
| Karoser tipi nedir, Mercedes-Benz E-Serisi (W214)? | Sedan, 4 Kapı, 5 Koltuk |
|---|---|
| Yakıt tüketimi ne kadar, Mercedes-Benz E-Serisi (W214) E 450d (367 Hp) Mild Hybrid 4MATIC 9G-TRONIC? | 5.9-6.6 Lt/100 km 39.9 - 35.6 US mpg 47.9 - 42.8 UK mpg 16.9 - 15.2 km/Lt |
| Araç ne kadar ECO'dur, Mercedes-Benz E-Serisi E 450d (367 Hp) Mild Hybrid 4MATIC 9G-TRONIC? | 155-174 g/km CO2 Euro 6d-ISC-FCM |
| Araç ne kadar hızlıdır, 2023 E-Serisi (W214) E 450d (367 Hp) Mild Hybrid 4MATIC 9G-TRONIC? | 250 km/saat | 155.34 mph 0-100 km/saat: 4.8 saniye 0-60 mph: 4.6 saniye |
| Motor gücü ne kadar, Mercedes-Benz E-Serisi Sedan 2023 E 450d (367 Hp) Mild Hybrid 4MATIC 9G-TRONIC? | 367 bg, 750 Nm 553.17 lb.-ft. |
| Motor hacmi ne kadar, Mercedes-Benz E-Serisi Sedan 2023 E 450d (367 Hp) Mild Hybrid 4MATIC 9G-TRONIC? | 3.0 Lt 2989 cm3 182.4 cu. in. |
| Motorda kaç tane silindir var, 2023 Mercedes-Benz E 450d (367 Hp) Mild Hybrid 4MATIC 9G-TRONIC? | 6, Sıralı |
| Aktarımı nedir, Mercedes-Benz E-Serisi (W214) Sedan 2023 E 450d (367 Hp) Mild Hybrid 4MATIC 9G-TRONIC? | Tüm tekerlekten çekiş (4x4). MHEV (Hafif Hibrit Elektrikli Araç, güç destekli hibrit, batarya destekli hibrit araçlar, BAHV). İYM ve elektrik motoru, sadece karışık modda çalışma imkanı ile otomobilin dört tekerleklerini hareket ettirir. |
| Aracın uzunluğu ne kadar, 2023 Mercedes-Benz E-Serisi Sedan? | 4949 mm 194.84 in. |
| Aracın genişliği ne kadar, 2023 Mercedes-Benz E-Serisi Sedan? | 1880 mm 74.02 in. |
| Aracın ağırlığı ne kadar, 2023 Mercedes-Benz E-Serisi (W214) E 450d (367 Hp) Mild Hybrid 4MATIC 9G-TRONIC? | 1990 Kg 4387.2 lbs. |
| İzin verilen maksimum kütle ne kadar, 2023 Mercedes-Benz E-Serisi (W214) E 450d (367 Hp) Mild Hybrid 4MATIC 9G-TRONIC? | 2675 Kg 5897.37 lbs. |
| Araç Bagaj Hacmi Ne Kadar, 2023 Mercedes-Benz E-Serisi Sedan? | 540 Lt 19.07 cu. ft. |
| Kaç vites var, Şanzıman tipi nedir, 2023 Mercedes-Benz E-Serisi (W214) E 450d (367 Hp) Mild Hybrid 4MATIC 9G-TRONIC? | 9, otomatik şanzıman G-TRONIC |
| Genel bilgi | |
|---|---|
| Marka | Mercedes-Benz |
| Model | E-Serisi |
| Nesil | E-Serisi (W214) |
| Modifikasyonu (Motor) | E 450d (367 bg) Mild Hybrid 4MATIC 9G-TRONIC |
| Üretim başlangıç yılı | 2023 yıl |
| Güç ünitesi mimarisi | MHEV (Hafif Hibrit Elektrikli Araç, güç destekli hibrit, batarya destekli hibrit araçlar, BAHV) |
| Gövde tipi | Sedan |
| Koltuk Sayısı | 5 |
| Kapı sayısı | 4 |
| Performans | |
| Yakıt tüketimi, ORTALAMA (WLTP) | 5.9-6.6 Lt/100 km
39.9 - 35.6 US mpg 47.9 - 42.8 UK mpg 16.9 - 15.2 km/Lt |
| CO2 Emisyonları (WLTP) | 155-174 g/km |
| Yakıt Tipi | Dizel |
| Hızlanma 0 - 100 km/saat | 4.8 saniye |
| Hızlanma 0 - 62 mph | 4.8 saniye |
| Hızlanma 0 - 60 mph (Auto-Data.net tarafından hesaplanır) | 4.6 saniye |
| Maksimum sürat | 250 km/saat, Elektronik olarak sınırlı 155.34 mph |
| Emisyon Standardı | Euro 6d-ISC-FCM |
