
| Karoser tipi nedir, Mercedes-Benz E-Serisi (W214)? | Sedan, 4 Kapı, 5 Koltuk |
|---|---|
| Yakıt tüketimi ne kadar, Mercedes-Benz E-Serisi (W214) E 350 (255 Hp) Mild Hybrid 4MATIC 9G-TRONIC? | 8.7 Lt/100 km 27 US mpg 32.5 UK mpg 11.5 km/Lt |
| Araç ne kadar ECO'dur, Mercedes-Benz E-Serisi E 350 (255 Hp) Mild Hybrid 4MATIC 9G-TRONIC? | SULEV20 |
| Araç ne kadar hızlıdır, 2023 E-Serisi (W214) E 350 (255 Hp) Mild Hybrid 4MATIC 9G-TRONIC? | 210 km/saat | 130.49 mph 0-60 mph: 6.1 saniye |
| Motor gücü ne kadar, Mercedes-Benz E-Serisi Sedan 2023 E 350 (255 Hp) Mild Hybrid 4MATIC 9G-TRONIC? | 255 bg, 400 Nm 295.02 lb.-ft. |
| Motor hacmi ne kadar, Mercedes-Benz E-Serisi Sedan 2023 E 350 (255 Hp) Mild Hybrid 4MATIC 9G-TRONIC? | 2.0 Lt 1999 cm3 121.99 cu. in. |
| Motorda kaç tane silindir var, 2023 Mercedes-Benz E 350 (255 Hp) Mild Hybrid 4MATIC 9G-TRONIC? | 4, Sıralı |
| Aktarımı nedir, Mercedes-Benz E-Serisi (W214) Sedan 2023 E 350 (255 Hp) Mild Hybrid 4MATIC 9G-TRONIC? | Tüm tekerlekten çekiş (4x4). MHEV (Hafif Hibrit Elektrikli Araç, güç destekli hibrit, batarya destekli hibrit araçlar, BAHV). İYM ve elektrik motoru, sadece karışık modda çalışma imkanı ile otomobilin dört tekerleklerini hareket ettirir. |
| Aracın uzunluğu ne kadar, 2023 Mercedes-Benz E-Serisi Sedan? | 4949 mm 194.84 in. |
| Aracın genişliği ne kadar, 2023 Mercedes-Benz E-Serisi Sedan? | 1880 mm 74.02 in. |
| Aracın ağırlığı ne kadar, 2023 Mercedes-Benz E-Serisi (W214) E 350 (255 Hp) Mild Hybrid 4MATIC 9G-TRONIC? | 1900 Kg 4188.78 lbs. |
| Araç Bagaj Hacmi Ne Kadar, 2023 Mercedes-Benz E-Serisi Sedan? | 540 Lt 19.07 cu. ft. |
| Kaç vites var, Şanzıman tipi nedir, 2023 Mercedes-Benz E-Serisi (W214) E 350 (255 Hp) Mild Hybrid 4MATIC 9G-TRONIC? | 9, otomatik şanzıman G-TRONIC |
| Genel bilgi | |
|---|---|
| Marka | Mercedes-Benz |
| Model | E-Serisi |
| Nesil | E-Serisi (W214) |
| Modifikasyonu (Motor) | E 350 (255 bg) Mild Hybrid 4MATIC 9G-TRONIC |
| Üretim başlangıç yılı | 2023 yıl |
| Güç ünitesi mimarisi | MHEV (Hafif Hibrit Elektrikli Araç, güç destekli hibrit, batarya destekli hibrit araçlar, BAHV) |
| Gövde tipi | Sedan |
| Koltuk Sayısı | 5 |
| Kapı sayısı | 4 |
| Performans | |
| Şehir içi yakıt tüketimi (EPA) | 9.8 Lt/100 km
24 US mpg 28.8 UK mpg 10.2 km/Lt |
| Şehir dışı yakıt tüketimi (EPA) | 7.1 Lt/100 km
33.1 US mpg 39.8 UK mpg 14.1 km/Lt |
| Ortalama yakıt tüketimi (EPA) | 8.7 Lt/100 km
27 US mpg 32.5 UK mpg 11.5 km/Lt |
| Yakıt Tipi | Benzin |
| Hızlanma 0 - 60 mph | 6.1 saniye |
| Maksimum sürat | 210 km/saat, Elektronik olarak sınırlı 130.49 mph |
