
| Karoser tipi nedir, BMW 4 Serisi Coupe (G22)? | Coupe, 2 Kapı, 4 Koltuk |
|---|---|
| Yakıt tüketimi ne kadar, BMW 4 Serisi Coupe (G22) 430d (286 Hp) Mild Hybrid xDrive Steptronic? | 5.2-5.9 Lt/100 km 45.2 - 39.9 US mpg 54.3 - 47.9 UK mpg 19.2 - 16.9 km/Lt |
| Araç ne kadar ECO'dur, BMW 4 Serisi 430d (286 Hp) Mild Hybrid xDrive Steptronic? | 137-155 g/km CO2 Euro 6d |
| Araç ne kadar hızlıdır, 2021 4 Serisi Coupe (G22) 430d (286 Hp) Mild Hybrid xDrive Steptronic? | 250 km/saat | 155.34 mph 0-100 km/saat: 5.1 saniye 0-60 mph: 4.8 saniye |
| Motor gücü ne kadar, BMW 4 Serisi Coupe 2021 430d (286 Hp) Mild Hybrid xDrive Steptronic? | 286 bg, 650 Nm 479.42 lb.-ft. |
| Motor hacmi ne kadar, BMW 4 Serisi Coupe 2021 430d (286 Hp) Mild Hybrid xDrive Steptronic? | 3.0 Lt 2993 cm3 182.64 cu. in. |
| Motorda kaç tane silindir var, 2021 BMW 430d (286 Hp) Mild Hybrid xDrive Steptronic? | 6, Sıralı |
| Aktarımı nedir, BMW 4 Serisi Coupe (G22) Coupe 2021 430d (286 Hp) Mild Hybrid xDrive Steptronic? | Tüm tekerlekten çekiş (4x4). MHEV (Hafif Hibrit Elektrikli Araç, güç destekli hibrit, batarya destekli hibrit araçlar, BAHV). İYM ve elektrik motoru, sadece karışık modda çalışma imkanı ile otomobilin dört tekerleklerini hareket ettirir. |
| Aracın uzunluğu ne kadar, 2021 BMW 4 Serisi Coupe? | 4768 mm 187.72 in. |
| Aracın genişliği ne kadar, 2021 BMW 4 Serisi Coupe? | 1852 mm 72.91 in. |
| Aracın ağırlığı ne kadar, 2021 BMW 4 Serisi Coupe (G22) 430d (286 Hp) Mild Hybrid xDrive Steptronic? | 1780 Kg 3924.23 lbs. |
| İzin verilen maksimum kütle ne kadar, 2021 BMW 4 Serisi Coupe (G22) 430d (286 Hp) Mild Hybrid xDrive Steptronic? | 2285 Kg 5037.56 lbs. |
| Araç Bagaj Hacmi Ne Kadar, 2021 BMW 4 Serisi Coupe? | 440 Lt 15.54 cu. ft. |
| Kaç vites var, Şanzıman tipi nedir, 2021 BMW 4 Serisi Coupe (G22) 430d (286 Hp) Mild Hybrid xDrive Steptronic? | 8, otomatik şanzıman Steptronic |
| Genel bilgi | |
|---|---|
| Marka | BMW |
| Model | 4 Serisi |
| Nesil | 4 Serisi Coupe (G22) |
| Modifikasyonu (Motor) | 430d (286 bg) Mild Hybrid xDrive Steptronic |
| Üretim başlangıç yılı | 2021 yıl |
| Son üretim yılı | Ocak, 2024 yıl |
| Güç ünitesi mimarisi | MHEV (Hafif Hibrit Elektrikli Araç, güç destekli hibrit, batarya destekli hibrit araçlar, BAHV) |
| Gövde tipi | Coupe |
| Koltuk Sayısı | 4 |
| Kapı sayısı | 2 |
| Performans | |
| Yakıt tüketimi, ORTALAMA (WLTP) | 5.2-5.9 Lt/100 km
45.2 - 39.9 US mpg 54.3 - 47.9 UK mpg 19.2 - 16.9 km/Lt |
| CO2 Emisyonları (WLTP) | 137-155 g/km |
| Şehir içi yakıt tüketimi (NEDC) | 5.8-6.1 Lt/100 km
40.6 - 38.6 US mpg 48.7 - 46.3 UK mpg 17.2 - 16.4 km/Lt |
| Şehir dışı yakıt tüketimi (NEDC) | 4.2-4.5 Lt/100 km
56 - 52.3 US mpg 67.3 - 62.8 UK mpg 23.8 - 22.2 km/Lt |
| Ortalama yakıt tüketimi (NEDC) | 4.8-5.1 Lt/100 km
49 - 46.1 US mpg 58.9 - 55.4 UK mpg 20.8 - 19.6 km/Lt |
| CO2 Emisyonları (NEDC) | 126-134 g/km |
| Yakıt Tipi | Dizel |
| Hızlanma 0 - 100 km/saat | 5.1 saniye |
| Hızlanma 0 - 62 mph | 5.1 saniye |
