
| Jakiego rodzaju jest nadwozie, BMW Seria 5 Limuzyna Long (G38)? | Sedan , 4 drzwi, 5 miejsc |
|---|---|
| Jakie jest zużycie paliwa, BMW Seria 5 Limuzyna Long (G38) 530Li (252 Hp) xDrive Steptronic? | 7-7.4 l/100 km 33.6 - 31.8 US mpg 40.4 - 38.2 UK mpg 14.3 - 13.5 km/l |
| Jak szybki jest pojazd, 2017 Seria 5 Limuzyna Long (G38) 530Li (252 Hp) xDrive Steptronic? | 250 km/h | 155.34 mph 0-100 km/h: 6.7 s 0-60 mph: 6.4 s |
| Jaką ma moc silnik, BMW Seria 5 Sedan 2017 530Li (252 Hp) xDrive Steptronic? | 252 KM, 350 Nm 258.15 lb.-ft. |
| Jaka jest objętość silnika, BMW Seria 5 Sedan 2017 530Li (252 Hp) xDrive Steptronic? | 2.0 l 1998 cm3 121.93 cu. in. |
| Ile cylindrów ma silnik, 2017 BMW 530Li (252 Hp) xDrive Steptronic? | 4, Rzędowy |
| Jaki jest układ napędowy, BMW Seria 5 Limuzyna Long (G38) Sedan 2017 530Li (252 Hp) xDrive Steptronic? | Napęd na wszystkie koła (4x4). Silnik spalinowy. SSW wprowadza w ruch na stałe cztery koła pojazdu. |
| Jaka jest długość pojazdu, 2017 BMW Seria 5 Sedan ? | 5087 mm 200.28 in. |
| Jaka jest szerokość pojazdu, 2017 BMW Seria 5 Sedan ? | 1868 mm 73.54 in. |
| Jaki jest ciężar własny pojazdu, 2017 BMW Seria 5 Limuzyna Long (G38) 530Li (252 Hp) xDrive Steptronic? | 1770 kg 3902.18 lbs. |
| Ile biegów ma skrzynia biegów, Jaki jest rodzaj skrzyni biegów, 2017 BMW Seria 5 Limuzyna Long (G38) 530Li (252 Hp) xDrive Steptronic? | 8, automatyczna skrzynia biegów Steptronic |
| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Marka | BMW |
| Model | Seria 5 |
| Generacja | Seria 5 Limuzyna Long (G38) |
| Modyfikacja (Silnik) | 530Li (252 KM) xDrive Steptronic |
| Początek produkcji | Czerwiec, 2017 r |
| Koniec produkcji | Wrzesień, 2020 r |
| Architektura agregatu | Silnik spalinowy |
| Typ nadwozia | Sedan |
| Liczba miejsc | 5 |
| Liczba drzwi | 4 |
| Wydajność | |
| Zużycie paliwa - Cykl mieszany (NEDC) | 7-7.4 l/100 km
33.6 - 31.8 US mpg 40.4 - 38.2 UK mpg 14.3 - 13.5 km/l |
| Typ paliwa | Benzyna |
| Przyspieszenie 0 - 100 km/h | 6.7 s |
| Przyspieszenie 0 - 62 mph | 6.7 s |
| Przyspieszenie 0 - 60 mph (Obliczone przez Auto-Data.net) | 6.4 s |
| Prędkość maksymalna | 250 km/h, Elektronicznie ograniczona 155.34 mph |
| Stosunek masy do mocy | 7 kg/KM, 142.4 KM/tonę |
| Stosunek masy do Moment obrotowy | 5.1 kg/Nm, 197.7 Nm/tonę |
| Silnik | |
| Moc | 252 KM @ 5200-6500 obr./min. |
| Moc na litr objętości roboczej | 126.1 KM/l |
| Moment obrotowy | 350 Nm @ 1450-4800 obr./min. 258.15 lb.-ft. @ 1450-4800 obr./min. |
| Układ silnika | Z przodu, wzdłuż |
| Model/Kod silnika | B48B20D |
| Pojemność silnika | 1998 cm3 121.93 cu. in. |
| Liczba cylindrów | 4 |
| Konfiguracja silnika | Rzędowy |
| Średnica cylindrów | 82 mm 3.23 in. |
| Skok tłoka | 94.6 mm 3.72 in. |
| Stopień sprężania | 10.2:1 |
| Liczba zaworów cylindra | 4 |
| Układ wtrysku paliwa | Wtrysk bezpośredni |
| Aspiracja silnika | Twin-scroll turbo, Intercooler |
| Układ rozrządu | VALVETRONIC, Double-VANOS |
| Ilość oleju w silniku | 5.25 l 5.55 US qt | 4.62 UK qt |
| Specyfikacja oleju silnikowego | Zaloguj się, aby zobaczyć. |
| Układy silnika | System start-stop |
| Objętość i waga | |
| Masa własna | 1770 kg 3902.18 lbs. |
| Zbiornik paliwa | 68 l 17.96 US gal | 14.96 UK gal |
| Wymiary | |
| Długość | 5087 mm 200.28 in. |
| Szerokość | 1868 mm 73.54 in. |
| Wysokość | 1500 mm 59.06 in. |
| Rozstaw osi | 3108 mm 122.36 in. |
| Układ napędowy, hamulce i zawieszenie | |
| Architektura układu napędowego | SSW wprowadza w ruch na stałe cztery koła pojazdu. |
| Napęd | Napęd na wszystkie koła (4x4) |
| Ilość biegów i rodzaj skrzyni biegów | 8 biegów, automatyczna skrzynia biegów Steptronic |
| Zawieszenie przednie | Sprężyna śrubowa, podwójny wahacz poprzeczny , stabilizator poprzeczny |
| Zawieszenie tylne | Niezależne wielowahaczowe zawieszenie sprężynowe ze stabilizatorem |
| Hamulce przednie | Tarczowe wentylowane |
| Hamulce tylne | Tarczowe wentylowane |
| Systemy wspomagające | ABS (motoryzacja) |
| Układ kierowniczy | Przekładnia zębatkowa |
| Wspomaganie kierownicy | Wspomaganie elektryczne |
| Rozmiar opon | Przednie opony: 245/45 R18; 245/40 R19 Tylne opony: 245/45 R18; 275/35 R19 |
| Rozmiar felg | Przednie felgi: 8J x 18; 8J x 19 Tylne felgi: 8J x 18; 9J x 19 |