
| Karoser tipi nedir, BMW 4 Serisi Coupe (G22)? | Coupe, 2 Kapı, 4 Koltuk |
|---|---|
| Yakıt tüketimi ne kadar, BMW 4 Serisi Coupe (G22) M440d (340 Hp) Mild Hybrid xDrive Steptronic? | 5.7-6.3 Lt/100 km 41.3 - 37.3 US mpg 49.6 - 44.8 UK mpg 17.5 - 15.9 km/Lt |
| Araç ne kadar ECO'dur, BMW 4 Serisi M440d (340 Hp) Mild Hybrid xDrive Steptronic? | 150-164 g/km CO2 Euro 6d |
| Araç ne kadar hızlıdır, 2021 4 Serisi Coupe (G22) M440d (340 Hp) Mild Hybrid xDrive Steptronic? | 250 km/saat | 155.34 mph 0-100 km/saat: 4.6 saniye 0-60 mph: 4.4 saniye |
| Motor gücü ne kadar, BMW 4 Serisi Coupe 2021 M440d (340 Hp) Mild Hybrid xDrive Steptronic? | 340 bg, 700 Nm 516.29 lb.-ft. |
| Motor hacmi ne kadar, BMW 4 Serisi Coupe 2021 M440d (340 Hp) Mild Hybrid xDrive Steptronic? | 3.0 Lt 2993 cm3 182.64 cu. in. |
| Motorda kaç tane silindir var, 2021 BMW M440d (340 Hp) Mild Hybrid xDrive Steptronic? | 6, Sıralı |
| Aktarımı nedir, BMW 4 Serisi Coupe (G22) Coupe 2021 M440d (340 Hp) Mild Hybrid xDrive Steptronic? | Tüm tekerlekten çekiş (4x4). MHEV (Hafif Hibrit Elektrikli Araç, güç destekli hibrit, batarya destekli hibrit araçlar, BAHV). İYM ve elektrik motoru, sadece karışık modda çalışma imkanı ile otomobilin dört tekerleklerini hareket ettirir. |
| Aracın uzunluğu ne kadar, 2021 BMW 4 Serisi Coupe? | 4770 mm 187.8 in. |
| Aracın genişliği ne kadar, 2021 BMW 4 Serisi Coupe? | 1852 mm 72.91 in. |
| Aracın ağırlığı ne kadar, 2021 BMW 4 Serisi Coupe (G22) M440d (340 Hp) Mild Hybrid xDrive Steptronic? | 1830 Kg 4034.46 lbs. |
| İzin verilen maksimum kütle ne kadar, 2021 BMW 4 Serisi Coupe (G22) M440d (340 Hp) Mild Hybrid xDrive Steptronic? | 2340 Kg 5158.82 lbs. |
| Araç Bagaj Hacmi Ne Kadar, 2021 BMW 4 Serisi Coupe? | 440 Lt 15.54 cu. ft. |
| Kaç vites var, Şanzıman tipi nedir, 2021 BMW 4 Serisi Coupe (G22) M440d (340 Hp) Mild Hybrid xDrive Steptronic? | 8, otomatik şanzıman Steptronic |
| Genel bilgi | |
|---|---|
| Marka | BMW |
| Model | 4 Serisi |
| Nesil | 4 Serisi Coupe (G22) |
| Modifikasyonu (Motor) | M440d (340 bg) Mild Hybrid xDrive Steptronic |
| Üretim başlangıç yılı | 2021 yıl |
| Son üretim yılı | Ocak, 2024 yıl |
| Güç ünitesi mimarisi | MHEV (Hafif Hibrit Elektrikli Araç, güç destekli hibrit, batarya destekli hibrit araçlar, BAHV) |
| Gövde tipi | Coupe |
| Koltuk Sayısı | 4 |
| Kapı sayısı | 2 |
| Performans | |
| Yakıt tüketimi, ORTALAMA (WLTP) | 5.7-6.3 Lt/100 km
41.3 - 37.3 US mpg 49.6 - 44.8 UK mpg 17.5 - 15.9 km/Lt |
| CO2 Emisyonları (WLTP) | 150-164 g/km |
| Şehir içi yakıt tüketimi (NEDC) | 6.9-7.5 Lt/100 km
34.1 - 31.4 US mpg 40.9 - 37.7 UK mpg 14.5 - 13.3 km/Lt |
| Şehir dışı yakıt tüketimi (NEDC) | 4.4-4.7 Lt/100 km
53.5 - 50 US mpg 64.2 - 60.1 UK mpg 22.7 - 21.3 km/Lt |
| Ortalama yakıt tüketimi (NEDC) | 5.3-5.7 Lt/100 km
44.4 - 41.3 US mpg 53.3 - 49.6 UK mpg 18.9 - 17.5 km/Lt |
| CO2 Emisyonları (NEDC) | 140-149 g/km |
| Yakıt Tipi | Dizel |
| Hızlanma 0 - 100 km/saat | 4.6 saniye |
| Hızlanma 0 - 62 mph | 4.6 saniye |