| Ağırlık/güç oranı | 5.4 Kg/bg, 184.4 bg/ton |
| Ağırlık/Tork oranı | 2.7 Kg/Nm, 376.9 Nm/ton |
| Elektrikli ve Hibrit | |
| Batarya voltajı | 48 V |
| Batarya teknolojisi | Lityum İyon (Li-Ion) |
| Elektrik motoru 1 | |
| Elektrikli motor gücü | 23 bg |
| Elektrikli motor torku | 205 Nm 151.2 lb.-ft. |
| Elektrik motorunun yeri | İçten yanmalı motor ile şanzıman arasında |
| İçten yanmalı motor | |
| Güç | 367 bg @ 4000 dev/dak |
| Litre başına güç | 122.8 bg/Lt |
| Tork | 750 Nm @ 1350-2800 dev/dak 553.17 lb.-ft. @ 1350-2800 dev/dak |
| Motor düzeni | Ön, boyuna |
| Motor Modeli/Kodu | OM 656 |
| Motor hacmi | 2989 cm3 182.4 cu. in. |
| Silindir Adedi | 6 |
| Motor konfigürasyonu | Sıralı |
| Sıkıştırma oranı | 15.5:1 |
| Silindir başına düşen valf | 4 |
| Yakıt enjeksiyon sistemi | Dizel - Commonrail |
| Motor aspirasyonu | BiTurbo, Intercooler |
| Valf yapısı | DOHC |
| Motor yağı kapasitesi | 8.5 Lt 8.98 US qt | 7.48 UK qt |
| Motor yağı özellikleri | Görmek için giriş yapın. |
| Motor sistemleri | Start & Stop Sistemi Partikül filtresi |
| Hacim ve ağırlıklar. | |
| Ağırlık | 1990 Kg 4387.2 lbs. |
| Maksimum ağırlık | 2675 Kg 5897.37 lbs. |
| Azami yük | 685 Kg 1510.17 lbs. |
| Bagaj hacmi en az | 540 Lt 19.07 cu. ft. |
| Yakıt deposu hacmi | 66 Lt 17.44 US gal | 14.52 UK gal |
| AdBlue tankı | 24 Lt 6.34 US gal | 5.28 UK gal |
| Tavan Yükü | 100 Kg 220.46 lbs. |
| Frenli treyler yükü (12%) | 2100 Kg 4629.71 lbs. |
| Frensiz treyler yükü | 750 Kg 1653.47 lbs. |
| Römork burun yükü | 84 Kg 185.19 lbs. |
| Boyutlar | |
| Uzunluk | 4949 mm 194.84 in. |
| Genişlik | 1880 mm 74.02 in. |
| aynalar dahil genişlik | 2065 mm 81.3 in. |
| Yükseklik | 1469 mm 57.83 in. |
| Dingil Mesafesi | 2961 mm 116.57 in. |
| Ön tekerlek izi | 1629 mm 64.13 in. |
| Arka tekerlek izi | 1643 mm 64.69 in. |
| ön çıkıntı | 848 mm 33.39 in. |
| arka çıkıntı | 1140 mm 44.88 in. |
| Sürükle katsayısı (Cd) | 0.23 |
| En az dönüş açısı | 12 m 39.37 ft. |
| Şanzıman, fren ve süspansiyon | |
| Aktarma mimarisi | İYM ve elektrik motoru, sadece karışık modda çalışma imkanı ile otomobilin dört tekerleklerini hareket ettirir. |
| Çekiş | Tüm tekerlekten çekiş (4x4) |
| Vites sayısı ve şanzıman tipi | 9 vites, otomatik şanzıman G-TRONIC |
| Ön süspansiyon | Bağımsız çok bağlantılı süspansiyon, Enine sabitleyici, Havalı süspansiyon - isteğe bağlı |
| Arka süspansiyon | Bağımsız çok bağlantılı süspansiyon, Enine sabitleyici, Havalı süspansiyon - isteğe bağlı |
| Ön frenler | Hava soğutmalı diskler |
| Arka frenler | Hava soğutmalı diskler |
| Yardımcı sistemler | ABS (fren sistemi) |
| Direksiyon tipi | Direksiyon kutusu |
| Direksiyon | Elektrik Direksiyon |
| Lastik boyutu | Ön lastikler: 225/55 R18; 245/45 R19 Arka lastikler: 225/55 R18; 245/45 R19; 275/40 R19 |
| Jant Boyutu | Ön jantlar: 8J x 18; 8.5J x 19 Arka jantlar: 8J x 18; 8.5J x 19; 9.5J x 19 |