
| Jakiego rodzaju jest nadwozie, Dodge Magnum? | Kombi |
|---|---|
| Jakie jest zużycie paliwa, Dodge Magnum 3.5 i V6 24V AWD (254 Hp)? | 13.1 l/100 km 18 US mpg 21.6 UK mpg 7.6 km/l |
| Jaką ma moc silnik, Dodge Magnum Kombi 2003 3.5 i V6 24V AWD (254 Hp)? | 254 KM |
| Jaki jest układ napędowy, Dodge Magnum Kombi 2003 3.5 i V6 24V AWD (254 Hp)? | Silnik spalinowy. |
| Jaka jest długość pojazdu, 2003 Dodge Magnum Kombi ? | 5022 mm 197.72 in. |
| Jaka jest szerokość pojazdu, 2003 Dodge Magnum Kombi ? | 1882 mm 74.09 in. |
| Jaki jest ciężar własny pojazdu, 2003 Dodge Magnum 3.5 i V6 24V AWD (254 Hp)? | 1886 kg 4157.92 lbs. |
| Ile miejsca w bagażniku, 2003 Dodge Magnum Kombi ? | 770 - 2027 l 27.19 - 71.58 cu. ft. |
| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Marka | Dodge |
| Model | Magnum |
| Generacja | Magnum |
| Modyfikacja (Silnik) | 3.5 i V6 24V AWD (254 KM) |
| Początek produkcji | 2003 r |
| Koniec produkcji | 2008 r |
| Architektura agregatu | Silnik spalinowy |
| Typ nadwozia | Kombi |
| Wydajność | |
| Zużycie paliwa - Cykl miejski | 15.7 l/100 km
15 US mpg 18 UK mpg 6.4 km/l |
| Zużycie paliwa - Cykl pozamiejski | 10.7 l/100 km
22 US mpg 26.4 UK mpg 9.3 km/l |
| Zużycie paliwa - Cykl mieszany | 13.1 l/100 km
18 US mpg 21.6 UK mpg 7.6 km/l |
| Typ paliwa | Benzyna |
| Stosunek masy do mocy | 7.4 kg/KM, 134.7 KM/tonę |
| Silnik | |
| Moc | 254 KM |
| Model/Kod silnika | EGG |
| Stopień sprężania | 10.1:1 |
| Aspiracja silnika | Silnik wolnossący |
| Ilość oleju w silniku | 5.7 l 6.02 US qt | 5.02 UK qt |
| Specyfikacja oleju silnikowego | Zaloguj się, aby zobaczyć. |
| płyn chłodzący | 10 l 10.57 US qt | 8.8 UK qt |
| Objętość i waga | |
| Masa własna | 1886 kg 4157.92 lbs. |
| Minimalna pojemność bagażnika | 770 l 27.19 cu. ft. |
| Maksymalna pojemność bagażnika | 2027 l 71.58 cu. ft. |
| Zbiornik paliwa | 72 l 19.02 US gal | 15.84 UK gal |
| Dopuszczalna masa całkowita przyczepy z hamulcami przy ruszaniu na wzniesieniu o nachyleniu 8% | 907 kg 1999.59 lbs. |
| Wymiary | |
| Długość | 5022 mm 197.72 in. |
| Szerokość | 1882 mm 74.09 in. |
| Wysokość | 1481 mm 58.31 in. |
| Rozstaw osi | 3048 mm 120 in. |
| Prześwit | 143 mm 5.63 in. |
| Współczynnik oporu powietrza (Cx) | 0.365 |
| Minimalna średnica skrętu | 11.8 m 38.71 ft. |
| Układ napędowy, hamulce i zawieszenie | |
| Rozmiar opon | 225/60 R18 |
| Rozmiar felg | 7.5J x 18 |