
| От какъв тип е каросерията, Ford Sierra Hatchback II? | Хечбек, 5 врати, 5 места |
|---|---|
| Колко мощност има, Ford Sierra Хечбек 1987 2.0i CAT (101 Hp)? | 101 кс |
| Какво е задвижването, Ford Sierra Hatchback II Хечбек 1987 2.0i CAT (101 Hp)? | Задно задвижване. Двигател с вътрешно горене. Двигател с вътрешно горене (ДВГ) задвижва задните колела на автомобила. |
| Каква е дължината на превозното средство, 1987 Ford Sierra Хечбек? | 4425 мм 174.21 in. |
| Колко широка е колата, 1987 Ford Sierra Хечбек? | 1694 мм 66.69 in. |
| Колко предавки има кутията, Какъв тип е скоростната кутия, 1987 Ford Sierra Hatchback II 2.0i CAT (101 Hp)? | 5, ръчна скоростна кутия |
| Марка | Ford |
|---|---|
| Модел | Sierra |
| Генерация | Sierra Hatchback II |
| Модификация (Двигател) | 2.0i CAT (101 кс) |
| Начало на производство | 1987 г |
| Край на производство | 1993 г |
| Архитектура на силовия агрегат | Двигател с вътрешно горене |
| Тип каросерия | Хечбек |
| Брой места | 5 |
| Брой врати | 5 |
| Тип гориво | Бензин |
|---|
| Мощност | 101 кс |
|---|---|
| Модел/код на двигателя | N4B |
| Начин на въздушна аспирация (Вид пълнене) | Атмосферен двигател |
| Количество на маслото в двигателя | 3.75 л 3.96 US qt | 3.3 UK qt |
| Спецификация на моторно масло | Влезте, за да видите. |
| Охлаждаща течност | 8 л 8.45 US qt | 7.04 UK qt |
| Обем на резервоара | 60 л 15.85 US gal | 13.2 UK gal |
|---|
| Дължина | 4425 мм 174.21 in. |
|---|---|
| Широчина | 1694 мм 66.69 in. |
| Височина | 1407 мм 55.39 in. |
| Колесна база | 2608 мм 102.68 in. |
| Предна следа | 1452 мм 57.17 in. |
| Задна следа | 1468 мм 57.8 in. |
| Минимален диаметър на завой | 10 м 32.81 ft. |
| Архитектура на задвижването | Двигател с вътрешно горене (ДВГ) задвижва задните колела на автомобила. |
|---|---|
| Задвижване | Задно задвижване |
| Брой предавки и вид скоростна кутия | 5 предавки, ръчна скоростна кутия |
| Предни спирачки | Дискови вентилирани |
| Задни спирачки | Барабанни |