
| Jakiego rodzaju jest nadwozie, Kia EV2? | SUV, 5 drzwi, 5 miejsc |
|---|---|
| Ile może przejechać wyłącznie na energii elektrycznej, GT-Line 61 kWh (135 Hp)? | 413 km 256.63 mi |
| Jakie jest zużycie energii elektrycznej, Kia EV2 GT-Line 61 kWh (135 Hp)? | 16.3 kWh/100 km 26.23 kWh/100 mi 128 MPGe 6.1 km/kWh 3.8 mi/kWh |
| Jak szybki jest pojazd, 2026 EV2 GT-Line 61 kWh (135 Hp)? | 161 km/h | 100.04 mph 0-100 km/h: 9.7 s 0-60 mph: 9.2 s |
| Jaką ma moc silnik, Kia EV2 SUV 2026 GT-Line 61 kWh (135 Hp)? | 135 KM, 250 Nm 184.39 lb.-ft. |
| Jaki jest układ napędowy, Kia EV2 SUV 2026 GT-Line 61 kWh (135 Hp)? | Napęd na przednie koła. BEV (Pojazd z napędem elektrycznym). Jeden silnik elektryczny napędza przednie koła. |
| Jaka jest długość pojazdu, 2026 Kia EV2 SUV? | 4065 mm 160.04 in. |
| Jaka jest szerokość pojazdu, 2026 Kia EV2 SUV? | 1800 mm 70.87 in. |
| Jaki jest ciężar własny pojazdu, 2026 Kia EV2 GT-Line 61 kWh (135 Hp)? | 1585-1670 kg 3494.33 - 3681.72 lbs. |
| Jaka jest całkowita masa pojazdu, 2026 Kia EV2 GT-Line 61 kWh (135 Hp)? | 2100 kg 4629.71 lbs. |
| Ile miejsca w bagażniku, 2026 Kia EV2 SUV? | 362 - 1160 l 12.78 - 40.97 cu. ft. |
| Ile biegów ma skrzynia biegów, Jaki jest rodzaj skrzyni biegów, 2026 Kia EV2 GT-Line 61 kWh (135 Hp)? | 1, automatyczna skrzynia biegów |
| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Marka | Kia |
| Model | EV2 |
| Generacja | EV2 |
| Modyfikacja (Silnik) | GT-Line 61 kWh (135 KM) |
| Początek produkcji | Marsz, 2026 r |
| Architektura agregatu | BEV (Pojazd z napędem elektrycznym) |
| Typ nadwozia | SUV |
| Liczba miejsc | 5 |
| Liczba drzwi | 5 |
| Wydajność | |
| Typ paliwa | elektryczność |
| Przyspieszenie 0 - 100 km/h | 9.7 s |
| Przyspieszenie 0 - 62 mph | 9.7 s |
| Przyspieszenie 0 - 60 mph (Obliczone przez Auto-Data.net) | 9.2 s |
| Prędkość maksymalna | 161 km/h 100.04 mph |
| Stosunek masy do mocy | 11.7 kg/KM, 85.2 KM/tonę |
| Stosunek masy do Moment obrotowy | 6.3 kg/Nm, 157.7 Nm/tonę |
| Samochody elektryczne i hybrydowe | |
| Pojemność brutto akumulatora | 61 kWh |
| Napięcie baterii | 400 V |
| Technologia baterii | Litowo-niklowy manganowo-kobaltowy (Li-NMC) |
| Lokalizacja baterii | Pod podłogą |
| Zasięg w trybie elektrycznym (WLTP) | 413 km 256.63 mi |
| Średnie zużycie energii (WLTP) | 16.3 kWh/100 km
26.23 kWh/100 mi 128 MPGe 6.1 km/kWh 3.8 mi/kWh |
| Porty ładowania | Zaloguj się, aby zobaczyć. |
| Silnik elektryczny 1 | |
| Moc maksymalna Silnik elektryczny | 135 KM @ 4000-7600 obr./min. |
| Moment obrotowy Silnik elektryczny | 250 Nm @ 3800 obr./min. 184.39 lb.-ft. @ 3800 obr./min. |
| Lokalizacja silnika elektrycznego | Oś przednia, poprzecznie |
| Typ silnika elektrycznego | Synchroniczny |
| Moc systemu | 135 KM @ 4000-7600 obr./min. |
| Moment obrotowy systemu | 250 Nm @ 3800 obr./min. 184.39 lb.-ft. @ 3800 obr./min. |
| Objętość i waga | |
| Masa własna | 1585-1670 kg 3494.33 - 3681.72 lbs. |
| Dopuszczalna masa | 2100 kg 4629.71 lbs. |
| Maksymalne obciążenie | 430-515 kg 947.99 - 1135.38 lbs. |
| Minimalna pojemność bagażnika | 362 l 12.78 cu. ft. |
| Maksymalna pojemność bagażnika | 1160 l 40.97 cu. ft. |
| Dopuszczalna masa ładunku na dachu | 70 kg 154.32 lbs. |
| Dopuszczalna masa całkowita przyczepy z hamulcami przy ruszaniu na wzniesieniu o nachyleniu 12% | 750 kg 1653.47 lbs. |
| Dopuszczalna masa całkowita przyczepy bez hamulców | 750 kg 1653.47 lbs. |
| Dopuszczalny nacisk przyczepy na hak holowniczy | 100 kg 220.46 lbs. |
| Wymiary | |
| Długość | 4065 mm 160.04 in. |
| Szerokość | 1800 mm 70.87 in. |
| Wysokość | 1585 mm 62.4 in. |
| Rozstaw osi | 2565 mm 100.98 in. |
| Rozstaw kół przednich | 1562 mm 61.5 in. |
| Rozstaw kół tylnych | 1579 mm 62.17 in. |
| zwis przedni | 810 mm 31.89 in. |
| zwis tylny | 690 mm 27.17 in. |
| Prześwit | 146 mm 5.75 in. |
| Współczynnik oporu powietrza (Cx) | 0.29 |
| Minimalna średnica skrętu | 10.61 m 34.81 ft. |
| Układ napędowy, hamulce i zawieszenie | |
| Architektura układu napędowego | Jeden silnik elektryczny napędza przednie koła. |
| Napęd | Napęd na przednie koła |
| Ilość biegów i rodzaj skrzyni biegów | 1 biegów, automatyczna skrzynia biegów |
| Zawieszenie przednie | niezależne typu McPherson |
| Zawieszenie tylne | skręt |
| Hamulce przednie | Tarczowe wentylowane, 305x25 mm |
| Hamulce tylne | Tarczowe , 284x10 mm |
| Systemy wspomagające | ABS (motoryzacja) |
| Układ kierowniczy | Przekładnia zębatkowa |
| Wspomaganie kierownicy | Wspomaganie elektryczne |
| Rozmiar opon | 225/45 R19 96H XL |
| Rozmiar felg | 7.5J x 19 ET50 |