
| Hvilken type er karosseriet, Hycan Z03? | SUV, Crossover , 5 dører, 5 seter |
|---|---|
| Hor langt går bilen bare på strøm, 61.13 kWh (218 Hp)? | 510 km 316.9 mi |
| Hvor mye er strømforbruket, Hycan Z03 61.13 kWh (218 Hp)? | 13.5 kWh/100 km 21.73 kWh/100 mi 155 MPGe 7.4 km/kWh 4.6 mi/kWh |
| Hvor fort går kjøretøyet, 2023 Z03 61.13 kWh (218 Hp)? | 150 km/t | 93.21 mph 0-100 km/t: 7.9 sek 0-60 mph: 7.5 sek |
| Hva er motorens effekt, Hycan Z03 SUV, Crossover 2023 61.13 kWh (218 Hp)? | 218 hk, 225 Hm 165.95 lb.-ft. |
| Hva er drivverket, Hycan Z03 SUV, Crossover 2023 61.13 kWh (218 Hp)? | Forhjulstrekk . BEV (Elektrisk kjøretøy). En elektrisk motor driver forhjulene. |
| Hvor langt er kjøretøyet, 2023 Hycan Z03 SUV, Crossover ? | 4602 mm 181.18 in. |
| Hvor bredt er kjøretøyet, 2023 Hycan Z03 SUV, Crossover ? | 1900 mm 74.8 in. |
| Hva er kjøretøyets vekt, 2023 Hycan Z03 61.13 kWh (218 Hp)? | 1740 kg 3836.04 lbs. |
| Hvor mye er den maksimale vekten som er tillatt, 2023 Hycan Z03 61.13 kWh (218 Hp)? | 2160 kg 4761.98 lbs. |
| Hvor mye bagasjerommet, 2023 Hycan Z03 SUV, Crossover ? | 402 l 14.2 cu. ft. |
| Hvor mange girskifter har girkassen, Hvilken type er girkassen, 2023 Hycan Z03 61.13 kWh (218 Hp)? | 1, automatisk girkasse |
| merke | Hycan |
|---|---|
| modell | Z03 |
| Generasjon | Z03 |
| Modifikasjon (motor) | 61.13 kWh (218 hk) |
| Første år av produksjon | Juni, 2023 år |
| Siste år av produskjon | 2025 år |
| Arkitektur av drivlinjen | BEV (Elektrisk kjøretøy) |
| Karosserityper | SUV, Crossover |
| Antall seter | 5 |
| Antall dører | 5 |
| Type drivstoff | Elektrisitet |
|---|---|
| Akselerasjon 0 - 100 km/t | 7.9 sek |
| Akselerasjon 0 - 62 mph | 7.9 sek |
| Akselerasjon 0 - 60 mph (Beregnet av Auto-Data.net) | 7.5 sek |
| Maksimal hastighet | 150 km/t 93.21 mph |
| Motsvarighet vekt/effekt | 8 kg/hk, 125.3 hk/tonn |
| Motsvarighet vekt/Dreiemoment | 7.7 kg/Hm, 129.3 Hm/tonn |
| Brutto batterikapasitet | 61.13 kWh |
|---|---|
| Teknologi for batterilagring | Litium-nikkel mangan koboltoksid (Li-NMC) |
| Batteriplassering | Under gulvet |
| Elektrisk rekkevidde (CLTC) | 510 km 316.9 mi |
| Energiforbruk (CLTC) | 13.5 kWh/100 km
21.73 kWh/100 mi 155 MPGe 7.4 km/kWh 4.6 mi/kWh |
| Ladeporter | Logg inn for å se. |
| Elektrisk motor 1 | |
| Effekt elektrisk motor | 218 hk |
| Dreiemoment elektrisk motor | 225 Hm 165.95 lb.-ft. |
| Elektrisk motor modell/kode | TZ180XS116 |
| Maksimale omdreininger for den elektriske motoren | 16000 omdr./min. |
| Plassering av elektrisk motor | Forakselen, tverrstilt |
| Type elektrisk motor | Synkron |
| Systemkraft | 218 hk |
| System dreiemoment | 225 Hm 165.95 lb.-ft. |
| Vekt | 1740 kg 3836.04 lbs. |
|---|---|
| Maksimalt tillatt vekt | 2160 kg 4761.98 lbs. |
| Maksimal lastekapasitet | 420 kg 925.94 lbs. |
| Minimalt volum av bagasjerommet | 402 l 14.2 cu. ft. |
| Lengde | 4602 mm 181.18 in. |
|---|---|
| Bredde | 1900 mm 74.8 in. |
| Høyde | 1645 mm 64.76 in. |
| Akselavstand | 2750 mm 108.27 in. |
| Sporvidde, foran | 1610 mm 63.39 in. |
| Sporvidde, baks | 1610 mm 63.39 in. |
| Dra koeffisient (Cd) | 0.31 |
| Angrepsvinkel | 17° |
| Utgangsvinkel | 20° |
| Arkitektur av drivverket | En elektrisk motor driver forhjulene. |
|---|---|
| Hjultrekk | Forhjulstrekk |
| Antall gir og type girkasse | 1 trinns, automatisk girkasse |
| framsuspensjon | Uavhengig, type McPherson med spiralfjær og krængningsstabilisator |
| baksuspensjon | Torsjon |
| frambremser | disc-ventil |
| bakbremser | Disc |
| Hjelpesystemer | ABS (Blokkeringsfrie bremser) |
| Styringstype | Rack og pinion |
| Servo styring | Elektrisk forsterker |
| Dekkstørrelse | 215/55 R17; 215/50 R18 |
| Felgstørrese | 17; 18 |