
| От какъв тип е каросерията, Peugeot 306 Break (7E)? | Комби, 5 врати, 5 места |
|---|---|
| Колко мощност има, Peugeot 306 Комби 1998 1.9d (75 Hp)? | 75 кс |
| Какво е задвижването, Peugeot 306 Break (7E) Комби 1998 1.9d (75 Hp)? | Предно задвижване. Двигател с вътрешно горене. Двигател с вътрешно горене (ДВГ) задвижва предните колела на автомобила. |
| Каква е дължината на превозното средство, 1998 Peugeot 306 Комби? | 4338 мм 170.79 in. |
| Колко широка е колата, 1998 Peugeot 306 Комби? | 1680 мм 66.14 in. |
| Марка | Peugeot |
|---|---|
| Модел | 306 |
| Генерация | 306 Break (7E) |
| Модификация (Двигател) | 1.9d (75 кс) |
| Начало на производство | 1998 г |
| Край на производство | 2002 г |
| Архитектура на силовия агрегат | Двигател с вътрешно горене |
| Тип каросерия | Комби |
| Брой места | 5 |
| Брой врати | 5 |
| Тип гориво | Дизелово гориво |
|---|
| Мощност | 75 кс |
|---|---|
| Разположение на двигателя | Отпред, напречно |
| Модел/код на двигателя | DHV XUD9BSD |
| Конфигурация на двигателя | Редови |
| Система за впръскване на гориво | Дизел Комънрейл |
| Начин на въздушна аспирация (Вид пълнене) | Атмосферен двигател |
| Количество на маслото в двигателя | 5 л 5.28 US qt | 4.4 UK qt |
| Спецификация на моторно масло | Влезте, за да видите. |
| Охлаждаща течност | 8 л 8.45 US qt | 7.04 UK qt |
| Дължина | 4338 мм 170.79 in. |
|---|---|
| Широчина | 1680 мм 66.14 in. |
| Височина | 1415 мм 55.71 in. |
| Колесна база | 2580 мм 101.57 in. |
| Предна следа | 1423-1433 мм 56.02 - 56.42 in. |
| Задна следа | 1424-1432 мм 56.06 - 56.38 in. |
| Преден надвес | 815 мм 32.09 in. |
| Заден надвес | 943 мм 37.13 in. |
| Архитектура на задвижването | Двигател с вътрешно горене (ДВГ) задвижва предните колела на автомобила. |
|---|---|
| Задвижване | Предно задвижване |