
| Karoser tipi nedir, Mercedes-Benz GLC Coupe (C254)? | Coupe, SUV, 5 Kapı, 5 Koltuk |
|---|---|
| Yakıt tüketimi ne kadar, Mercedes-Benz GLC Coupe (C254) GLC 300d (269 Hp) Mild Hybrid 4MATIC 9G-TRONIC? | 5.5-6.1 Lt/100 km 42.8 - 38.6 US mpg 51.4 - 46.3 UK mpg 18.2 - 16.4 km/Lt |
| Araç ne kadar ECO'dur, Mercedes-Benz GLC GLC 300d (269 Hp) Mild Hybrid 4MATIC 9G-TRONIC? | 145-160 g/km CO2 Euro 6d-ISC-FCM |
| Araç ne kadar hızlıdır, 2023 GLC Coupe (C254) GLC 300d (269 Hp) Mild Hybrid 4MATIC 9G-TRONIC? | 249 km/saat | 154.72 mph 0-100 km/saat: 6.4 saniye 0-60 mph: 6.1 saniye |
| Motor gücü ne kadar, Mercedes-Benz GLC Coupe, SUV 2023 GLC 300d (269 Hp) Mild Hybrid 4MATIC 9G-TRONIC? | 269 bg, 550 Nm 405.66 lb.-ft. |
| Motor hacmi ne kadar, Mercedes-Benz GLC Coupe, SUV 2023 GLC 300d (269 Hp) Mild Hybrid 4MATIC 9G-TRONIC? | 2.0 Lt 1993 cm3 121.62 cu. in. |
| Motorda kaç tane silindir var, 2023 Mercedes-Benz GLC 300d (269 Hp) Mild Hybrid 4MATIC 9G-TRONIC? | 4, Sıralı |
| Aktarımı nedir, Mercedes-Benz GLC Coupe (C254) Coupe, SUV 2023 GLC 300d (269 Hp) Mild Hybrid 4MATIC 9G-TRONIC? | Tüm tekerlekten çekiş (4x4). MHEV (Hafif Hibrit Elektrikli Araç, güç destekli hibrit, batarya destekli hibrit araçlar, BAHV). İYM ve elektrik motoru, sadece karışık modda çalışma imkanı ile otomobilin dört tekerleklerini hareket ettirir. |
| Aracın uzunluğu ne kadar, 2023 Mercedes-Benz GLC Coupe, SUV? | 4769 mm 187.76 in. |
| Aracın genişliği ne kadar, 2023 Mercedes-Benz GLC Coupe, SUV? | 1920 mm 75.59 in. |
| Aracın ağırlığı ne kadar, 2023 Mercedes-Benz GLC Coupe (C254) GLC 300d (269 Hp) Mild Hybrid 4MATIC 9G-TRONIC? | 2045 Kg 4508.45 lbs. |
| İzin verilen maksimum kütle ne kadar, 2023 Mercedes-Benz GLC Coupe (C254) GLC 300d (269 Hp) Mild Hybrid 4MATIC 9G-TRONIC? | 2570 Kg 5665.88 lbs. |
| Araç Bagaj Hacmi Ne Kadar, 2023 Mercedes-Benz GLC Coupe, SUV? | 545 - 1490 Lt 19.25 - 52.62 cu. ft. |
| Kaç vites var, Şanzıman tipi nedir, 2023 Mercedes-Benz GLC Coupe (C254) GLC 300d (269 Hp) Mild Hybrid 4MATIC 9G-TRONIC? | 9, otomatik şanzıman G-TRONIC |
| Genel bilgi | |
|---|---|
| Marka | Mercedes-Benz |
| Model | GLC |
| Nesil | GLC Coupe (C254) |
| Modifikasyonu (Motor) | GLC 300d (269 bg) Mild Hybrid 4MATIC 9G-TRONIC |
| Üretim başlangıç yılı | Temmuz, 2023 yıl |
| Güç ünitesi mimarisi | MHEV (Hafif Hibrit Elektrikli Araç, güç destekli hibrit, batarya destekli hibrit araçlar, BAHV) |
| Gövde tipi | Coupe, SUV |
| Koltuk Sayısı | 5 |
| Kapı sayısı | 5 |
| Performans | |
| Yakıt tüketimi, ORTALAMA (WLTP) | 5.5-6.1 Lt/100 km
42.8 - 38.6 US mpg 51.4 - 46.3 UK mpg 18.2 - 16.4 km/Lt |
| CO2 Emisyonları (WLTP) | 145-160 g/km |
| Yakıt Tipi | Dizel |
| Hızlanma 0 - 100 km/saat | 6.4 saniye |