| Hızlanma 0 - 60 mph (Auto-Data.net tarafından hesaplanır) | 4.4 saniye |
| Maksimum sürat | 250 km/saat, Elektronik olarak sınırlı 155.34 mph |
| Emisyon Standardı | Euro 6d |
| Ağırlık/güç oranı | 5.4 Kg/bg, 185.8 bg/ton |
| Ağırlık/Tork oranı | 2.6 Kg/Nm, 382.5 Nm/ton |
| Elektrikli ve Hibrit | |
| Brüt batarya kapasitesi | 0.4 kWh |
| Batarya voltajı | 48 V |
| Batarya teknolojisi | Lityum İyon (Li-Ion) |
| Batarya konumu | Ön kapağın altında |
| Elektrik motoru 1 | |
| Elektrikli motor gücü | 11 bg |
| Elektrikli motor torku | 25 Nm 18.44 lb.-ft. |
| Elektrik motorunun yeri | Ön, boyuna |
| İçten yanmalı motor | |
| Güç | 340 bg @ 4400 dev/dak |
| Litre başına güç | 113.6 bg/Lt |
| Tork | 700 Nm @ 1750-2250 dev/dak 516.29 lb.-ft. @ 1750-2250 dev/dak |
| Motor düzeni | Ön, boyuna |
| Motor Modeli/Kodu | B57D30B |
| Motor hacmi | 2993 cm3 182.64 cu. in. |
| Silindir Adedi | 6 |
| Motor konfigürasyonu | Sıralı |
| Silindir çapı | 84 mm 3.31 in. |
| Silindir içi vuruş | 90 mm 3.54 in. |
| Sıkıştırma oranı | 16.5:1 |
| Silindir başına düşen valf | 4 |
| Yakıt enjeksiyon sistemi | Dizel - Commonrail |
| Motor aspirasyonu | Twin-power turbo, Intercooler |
| Valf yapısı | DOHC |
| Motor yağı kapasitesi | 7 Lt 7.4 US qt | 6.16 UK qt |
| Motor yağı özellikleri | Görmek için giriş yapın. |
| soğutma sıvısı | 7.7 Lt 8.14 US qt | 6.78 UK qt |
| Motor sistemleri | Start & Stop Sistemi Partikül filtresi |
| Hacim ve ağırlıklar. | |
| Ağırlık | 1830 Kg 4034.46 lbs. |
| Maksimum ağırlık | 2340 Kg 5158.82 lbs. |
| Azami yük | 510 Kg 1124.36 lbs. |
| Bagaj hacmi en az | 440 Lt 15.54 cu. ft. |
| Yakıt deposu hacmi | 59 Lt 15.59 US gal | 12.98 UK gal |
| Tavan Yükü | 75 Kg 165.35 lbs. |
| Frenli treyler yükü (12%) | 1800 Kg 3968.32 lbs. |
| Frensiz treyler yükü | 750 Kg 1653.47 lbs. |
| Römork burun yükü | 75 Kg 165.35 lbs. |
| Boyutlar | |
| Uzunluk | 4770 mm 187.8 in. |
| Genişlik | 1852 mm 72.91 in. |
| Yükseklik | 1393 mm 54.84 in. |
| Dingil Mesafesi | 2851 mm 112.24 in. |
| Ön tekerlek izi | 1575 mm 62.01 in. |
| Arka tekerlek izi | 1611 mm 63.43 in. |
| Yerden yükseklik | 129 mm 5.08 in. |
| Sürükle katsayısı (Cd) | 0.28 |
| En az dönüş açısı | 12 m 39.37 ft. |
| Şanzıman, fren ve süspansiyon | |
| Aktarma mimarisi | İYM ve elektrik motoru, sadece karışık modda çalışma imkanı ile otomobilin dört tekerleklerini hareket ettirir. |
| Çekiş | Tüm tekerlekten çekiş (4x4) |
| Vites sayısı ve şanzıman tipi | 8 vites, otomatik şanzıman Steptronic |
| Ön süspansiyon | Coilover yaylı destek, Enine sabitleyici |
| Arka süspansiyon | Stabilizatörlü bağımsız çok bağlantılı yaylı süspansiyon |
| Ön frenler | Hava soğutmalı diskler |
| Arka frenler | Hava soğutmalı diskler |
| Yardımcı sistemler | ABS (fren sistemi) |
| Direksiyon tipi | Direksiyon kutusu |
| Direksiyon | Elektrik Direksiyon |
| Lastik boyutu | Ön lastikler: 225/45 R18 Arka lastikler: 255/40 R18 |
| Jant Boyutu | Ön jantlar: 7.5J x 18 Arka jantlar: 8.5J x 18 |