
| Karoser tipi nedir, Lincoln Continental Mark IV? | Coupe, 2 Kapı, 4 Koltuk |
|---|---|
| Yakıt tüketimi ne kadar, Lincoln Continental Mark IV 7.5 V8 (212 Hp) SelectShift? | 21.4 Lt/100 km 11 US mpg 13.2 UK mpg 4.7 km/Lt |
| Araç ne kadar hızlıdır, 1971 Continental Mark IV 7.5 V8 (212 Hp) SelectShift? | 190 km/saat | 118.06 mph 0-60 mph: 10.8 saniye |
| Motor gücü ne kadar, Lincoln Continental Mark Coupe 1971 7.5 V8 (212 Hp) SelectShift? | 212 bg |
| Motor hacmi ne kadar, Lincoln Continental Mark Coupe 1971 7.5 V8 (212 Hp) SelectShift? | 7.5 Lt 7538 cm3 460 cu. in. |
| Motorda kaç tane silindir var, 1971 Lincoln 7.5 V8 (212 Hp) SelectShift? | 8, V motor |
| Aktarımı nedir, Lincoln Continental Mark IV Coupe 1971 7.5 V8 (212 Hp) SelectShift? | Arkadan İtiş. İçten yanmalı motor. İYM aracın arka tekerleklerini hareket ettiriyor. |
| Aracın uzunluğu ne kadar, 1971 Lincoln Continental Mark Coupe? | 5591 mm 220.12 in. |
| Aracın genişliği ne kadar, 1971 Lincoln Continental Mark Coupe? | 2012 mm 79.21 in. |
| Aracın ağırlığı ne kadar, 1971 Lincoln Continental Mark IV 7.5 V8 (212 Hp) SelectShift? | 2268 Kg 5000.08 lbs. |
| Araç Bagaj Hacmi Ne Kadar, 1971 Lincoln Continental Mark Coupe? | 450 Lt 15.89 cu. ft. |
| Kaç vites var, Şanzıman tipi nedir, 1971 Lincoln Continental Mark IV 7.5 V8 (212 Hp) SelectShift? | 3, otomatik şanzıman SelectShift |
| Marka | Lincoln |
|---|---|
| Model | Continental Mark |
| Nesil | Continental Mark IV |
| Modifikasyonu (Motor) | 7.5 V8 (212 bg) SelectShift |
| Üretim başlangıç yılı | 1971 yıl |
| Son üretim yılı | 1972 yıl |
| Güç ünitesi mimarisi | İçten yanmalı motor |
| Gövde tipi | Coupe |
| Koltuk Sayısı | 4 |
| Kapı sayısı | 2 |
| Ortalama yakıt tüketimi | 21.4 Lt/100 km
11 US mpg 13.2 UK mpg 4.7 km/Lt |
|---|---|
| Yakıt Tipi | Benzin |
| Hızlanma 0 - 60 mph | 10.8 saniye |
| Maksimum sürat | 190 km/saat 118.06 mph |
| Ağırlık/güç oranı | 10.7 Kg/bg, 93.5 bg/ton |
| Güç | 212 bg |
|---|---|
| Litre başına güç | 28.1 bg/Lt |
| Motor düzeni | Ön, boyuna |
| Motor Modeli/Kodu | Ford 385 |
| Motor hacmi | 7538 cm3 460 cu. in. |
| Silindir Adedi | 8 |
| Motor konfigürasyonu | V motor |
| Silindir çapı | 110.74 mm 4.36 in. |
| Silindir içi vuruş | 97.79 mm 3.85 in. |
| Sıkıştırma oranı | 8.5:1 |
| Silindir başına düşen valf | 2 |
| Yakıt enjeksiyon sistemi | Karbüratör |
| Motor aspirasyonu | Atmosferik motor |
| Valf yapısı | OHV |
| Motor yağı kapasitesi | 4.7 Lt 4.97 US qt | 4.14 UK qt |
| Motor yağı özellikleri | Görmek için giriş yapın. |
| soğutma sıvısı | 19.4 Lt 20.5 US qt | 17.07 UK qt |
| Ağırlık | 2268 Kg 5000.08 lbs. |
|---|---|
| Bagaj hacmi en az | 450 Lt 15.89 cu. ft. |
| Yakıt deposu hacmi | 85 Lt 22.45 US gal | 18.7 UK gal |
| Uzunluk | 5591 mm 220.12 in. |
|---|---|
| Genişlik | 2012 mm 79.21 in. |
| Yükseklik | 1331 mm 52.4 in. |
| Dingil Mesafesi | 3058 mm 120.39 in. |
| Ön tekerlek izi | 1600 mm 62.99 in. |
| Arka tekerlek izi | 1603 mm 63.11 in. |
| Aktarma mimarisi | İYM aracın arka tekerleklerini hareket ettiriyor. |
|---|---|
| Çekiş | Arkadan İtiş |
| Vites sayısı ve şanzıman tipi | 3 vites, otomatik şanzıman SelectShift |
| Ön süspansiyon | Helezon yay, Çift salıncaklı |
| Arka süspansiyon | Katı aks süspansiyon, Enine sabitleyici, Helezon yay |
| Ön frenler | Hava soğutmalı diskler |
| Arka frenler | Kampana |
| Direksiyon | Hidrolik Direksiyon |
| Lastik boyutu | 225/75 R15 |
| Jant Boyutu | 7J x 15 |