
| Karoser tipi nedir, BMW 4 Serisi Coupe (G22)? | Coupe, 2 Kapı, 4 Koltuk |
|---|---|
| Yakıt tüketimi ne kadar, BMW 4 Serisi Coupe (G22) 420d (190 Hp) Mild Hybrid xDrive Steptronic? | 4.8-5.5 Lt/100 km 49 - 42.8 US mpg 58.9 - 51.4 UK mpg 20.8 - 18.2 km/Lt |
| Araç ne kadar ECO'dur, BMW 4 Serisi 420d (190 Hp) Mild Hybrid xDrive Steptronic? | 126-145 g/km CO2 Euro 6d |
| Araç ne kadar hızlıdır, 2020 4 Serisi Coupe (G22) 420d (190 Hp) Mild Hybrid xDrive Steptronic? | 238 km/saat | 147.89 mph 0-100 km/saat: 7.4 saniye 0-60 mph: 7 saniye |
| Motor gücü ne kadar, BMW 4 Serisi Coupe 2020 420d (190 Hp) Mild Hybrid xDrive Steptronic? | 190 bg, 400 Nm 295.02 lb.-ft. |
| Motor hacmi ne kadar, BMW 4 Serisi Coupe 2020 420d (190 Hp) Mild Hybrid xDrive Steptronic? | 2.0 Lt 1995 cm3 121.74 cu. in. |
| Motorda kaç tane silindir var, 2020 BMW 420d (190 Hp) Mild Hybrid xDrive Steptronic? | 4, Sıralı |
| Aktarımı nedir, BMW 4 Serisi Coupe (G22) Coupe 2020 420d (190 Hp) Mild Hybrid xDrive Steptronic? | Tüm tekerlekten çekiş (4x4). MHEV (Hafif Hibrit Elektrikli Araç, güç destekli hibrit, batarya destekli hibrit araçlar, BAHV). İYM ve elektrik motoru, sadece karışık modda çalışma imkanı ile otomobilin dört tekerleklerini hareket ettirir. |
| Aracın uzunluğu ne kadar, 2020 BMW 4 Serisi Coupe? | 4768 mm 187.72 in. |
| Aracın genişliği ne kadar, 2020 BMW 4 Serisi Coupe? | 1852 mm 72.91 in. |
| Aracın ağırlığı ne kadar, 2020 BMW 4 Serisi Coupe (G22) 420d (190 Hp) Mild Hybrid xDrive Steptronic? | 1670 Kg 3681.72 lbs. |
| İzin verilen maksimum kütle ne kadar, 2020 BMW 4 Serisi Coupe (G22) 420d (190 Hp) Mild Hybrid xDrive Steptronic? | 2165 Kg 4773.01 lbs. |
| Araç Bagaj Hacmi Ne Kadar, 2020 BMW 4 Serisi Coupe? | 440 Lt 15.54 cu. ft. |
| Kaç vites var, Şanzıman tipi nedir, 2020 BMW 4 Serisi Coupe (G22) 420d (190 Hp) Mild Hybrid xDrive Steptronic? | 8, otomatik şanzıman Steptronic |
| Genel bilgi | |
|---|---|
| Marka | BMW |
| Model | 4 Serisi |
| Nesil | 4 Serisi Coupe (G22) |
| Modifikasyonu (Motor) | 420d (190 bg) Mild Hybrid xDrive Steptronic |
| Üretim başlangıç yılı | 2020 yıl |
| Son üretim yılı | Ocak, 2024 yıl |
| Güç ünitesi mimarisi | MHEV (Hafif Hibrit Elektrikli Araç, güç destekli hibrit, batarya destekli hibrit araçlar, BAHV) |
| Gövde tipi | Coupe |
| Koltuk Sayısı | 4 |
| Kapı sayısı | 2 |
| Performans | |
| Yakıt tüketimi, ORTALAMA (WLTP) | 4.8-5.5 Lt/100 km
49 - 42.8 US mpg 58.9 - 51.4 UK mpg 20.8 - 18.2 km/Lt |
| CO2 Emisyonları (WLTP) | 126-145 g/km |
| Şehir içi yakıt tüketimi (NEDC) | 4.8-5.2 Lt/100 km
49 - 45.2 US mpg 58.9 - 54.3 UK mpg 20.8 - 19.2 km/Lt |
| Şehir dışı yakıt tüketimi (NEDC) | 4-4.2 Lt/100 km
58.8 - 56 US mpg 70.6 - 67.3 UK mpg 25 - 23.8 km/Lt |
| Ortalama yakıt tüketimi (NEDC) | 4.3-4.6 Lt/100 km
54.7 - 51.1 US mpg 65.7 - 61.4 UK mpg 23.3 - 21.7 km/Lt |
| CO2 Emisyonları (NEDC) | 112-121 g/km |
| Yakıt Tipi | Dizel |
| Hızlanma 0 - 100 km/saat | 7.4 saniye |
| Hızlanma 0 - 62 mph | 7.4 saniye |
