
| Hvilken type er karosseriet, Honda CRX I (AF,AS)? | Liftback |
|---|---|
| Hva er motorens effekt, Honda CRX Liftback 1986 1.6 i (AS) (125 Hp)? | 125 hk |
| Hva er drivverket, Honda CRX I (AF,AS) Liftback 1986 1.6 i (AS) (125 Hp)? | Forbrenningsmotor. |
| Hvor langt er kjøretøyet, 1986 Honda CRX Liftback? | 3675 mm 144.69 in. |
| Hvor bredt er kjøretøyet, 1986 Honda CRX Liftback? | 1625 mm 63.98 in. |
| Informasjon generelt | |
|---|---|
| merke | Honda |
| modell | CRX |
| Generasjon | CRX I (AF,AS) |
| Modifikasjon (motor) | 1.6 i (AS) (125 hk) |
| Første år av produksjon | 1986 år |
| Siste år av produskjon | 1987 år |
| Arkitektur av drivlinjen | Forbrenningsmotor |
| Karosserityper | Liftback |
| Prestasjon | |
| Type drivstoff | Bensin |
| Motor | |
| Motoreffekt | 125 hk |
| Motors aspirasjon | Naturlig suget motor |
| Dimensjoner | |
| Lengde | 3675 mm 144.69 in. |
| Bredde | 1625 mm 63.98 in. |
| Høyde | 1290 mm 50.79 in. |
| Akselavstand | 2200 mm 86.61 in. |
| Overheng foran | 770 mm 30.31 in. |
| Overheng bak | 705 mm 27.76 in. |