| Hızlanma 0 - 62 mph | 6.4 saniye |
| Hızlanma 0 - 60 mph (Auto-Data.net tarafından hesaplanır) | 6.1 saniye |
| Maksimum sürat | 249 km/saat 154.72 mph |
| Emisyon Standardı | Euro 6d-ISC-FCM |
| Ağırlık/güç oranı | 7.6 Kg/bg, 131.5 bg/ton |
| Ağırlık/Tork oranı | 3.7 Kg/Nm, 268.9 Nm/ton |
| Elektrikli ve Hibrit | |
| Batarya voltajı | 48 V |
| Batarya teknolojisi | Lityum İyon (Li-Ion) |
| Elektrik motoru 1 | |
| Elektrikli motor gücü | 23 bg |
| Elektrikli motor torku | 200 Nm 147.51 lb.-ft. |
| Elektrik motorunun yeri | İçten yanmalı motor ile şanzıman arasında |
| İçten yanmalı motor | |
| Güç | 269 bg @ 4200 dev/dak |
| Litre başına güç | 135 bg/Lt |
| Tork | 550 Nm @ 1800-2200 dev/dak 405.66 lb.-ft. @ 1800-2200 dev/dak |
| Motor düzeni | Ön, boyuna |
| Motor Modeli/Kodu | OM 654 M |
| Motor hacmi | 1993 cm3 121.62 cu. in. |
| Silindir Adedi | 4 |
| Motor konfigürasyonu | Sıralı |
| Silindir başına düşen valf | 4 |
| Yakıt enjeksiyon sistemi | Dizel - Commonrail |
| Motor aspirasyonu | Twin-turbo, Intercooler |
| Valf yapısı | DOHC |
| Motor yağı özellikleri | Görmek için giriş yapın. |
| Motor sistemleri | Start & Stop Sistemi Partikül filtresi |
| Hacim ve ağırlıklar. | |
| Ağırlık | 2045 Kg 4508.45 lbs. |
| Maksimum ağırlık | 2570 Kg 5665.88 lbs. |
| Azami yük | 525 Kg 1157.43 lbs. |
| Bagaj hacmi en az | 545 Lt 19.25 cu. ft. |
| Bagaj hacmi en fazla | 1490 Lt 52.62 cu. ft. |
| Yakıt deposu hacmi | 62 Lt 16.38 US gal | 13.64 UK gal |
| Frenli treyler yükü (12%) | 2500 Kg 5511.56 lbs. |
| Römork burun yükü | 100 Kg 220.46 lbs. |
| Boyutlar | |
| Uzunluk | 4769 mm 187.76 in. |
| Genişlik | 1920 mm 75.59 in. |
| aynalar dahil genişlik | 2076 mm 81.73 in. |
| Yükseklik | 1606 mm 63.23 in. |
| Dingil Mesafesi | 2888 mm 113.7 in. |
| Ön tekerlek izi | 1628 mm 64.09 in. |
| Arka tekerlek izi | 1642 mm 64.65 in. |
| ön çıkıntı | 848 mm 33.39 in. |
| arka çıkıntı | 1033 mm 40.67 in. |
| Yerden yükseklik | 158 mm 6.22 in. |
| En az dönüş açısı | 10.9 m 35.76 ft. |
| Yaklaşım açısı | 19.8° |
| Kalkış açısı | 18.6° |
| rampa açısı | 13.9° |
| Şanzıman, fren ve süspansiyon | |
| Aktarma mimarisi | İYM ve elektrik motoru, sadece karışık modda çalışma imkanı ile otomobilin dört tekerleklerini hareket ettirir. |
| Çekiş | Tüm tekerlekten çekiş (4x4) |
| Vites sayısı ve şanzıman tipi | 9 vites, otomatik şanzıman G-TRONIC |
| Ön frenler | Hava soğutmalı diskler |
| Arka frenler | Hava soğutmalı diskler |
| Yardımcı sistemler | ABS (fren sistemi) 4 döner tekerlek (arka döner tekerlek) |
| Direksiyon tipi | Direksiyon kutusu |
| Direksiyon | Elektrik Direksiyon |
| Lastik boyutu | Ön lastikler: 235/55 R19 Arka lastikler: 255/50 R19 |
| Jant Boyutu | Ön jantlar: 8J x 19 Arka jantlar: 9J x 19 |