
| Hvilken type er karosseriet, BMW X7 (G07, facelift 2022)? | SAV, 5 dører, 6-7 seter |
|---|---|
| Hvor mye er brenselforbruket, BMW X7 (G07, facelift 2022) 40i (380 Hp) Mild Hybrid xDrive Steptronic? | 9.6-10.6 l/100 km 24.5 - 22.2 US mpg 29.4 - 26.6 UK mpg 10.4 - 9.4 km/l |
| Hvor øko er bilen, BMW X7 40i (380 Hp) Mild Hybrid xDrive Steptronic? | 217-240 g/km CO2 |
| Hvor fort går kjøretøyet, 2022 X7 (G07, facelift 2022) 40i (380 Hp) Mild Hybrid xDrive Steptronic? | 250 km/t | 155.34 mph 0-100 km/t: 5.8 sek 0-60 mph: 5.5 sek |
| Hva er motorens effekt, BMW X7 SAV 2022 40i (380 Hp) Mild Hybrid xDrive Steptronic? | 380 hk, 540 Hm 398.28 lb.-ft. |
| Hvor stort er motorens volum, BMW X7 SAV 2022 40i (380 Hp) Mild Hybrid xDrive Steptronic? | 3.0 l 2998 sm 182.95 cu. in. |
| Hvor mange sylindre har motoren, 2022 BMW 40i (380 Hp) Mild Hybrid xDrive Steptronic? | 6, Rekkemotor |
| Hva er drivverket, BMW X7 (G07, facelift 2022) SAV 2022 40i (380 Hp) Mild Hybrid xDrive Steptronic? | Firehjulstrekk . MHEV (Fild hybrid elektrisk kjøretøy, hybrid på strøm, hybrid på batterier, BAHV). Forbrenningsmotoren og den elektriske motoren driver permanent kjøretøyets fire hjul. Det er en mulighet til å jobbe i kun blandet modus. |
| Hvor langt er kjøretøyet, 2022 BMW X7 SAV? | 5181 mm 203.98 in. |
| Hvor bredt er kjøretøyet, 2022 BMW X7 SAV? | 2000 mm 78.74 in. |
| Hva er kjøretøyets vekt, 2022 BMW X7 (G07, facelift 2022) 40i (380 Hp) Mild Hybrid xDrive Steptronic? | 2415 kg 5324.16 lbs. |
| Hvor mye er den maksimale vekten som er tillatt, 2022 BMW X7 (G07, facelift 2022) 40i (380 Hp) Mild Hybrid xDrive Steptronic? | 3215 kg 7087.86 lbs. |
| Hvor mye bagasjerommet, 2022 BMW X7 SAV? | 300 - 2120 l 10.59 - 74.87 cu. ft. |
| Hvor mange girskifter har girkassen, Hvilken type er girkassen, 2022 BMW X7 (G07, facelift 2022) 40i (380 Hp) Mild Hybrid xDrive Steptronic? | 8, automatisk girkasse Steptronic |
| merke | BMW |
|---|---|
| modell | X7 |
| Generasjon | X7 (G07, facelift 2022) |
| Modifikasjon (motor) | 40i (380 hk) Mild Hybrid xDrive Steptronic |
| Første år av produksjon | August, 2022 år |
| Arkitektur av drivlinjen | MHEV (Fild hybrid elektrisk kjøretøy, hybrid på strøm, hybrid på batterier, BAHV) |
| Karosserityper | SAV |
| Antall seter | 6-7 |
| Antall dører | 5 |
| Drivstofforbruk, kombinert (WLTP) | 9.6-10.6 l/100 km
24.5 - 22.2 US mpg 29.4 - 26.6 UK mpg 10.4 - 9.4 km/l |
|---|---|
| CO2-utslipp (WLTP) | 217-240 g/km |
| Type drivstoff | Bensin |
| Akselerasjon 0 - 100 km/t | 5.8 sek |
| Akselerasjon 0 - 62 mph | 5.8 sek |
| Akselerasjon 0 - 60 mph (Beregnet av Auto-Data.net) | 5.5 sek |
| Maksimal hastighet | 250 km/t 155.34 mph |
| Motsvarighet vekt/effekt | 6.4 kg/hk, 157.3 hk/tonn |
| Motsvarighet vekt/Dreiemoment | 4.5 kg/Hm, 223.6 Hm/tonn |
| Batterispenning | 48 V |
|---|---|
| Elektrisk motor 1 | |
| Effekt elektrisk motor | 12 hk |
| Dreiemoment elektrisk motor | 200 Hm 147.51 lb.-ft. |
