
| Karoser tipi nedir, Hycan V09? | Minibüs, MPV, 5 Kapı, 7 Koltuk |
|---|---|
| Tamamen elektrikli şekilde ne kadar gidebilir, 95.16 kWh (275 Hp)? | 620 km 385.25 mi |
| Elektrik tüketimi ne kadar, Hycan V09 95.16 kWh (275 Hp)? | 16.3 kWh/100 km 26.23 kWh/100 mi 128 MPGe 6.1 km/kWh 3.8 mi/kWh |
| Araç ne kadar hızlıdır, 2023 V09 95.16 kWh (275 Hp)? | 190 km/saat | 118.06 mph |
| Motor gücü ne kadar, Hycan V09 Minibüs, MPV 2023 95.16 kWh (275 Hp)? | 275 bg, 335 Nm 247.08 lb.-ft. |
| Aktarımı nedir, Hycan V09 Minibüs, MPV 2023 95.16 kWh (275 Hp)? | Önden çekiş. BEV (Elektrikli Araç). Bir elektrikli motor ön tekerlekleri hareket ettirir. |
| Aracın uzunluğu ne kadar, 2023 Hycan V09 Minibüs, MPV? | 5215 mm 205.31 in. |
| Aracın genişliği ne kadar, 2023 Hycan V09 Minibüs, MPV? | 1967 mm 77.44 in. |
| Aracın ağırlığı ne kadar, 2023 Hycan V09 95.16 kWh (275 Hp)? | 2655 Kg 5853.27 lbs. |
| İzin verilen maksimum kütle ne kadar, 2023 Hycan V09 95.16 kWh (275 Hp)? | 3300 Kg 7275.25 lbs. |
| Araç Bagaj Hacmi Ne Kadar, 2023 Hycan V09 Minibüs, MPV? | 610 - 3010 Lt 21.54 - 106.3 cu. ft. |
| Kaç vites var, Şanzıman tipi nedir, 2023 Hycan V09 95.16 kWh (275 Hp)? | 1, otomatik şanzıman |
| Marka | Hycan |
|---|---|
| Model | V09 |
| Nesil | V09 |
| Modifikasyonu (Motor) | 95.16 kWh (275 bg) |
| Üretim başlangıç yılı | Ekim, 2023 yıl |
| Son üretim yılı | 2025 yıl |
| Güç ünitesi mimarisi | BEV (Elektrikli Araç) |
| Gövde tipi | Minibüs, MPV |
| Koltuk Sayısı | 7 |
| Kapı sayısı | 5 |
| Yakıt Tipi | Elektrik |
|---|---|
| Maksimum sürat | 190 km/saat 118.06 mph |
| Ağırlık/güç oranı | 9.7 Kg/bg, 103.6 bg/ton |
| Ağırlık/Tork oranı | 7.9 Kg/Nm, 126.2 Nm/ton |
| Brüt batarya kapasitesi | 95.16 kWh |
|---|---|
| Batarya voltajı | 800 V |
| Batarya teknolojisi | Lityum demir fosfat (LiFePO4) |
| Batarya konumu | Zemin altı |
| Elektrikli menzil (CLTC) | 620 km 385.25 mi |
| Ortalama Enerji Tüketimi (CLTC) | 16.3 kWh/100 km
26.23 kWh/100 mi 128 MPGe 6.1 km/kWh 3.8 mi/kWh |
| Şarj bağlantı noktaları | Görmek için giriş yapın. |
| Elektrik motoru 1 | |
| Elektrikli motor gücü | 275 bg |
| Elektrikli motor torku | 335 Nm 247.08 lb.-ft. |
| Elektrik motorunun yeri | Ön aks, enine |
| Elektrik motoru tipi | Senkron |
| Sistem gücü | 275 bg |
| Sistem tork | 335 Nm 247.08 lb.-ft. |
| Ağırlık | 2655 Kg 5853.27 lbs. |
|---|---|
| Maksimum ağırlık | 3300 Kg 7275.25 lbs. |
| Azami yük | 645 Kg 1421.98 lbs. |
| Bagaj hacmi en az | 610 Lt 21.54 cu. ft. |
| Bagaj hacmi en fazla | 3010 Lt 106.3 cu. ft. |
| Uzunluk | 5215 mm 205.31 in. |
|---|---|
| Genişlik | 1967 mm 77.44 in. |
| Yükseklik | 1910 mm 75.2 in. |
| Dingil Mesafesi | 3170 mm 124.8 in. |
| Ön tekerlek izi | 1672 mm 65.83 in. |
| Arka tekerlek izi | 1677 mm 66.02 in. |
| Yerden yükseklik | 160 mm 6.3 in. |
| Sürükle katsayısı (Cd) | 0.265 |
| En az dönüş açısı | 12.3 m 40.35 ft. |
| Yaklaşım açısı | 17° |
| Kalkış açısı | 14° |
| rampa açısı | 12.5° |
| sığ derinliği | 450 mm 17.72 in. |
| Aktarma mimarisi | Bir elektrikli motor ön tekerlekleri hareket ettirir. |
|---|---|
| Çekiş | Önden çekiş |
| Vites sayısı ve şanzıman tipi | 1 vites, otomatik şanzıman |
| Ön süspansiyon | Helezon yaylı ve viraj denge çubuğuna sahip bağımsız, McPherson tipi |
| Arka süspansiyon | Stabilizatörlü bağımsız çok bağlantılı yaylı süspansiyon |
| Ön frenler | Hava soğutmalı diskler |
| Arka frenler | Hava soğutmalı diskler |
| Yardımcı sistemler | ABS (fren sistemi) |
| Direksiyon tipi | Direksiyon kutusu |
| Direksiyon | Elektrik Direksiyon |
| Lastik boyutu | 255/55 R19; 255/50 R20 |
| Jant Boyutu | 19; 20 |