| Hızlanma 0 - 60 mph (Auto-Data.net tarafından hesaplanır) | 4.8 saniye |
| Maksimum sürat | 250 km/saat, Elektronik olarak sınırlı 155.34 mph |
| Emisyon Standardı | Euro 6d |
| Ağırlık/güç oranı | 6.2 Kg/bg, 160.7 bg/ton |
| Ağırlık/Tork oranı | 2.7 Kg/Nm, 365.2 Nm/ton |
| Elektrikli ve Hibrit | |
| Brüt batarya kapasitesi | 0.4 kWh |
| Batarya voltajı | 48 V |
| Batarya teknolojisi | Lityum İyon (Li-Ion) |
| Batarya konumu | Ön kapağın altında |
| Elektrik motoru 1 | |
| Elektrikli motor gücü | 11 bg |
| Elektrikli motor torku | 25 Nm 18.44 lb.-ft. |
| Elektrik motorunun yeri | Ön, boyuna |
| İçten yanmalı motor | |
| Güç | 286 bg @ 4000 dev/dak |
| Litre başına güç | 95.6 bg/Lt |
| Tork | 650 Nm @ 1500-2500 dev/dak 479.42 lb.-ft. @ 1500-2500 dev/dak |
| Motor düzeni | Ön, boyuna |
| Motor Modeli/Kodu | B57D30B |
| Motor hacmi | 2993 cm3 182.64 cu. in. |
| Silindir Adedi | 6 |
| Motor konfigürasyonu | Sıralı |
| Silindir çapı | 84 mm 3.31 in. |
| Silindir içi vuruş | 90 mm 3.54 in. |
| Sıkıştırma oranı | 16.5:1 |
| Silindir başına düşen valf | 4 |
| Yakıt enjeksiyon sistemi | Dizel - Commonrail |
| Motor aspirasyonu | Twin-power turbo, Intercooler |
| Valf yapısı | DOHC |
| Motor yağı kapasitesi | 7 Lt 7.4 US qt | 6.16 UK qt |
| Motor yağı özellikleri | Görmek için giriş yapın. |
| soğutma sıvısı | 7.7 Lt 8.14 US qt | 6.78 UK qt |
| Motor sistemleri | Start & Stop Sistemi Partikül filtresi |
| Hacim ve ağırlıklar. | |
| Ağırlık | 1780 Kg 3924.23 lbs. |
| Maksimum ağırlık | 2285 Kg 5037.56 lbs. |
| Azami yük | 505 Kg 1113.33 lbs. |
| Bagaj hacmi en az | 440 Lt 15.54 cu. ft. |
| Yakıt deposu hacmi | 59 Lt 15.59 US gal | 12.98 UK gal |
| Tavan Yükü | 75 Kg 165.35 lbs. |
| Frenli treyler yükü (12%) | 1800 Kg 3968.32 lbs. |
| Frensiz treyler yükü | 750 Kg 1653.47 lbs. |
| Römork burun yükü | 75 Kg 165.35 lbs. |
| Boyutlar | |
| Uzunluk | 4768 mm 187.72 in. |
| Genişlik | 1852 mm 72.91 in. |
| Yükseklik | 1390 mm 54.72 in. |
| Dingil Mesafesi | 2851 mm 112.24 in. |
| Ön tekerlek izi | 1575 mm 62.01 in. |
| Arka tekerlek izi | 1611 mm 63.43 in. |
| ön çıkıntı | 858 mm 33.78 in. |
| arka çıkıntı | 1059 mm 41.69 in. |
| Yerden yükseklik | 126 mm 4.96 in. |
| Sürükle katsayısı (Cd) | 0.25 |
| En az dönüş açısı | 12 m 39.37 ft. |
| Şanzıman, fren ve süspansiyon | |
| Aktarma mimarisi | İYM ve elektrik motoru, sadece karışık modda çalışma imkanı ile otomobilin dört tekerleklerini hareket ettirir. |
| Çekiş | Tüm tekerlekten çekiş (4x4) |
| Vites sayısı ve şanzıman tipi | 8 vites, otomatik şanzıman Steptronic |
| Ön süspansiyon | Coilover yaylı destek, Enine sabitleyici |
| Arka süspansiyon | Stabilizatörlü bağımsız çok bağlantılı yaylı süspansiyon |
| Ön frenler | Hava soğutmalı diskler |
| Arka frenler | Hava soğutmalı diskler |
| Yardımcı sistemler | ABS (fren sistemi) |
| Direksiyon tipi | Direksiyon kutusu |
| Direksiyon | Elektrik Direksiyon |
| Lastik boyutu | 225/50 R17 |
| Jant Boyutu | 7.5J x 17 |