlangıç yılı | 2020 yıl |
| Son üretim yılı | Ocak, 2024 yıl |
| Güç ünitesi mimarisi | MHEV (Hafif Hibrit Elektrikli Araç, güç destekli hibrit, batarya destekli hibrit araçlar, BAHV) |
| Gövde tipi | Coupe |
| Koltuk Sayısı | 4 |
| Kapı sayısı | 2 |
| Performans | |
| Şehir içi yakıt tüketimi (EPA) | 10.7 Lt/100 km
22 US mpg 26.4 UK mpg 9.3 km/Lt |
| Şehir dışı yakıt tüketimi (EPA) | 7.6 Lt/100 km
30.9 US mpg 37.2 UK mpg 13.2 km/Lt |
| Ortalama yakıt tüketimi (EPA) | 9.4 Lt/100 km
25 US mpg 30.1 UK mpg 10.6 km/Lt |
| Yakıt Tipi | Benzin |
| Hızlanma 0 - 100 km/saat | 4.5 saniye |
| Hızlanma 0 - 62 mph | 4.5 saniye |
| Hızlanma 0 - 60 mph | 4.3 saniye |
| Maksimum sürat | 210 km/saat, Elektronik olarak sınırlı 130.49 mph |
| Ağırlık/güç oranı | 4.7 Kg/bg, 211.8 bg/ton |
| Ağırlık/Tork oranı | 3.6 Kg/Nm, 277.2 Nm/ton |
| Elektrikli ve Hibrit | |
| Brüt batarya kapasitesi | 0.4 kWh |
| Batarya voltajı | 48 V |
| Batarya teknolojisi | Lityum İyon (Li-Ion) |
| Batarya konumu | Ön kapağın altında |
| Elektrik motoru 1 | |
| Elektrikli motor gücü | 11 bg |
| Elektrikli motor torku | 25 Nm 18.44 lb.-ft. |
| Elektrik motorunun yeri | Ön, boyuna |
| İçten yanmalı motor | |
| Güç | 382 bg @ 5800-6500 dev/dak |
| Litre başına güç | 127.4 bg/Lt |
| Tork | 500 Nm @ 1800-5000 dev/dak 368.78 lb.-ft. @ 1800-5000 dev/dak |
| Motor düzeni | Ön, boyuna |
| Motor Modeli/Kodu | B58B30O1 |
| Motor hacmi | 2998 cm3 182.95 cu. in. |
| Silindir Adedi | 6 |
| Motor konfigürasyonu | Sıralı |
| Silindir çapı | 82 mm 3.23 in. |
| Silindir içi vuruş | 94.6 mm 3.72 in. |
| Sıkıştırma oranı | 10.2:1 |
| Silindir başına düşen valf | 4 |
| Yakıt enjeksiyon sistemi | Direkt enjeksiyon |
| Motor aspirasyonu | Twin-power turbo, Intercooler |
| Valf yapısı | Double-VANOS, VALVETRONIC |
| Motor yağı kapasitesi | 7.2 Lt 7.61 US qt | 6.34 UK qt |
| Motor yağı özellikleri | Görmek için giriş yapın. |
| Motor sistemleri | Start & Stop Sistemi |
| Hacim ve ağırlıklar. | |
| Ağırlık | 1804 Kg 3977.14 lbs. |
| Maksimum ağırlık | 2245 Kg 4949.38 lbs. |
| Azami yük | 441 Kg 972.24 lbs. |
| Bagaj hacmi en az | 440 Lt 15.54 cu. ft. |
| Yakıt deposu hacmi | 59 Lt 15.59 US gal | 12.98 UK gal |
| Boyutlar | |
| Uzunluk | 4775 mm 187.99 in. |
| Genişlik | 1852 mm 72.91 in. |
| aynalar dahil genişlik | 2081 mm 81.93 in. |
| Yükseklik | 1393 mm 54.84 in. |
| Dingil Mesafesi | 2851 mm 112.24 in. |
| Ön tekerlek izi | 1582 mm 62.28 in. |
| Arka tekerlek izi | 1593 mm 62.72 in. |
| ön çıkıntı | 863 mm 33.98 in. |
| arka çıkıntı | 1061 mm 41.77 in. |
| Yerden yükseklik | 130 mm 5.12 in. |
| Sürükle katsayısı (Cd) | 0.30 |
| En az dönüş açısı | 12 m 39.37 ft. |
| Şanzıman, fren ve süspansiyon | |
| Aktarma mimarisi | İYM ve elektrik motoru, sadece karışık modda çalışma imkanı ile otomobilin dört tekerleklerini hareket ettirir. |
| Çekiş | Tüm tekerlekten çekiş (4x4) |
| Vites sayısı ve şanzıman tipi | 8 vites, otomatik şanzıman Steptronic |
| Ön süspansiyon | Coilover yaylı destek, Enine sabitleyici |
| Arka süspansiyon | Stabilizatörlü bağımsız çok bağlantılı yaylı süspansiyon |
| Ön frenler | Hava soğutmalı diskler |
| Arka frenler | Hava soğutmalı diskler |
| Yardımcı sistemler | ABS (fren sistemi) |
| Direksiyon tipi | Direksiyon kutusu |
| Direksiyon | Elektrik Direksiyon |
| Lastik boyutu | Ön lastikler: 225/45 R18; 225/40 R19 Arka lastikler: 225/45 R18; 225/40 R19; 255/35 R19 |
| Jant Boyutu | Ön jantlar: 7.5J x 18; 8J x 19 Arka jantlar: 7.5J x 18; 8J x 19; 8.5J x 19 |