
| Karoser tipi nedir, Alfa Romeo 33 (907A)? | Hatchback, 5 Kapı, 5 Koltuk |
|---|---|
| Motor gücü ne kadar, Alfa Romeo 33 Hatchback 1990 1.7 16V (129 Hp)? | 129 bg, 155 Nm 114.32 lb.-ft. |
| Motor hacmi ne kadar, Alfa Romeo 33 Hatchback 1990 1.7 16V (129 Hp)? | 1.7 Lt 1712 cm3 104.47 cu. in. |
| Motorda kaç tane silindir var, 1990 Alfa Romeo 1.7 16V (129 Hp)? | 4 |
| Aktarımı nedir, Alfa Romeo 33 (907A) Hatchback 1990 1.7 16V (129 Hp)? | Önden çekiş. İçten yanmalı motor. İYM aracın ön tekerleklerini hareket ettiriyor. |
| Aracın uzunluğu ne kadar, 1990 Alfa Romeo 33 Hatchback? | 4075 mm 160.43 in. |
| Aracın genişliği ne kadar, 1990 Alfa Romeo 33 Hatchback? | 1614 mm 63.54 in. |
| Kaç vites var, Şanzıman tipi nedir, 1990 Alfa Romeo 33 (907A) 1.7 16V (129 Hp)? | 5, manuel şanzıman |
| Marka | Alfa Romeo |
|---|---|
| Model | 33 |
| Nesil | 33 (907A) |
| Modifikasyonu (Motor) | 1.7 16V (129 bg) |
| Üretim başlangıç yılı | 1990 yıl |
| Son üretim yılı | 1994 yıl |
| Güç ünitesi mimarisi | İçten yanmalı motor |
| Gövde tipi | Hatchback |
| Koltuk Sayısı | 5 |
| Kapı sayısı | 5 |
| Yakıt Tipi | Benzin |
|---|
| Güç | 129 bg @ 6500 dev/dak |
|---|---|
| Litre başına güç | 75.4 bg/Lt |
| Tork | 155 Nm @ 4700 dev/dak 114.32 lb.-ft. @ 4700 dev/dak |
| Motor Modeli/Kodu | 307.46, 307.47 |
| Motor hacmi | 1712 cm3 104.47 cu. in. |
| Silindir Adedi | 4 |
| Silindir çapı | 87 mm 3.43 in. |
| Silindir içi vuruş | 72 mm 2.83 in. |
| Sıkıştırma oranı | 10:1 |
| Silindir başına düşen valf | 4 |
| Motor aspirasyonu | Atmosferik motor |
| Motor yağı kapasitesi | 4 Lt 4.23 US qt | 3.52 UK qt |
| Motor yağı özellikleri | Görmek için giriş yapın. |
| soğutma sıvısı | 7.3 Lt 7.71 US qt | 6.42 UK qt |
| Yakıt deposu hacmi | 50 Lt 13.21 US gal | 11 UK gal |
|---|
| Uzunluk | 4075 mm 160.43 in. |
|---|---|
| Genişlik | 1614 mm 63.54 in. |
| Yükseklik | 1350 mm 53.15 in. |
| Dingil Mesafesi | 2475 mm 97.44 in. |
| Ön tekerlek izi | 1366 mm 53.78 in. |
| Arka tekerlek izi | 1365 mm 53.74 in. |
| ön çıkıntı | 830 mm 32.68 in. |
| arka çıkıntı | 770 mm 30.31 in. |
| Aktarma mimarisi | İYM aracın ön tekerleklerini hareket ettiriyor. |
|---|---|
| Çekiş | Önden çekiş |
| Vites sayısı ve şanzıman tipi | 5 vites, manuel şanzıman |
| Jant Boyutu | 14 |