| Hızlanma 0 - 60 mph (Auto-Data.net tarafından hesaplanır) | 7 saniye |
| Maksimum sürat | 238 km/saat 147.89 mph |
| Emisyon Standardı | Euro 6d |
| Ağırlık/güç oranı | 8.8 Kg/bg, 113.8 bg/ton |
| Ağırlık/Tork oranı | 4.2 Kg/Nm, 239.5 Nm/ton |
| Elektrikli ve Hibrit | |
| Brüt batarya kapasitesi | 0.4 kWh |
| Batarya voltajı | 48 V |
| Batarya teknolojisi | Lityum İyon (Li-Ion) |
| Batarya konumu | Ön kapağın altında |
| Elektrik motoru 1 | |
| Elektrikli motor gücü | 11 bg |
| Elektrikli motor torku | 25 Nm 18.44 lb.-ft. |
| Elektrik motorunun yeri | Ön, boyuna |
| İçten yanmalı motor | |
| Güç | 190 bg @ 4000 dev/dak |
| Litre başına güç | 95.2 bg/Lt |
| Tork | 400 Nm @ 1750-2500 dev/dak 295.02 lb.-ft. @ 1750-2500 dev/dak |
| Motor düzeni | Ön, boyuna |
| Motor Modeli/Kodu | B47D20B |
| Motor hacmi | 1995 cm3 121.74 cu. in. |
| Silindir Adedi | 4 |
| Motor konfigürasyonu | Sıralı |
| Silindir çapı | 84 mm 3.31 in. |
| Silindir içi vuruş | 90 mm 3.54 in. |
| Sıkıştırma oranı | 16.5:1 |
| Silindir başına düşen valf | 4 |
| Yakıt enjeksiyon sistemi | Dizel - Commonrail |
| Motor aspirasyonu | Twin-power turbo, Intercooler |
| Valf yapısı | DOHC |
| Motor yağı kapasitesi | 5.5 Lt 5.81 US qt | 4.84 UK qt |
| Motor yağı özellikleri | Görmek için giriş yapın. |
| soğutma sıvısı | 7 Lt 7.4 US qt | 6.16 UK qt |
| Motor sistemleri | Start & Stop Sistemi Partikül filtresi |
| Hacim ve ağırlıklar. | |
| Ağırlık | 1670 Kg 3681.72 lbs. |
| Maksimum ağırlık | 2165 Kg 4773.01 lbs. |
| Azami yük | 495 Kg 1091.29 lbs. |
| Bagaj hacmi en az | 440 Lt 15.54 cu. ft. |
| Yakıt deposu hacmi | 59 Lt 15.59 US gal | 12.98 UK gal |
| Tavan Yükü | 75 Kg 165.35 lbs. |
| Frenli treyler yükü (12%) | 1800 Kg 3968.32 lbs. |
| Frensiz treyler yükü | 750 Kg 1653.47 lbs. |
| Römork burun yükü | 75 Kg 165.35 lbs. |
| Boyutlar | |
| Uzunluk | 4768 mm 187.72 in. |
| Genişlik | 1852 mm 72.91 in. |
| aynalar dahil genişlik | 2081 mm 81.93 in. |
| Yükseklik | 1390 mm 54.72 in. |
| Dingil Mesafesi | 2851 mm 112.24 in. |
| Ön tekerlek izi | 1575 mm 62.01 in. |
| Arka tekerlek izi | 1611 mm 63.43 in. |
| ön çıkıntı | 858 mm 33.78 in. |
| arka çıkıntı | 1059 mm 41.69 in. |
| Yerden yükseklik | 126 mm 4.96 in. |
| Sürükle katsayısı (Cd) | 0.25 |
| En az dönüş açısı | 12 m 39.37 ft. |
| Şanzıman, fren ve süspansiyon | |
| Aktarma mimarisi | İYM ve elektrik motoru, sadece karışık modda çalışma imkanı ile otomobilin dört tekerleklerini hareket ettirir. |
| Çekiş | Tüm tekerlekten çekiş (4x4) |
| Vites sayısı ve şanzıman tipi | 8 vites, otomatik şanzıman Steptronic |
| Ön süspansiyon | Coilover yaylı destek, Enine sabitleyici |
| Arka süspansiyon | Stabilizatörlü bağımsız çok bağlantılı yaylı süspansiyon |
| Ön frenler | Hava soğutmalı diskler |
| Arka frenler | Hava soğutmalı diskler |
| Yardımcı sistemler | ABS (fren sistemi) |
| Direksiyon tipi | Direksiyon kutusu |
| Direksiyon | Elektrik Direksiyon |
| Lastik boyutu | 225/50 R17 |
| Jant Boyutu | 7.5J x 17 |