| Emisyon Standardı | SULEV20 |
| Ağırlık/güç oranı | 7.5 Kg/bg, 134.2 bg/ton |
| Ağırlık/Tork oranı | 4.8 Kg/Nm, 210.5 Nm/ton |
| Elektrikli ve Hibrit | |
| Batarya voltajı | 48 V |
| Batarya teknolojisi | Lityum İyon (Li-Ion) |
| Elektrik motoru 1 | |
| Elektrikli motor gücü | 23 bg |
| Elektrikli motor torku | 205 Nm 151.2 lb.-ft. |
| Elektrik motorunun yeri | İçten yanmalı motor ile şanzıman arasında |
| İçten yanmalı motor | |
| Güç | 255 bg @ 5800 dev/dak |
| Litre başına güç | 127.6 bg/Lt |
| Tork | 400 Nm @ 2000-3200 dev/dak 295.02 lb.-ft. @ 2000-3200 dev/dak |
| Motor düzeni | Ön, boyuna |
| Motor Modeli/Kodu | M 254 |
| Motor hacmi | 1999 cm3 121.99 cu. in. |
| Silindir Adedi | 4 |
| Motor konfigürasyonu | Sıralı |
| Silindir çapı | 83 mm 3.27 in. |
| Silindir içi vuruş | 92.4 mm 3.64 in. |
| Sıkıştırma oranı | 10:1 |
| Silindir başına düşen valf | 4 |
| Yakıt enjeksiyon sistemi | Direkt enjeksiyon |
| Motor aspirasyonu | Twin-scroll turbo, Intercooler |
| Valf yapısı | DOHC, CAMTRONIC |
| Motor yağı kapasitesi | 6 Lt 6.34 US qt | 5.28 UK qt |
| Motor yağı özellikleri | Görmek için giriş yapın. |
| soğutma sıvısı | 14 Lt 14.79 US qt | 12.32 UK qt |
| Motor sistemleri | Start & Stop Sistemi Partikül filtresi |
| Hacim ve ağırlıklar. | |
| Ağırlık | 1900 Kg 4188.78 lbs. |
| Bagaj hacmi en az | 540 Lt 19.07 cu. ft. |
| Yakıt deposu hacmi | 66 Lt 17.44 US gal | 14.52 UK gal |
| Boyutlar | |
| Uzunluk | 4949 mm 194.84 in. |
| Genişlik | 1880 mm 74.02 in. |
| aynalar dahil genişlik | 2065 mm 81.3 in. |
| Yükseklik | 1468 mm 57.8 in. |
| Dingil Mesafesi | 2961 mm 116.57 in. |
| Ön tekerlek izi | 1628 mm 64.09 in. |
| Arka tekerlek izi | 1643 mm 64.69 in. |
| ön çıkıntı | 848 mm 33.39 in. |
| arka çıkıntı | 1140 mm 44.88 in. |
| Sürükle katsayısı (Cd) | 0.23 |
| En az dönüş açısı | 12 m 39.37 ft. |
| Şanzıman, fren ve süspansiyon | |
| Aktarma mimarisi | İYM ve elektrik motoru, sadece karışık modda çalışma imkanı ile otomobilin dört tekerleklerini hareket ettirir. |
| Çekiş | Tüm tekerlekten çekiş (4x4) |
| Vites sayısı ve şanzıman tipi | 9 vites, otomatik şanzıman G-TRONIC |
| Ön süspansiyon | Bağımsız çok bağlantılı süspansiyon, Enine sabitleyici, Havalı süspansiyon - isteğe bağlı |
| Arka süspansiyon | Bağımsız çok bağlantılı süspansiyon, Enine sabitleyici, Havalı süspansiyon - isteğe bağlı |
| Ön frenler | Hava soğutmalı diskler |
| Arka frenler | Hava soğutmalı diskler |
| Yardımcı sistemler | ABS (fren sistemi) |
| Direksiyon tipi | Direksiyon kutusu |
| Direksiyon | Elektrik Direksiyon |
| Lastik boyutu | 255/55 R18 |
| Jant Boyutu | 8J x 18 |