| Plassering av elektrisk motor | Integrert i girkassen |
| Systemkraft | 380 hk |
| System dreiemoment | 540 Hm 398.28 lb.-ft. |
| Motoreffekt | 380 hk @ 5200-6250 omdr./min. |
|---|---|
| Effekt per liter slagvolum | 126.8 hk/l |
| Dreiemoment | 520 Hm @ 1850-5000 omdr./min. 383.53 lb.-ft. @ 1850-5000 omdr./min. |
| Motoroppsett | På framsiden, langsstilt |
| Motormodell/Motorkode | B58B30U2, B58B30M2 |
| Motorvolum | 2998 sm 182.95 cu. in. |
| Antall sylindere | 6 |
| Motorkonfigurasjon | Rekkemotor |
| Boring | 82 mm 3.23 in. |
| Slaglengde | 94.6 mm 3.72 in. |
| Kompresjons grad | 11:1 |
| Antall ventiler per sylinder | 4 |
| Drivstoffinnsprøytningssystem | Direkte innsprøyting |
| Motors aspirasjon | Twin-power turbo, Ladeluftkjøler |
| Ventil | VALVETRONIC, Double-VANOS |
| Motoroljekapasitet | 6.75 l 7.13 US qt | 5.94 UK qt |
| Motoroljespesifikasjon | Logg inn for å se. |
| Motorsystemer | System Start & Stopp Partikkelfilter |
| Vekt | 2415 kg 5324.16 lbs. |
|---|---|
| Maksimalt tillatt vekt | 3215 kg 7087.86 lbs. |
| Maksimal lastekapasitet | 800 kg 1763.7 lbs. |
| Minimalt volum av bagasjerommet | 300 l 10.59 cu. ft. |
| Maksimalt volum av bagasjerommet | 2120 l 74.87 cu. ft. |
| Drivstofftank | 83 l 21.93 US gal | 18.26 UK gal |
| Tillatt taklast | 100 kg 220.46 lbs. |
| Tillatt tilhengervekt ved 12% stigning | 3500 kg 7716.18 lbs. |
| Tillatt tilhengervekt uten bremser | 750 kg 1653.47 lbs. |
| Tillatt kuletrykk | 140 kg 308.65 lbs. |
| Lengde | 5181 mm 203.98 in. |
|---|---|
| Bredde | 2000 mm 78.74 in. |
| Bredde inkl. speil | 2218 mm 87.32 in. |
| Høyde | 1835 mm 72.24 in. |
| Akselavstand | 3105 mm 122.24 in. |
| Sporvidde, foran | 1682-1690 mm 66.22 - 66.54 in. |
| Sporvidde, baks | 1703-1705 mm 67.05 - 67.13 in. |
| Overheng foran | 904 mm 35.59 in. |
| Overheng bak | 1172 mm 46.14 in. |
| Bakkeklaring | 221 mm 8.7 in. |
| Dra koeffisient (Cd) | 0.32 |
| Minimal snu diamenter | 13 m 42.65 ft. |
| Angrepsvinkel | 25° |
| Utgangsvinkel | 22.2° |
| rampe vinkel | 19.8° |
| vading dybde | 500 mm 19.69 in. |
| Arkitektur av drivverket | Forbrenningsmotoren og den elektriske motoren driver permanent kjøretøyets fire hjul. Det er en mulighet til å jobbe i kun blandet modus. |
|---|---|
| Hjultrekk | Firehjulstrekk |
| Antall gir og type girkasse | 8 trinns, automatisk girkasse Steptronic |
| framsuspensjon | Dobbel-wishbone hjuloppheng |
| baksuspensjon | Uavhengig multi-link oppheng |
| frambremser | disc-ventil |
| bakbremser | disk-ventil |
| Hjelpesystemer | ABS (Blokkeringsfrie bremser) Firehjulsstyring (4W, aktiv bakstyring) |
| Styringstype | Rack og pinion |
| Servo styring | Elektrisk forsterker |
| Dekkstørrelse | Frontdekk: 275/50 R20; 285/45 R21; 275/40 R22; 275/35 R23 Bakdekk: 275/50 R20; 285/45 R21; 315/35 R22; 315/30 R23 |
| Felgstørrese | Frontfelger: 8.5J x 20; 9.5J x 21; 9.5J x 22; 9.5J x 23 Bakfelger: 8.5J x 20; 9.5J x 21; 10.5J x 22; 10.5J x 23 |