
| Karoser tipi nedir, BMW X3 (G45)? | SAV, 5 Kapı, 5 Koltuk |
|---|---|
| Yakıt tüketimi ne kadar, BMW X3 (G45) M50 (398 Hp) Mild Hybrid xDrive Steptronic? | 7.7-8.3 Lt/100 km 30.5 - 28.3 US mpg 36.7 - 34 UK mpg 13 - 12 km/Lt |
| Araç ne kadar ECO'dur, BMW X3 M50 (398 Hp) Mild Hybrid xDrive Steptronic? | 175-189 g/km CO2 Euro 6e |
| Araç ne kadar hızlıdır, 2024 X3 (G45) M50 (398 Hp) Mild Hybrid xDrive Steptronic? | 250 km/saat | 155.34 mph 0-100 km/saat: 4.6 saniye 0-60 mph: 4.4 saniye |
| Motor gücü ne kadar, BMW X3 SAV 2024 M50 (398 Hp) Mild Hybrid xDrive Steptronic? | 398 bg, 580 Nm 427.79 lb.-ft. |
| Motor hacmi ne kadar, BMW X3 SAV 2024 M50 (398 Hp) Mild Hybrid xDrive Steptronic? | 3.0 Lt 2998 cm3 182.95 cu. in. |
| Motorda kaç tane silindir var, 2024 BMW M50 (398 Hp) Mild Hybrid xDrive Steptronic? | 6, Sıralı |
| Aktarımı nedir, BMW X3 (G45) SAV 2024 M50 (398 Hp) Mild Hybrid xDrive Steptronic? | Tüm tekerlekten çekiş (4x4). MHEV (Hafif Hibrit Elektrikli Araç, güç destekli hibrit, batarya destekli hibrit araçlar, BAHV). İYM ve elektrik motoru, sadece karışık modda çalışma imkanı ile otomobilin dört tekerleklerini hareket ettirir. |
| Aracın uzunluğu ne kadar, 2024 BMW X3 SAV? | 4755 mm 187.2 in. |
| Aracın genişliği ne kadar, 2024 BMW X3 SAV? | 1920 mm 75.59 in. |
| Aracın ağırlığı ne kadar, 2024 BMW X3 (G45) M50 (398 Hp) Mild Hybrid xDrive Steptronic? | 1980 Kg 4365.15 lbs. |
| İzin verilen maksimum kütle ne kadar, 2024 BMW X3 (G45) M50 (398 Hp) Mild Hybrid xDrive Steptronic? | 2625 Kg 5787.13 lbs. |
| Araç Bagaj Hacmi Ne Kadar, 2024 BMW X3 SAV? | 570 - 1700 Lt 20.13 - 60.03 cu. ft. |
| Kaç vites var, Şanzıman tipi nedir, 2024 BMW X3 (G45) M50 (398 Hp) Mild Hybrid xDrive Steptronic? | 8, otomatik şanzıman Steptronic |
| Genel bilgi | |
|---|---|
| Marka | BMW |
| Model | X3 |
| Nesil | X3 (G45) |
| Modifikasyonu (Motor) | M50 (398 bg) Mild Hybrid xDrive Steptronic |
| Üretim başlangıç yılı | Haziran, 2024 yıl |
| Güç ünitesi mimarisi | MHEV (Hafif Hibrit Elektrikli Araç, güç destekli hibrit, batarya destekli hibrit araçlar, BAHV) |
| Gövde tipi | SAV |
| Koltuk Sayısı | 5 |
| Kapı sayısı | 5 |
| Performans | |
| Yakıt tüketimi, ORTALAMA (WLTP) | 7.7-8.3 Lt/100 km
30.5 - 28.3 US mpg 36.7 - 34 UK mpg 13 - 12 km/Lt |
| CO2 Emisyonları (WLTP) | 175-189 g/km |
| Yakıt Tipi | Benzin |
| Hızlanma 0 - 100 km/saat | 4.6 saniye |
| Hızlanma 0 - 62 mph | 4.6 saniye |
| Hızlanma 0 - 60 mph | 4.4 saniye |
| Maksimum sürat | 250 km/saat, Elektronik olarak sınırlı 155.34 mph |
| Emisyon Standardı | Euro 6e |
| Ağırlık/güç oranı | 5 Kg/bg, 201 bg/ton |
| Ağırlık/Tork oranı | 3.4 Kg/Nm, 292.9 Nm/ton |
| Elektrikli ve Hibrit | |
| Brüt batarya kapasitesi | 0.9 kWh |
| Batarya voltajı | 48 V |
| Batarya teknolojisi | Lityum İyon (Li-Ion) |
| Batarya konumu | Bagajın altında |
| Elektrik motoru 1 | |
| Elektrikli motor gücü | 18 bg |
| Elektrikli motor torku | 200 Nm 147.51 lb.-ft. |
| Elektrik motorunun yeri | İçten yanmalı motor ile şanzıman arasında |
| Sistem gücü | 398 bg |
| Sistem tork | 580 Nm 427.79 lb.-ft. |
| İçten yanmalı motor | |
| Güç | 381 bg @ 5200-6250 dev/dak |
| Litre başına güç | 127.1 bg/Lt |
| Tork | 540 Nm @ 1900-4800 dev/dak 398.28 lb.-ft. @ 1900-4800 dev/dak |
| Motor düzeni | Ön, boyuna |
| Motor Modeli/Kodu | B58B30M2 |
| Motor hacmi | 2998 cm3 182.95 cu. in. |
| Silindir Adedi | 6 |
| Motor konfigürasyonu | Sıralı |
| Silindir çapı | 82 mm 3.23 in. |
| Silindir içi vuruş | 94.6 mm 3.72 in. |
| Sıkıştırma oranı | 11:1 |
| Silindir başına düşen valf | 4 |
| Yakıt enjeksiyon sistemi | Direkt enjeksiyon ve Çok noktalı enjeksiyon |
| Motor aspirasyonu | Twin-power turbo, Intercooler |
| Valf yapısı | VALVETRONIC, Double-VANOS |
| Motor yağı kapasitesi | 6.75 Lt 7.13 US qt | 5.94 UK qt |
| Motor yağı özellikleri | Görmek için giriş yapın. |
| Motor sistemleri | Start & Stop Sistemi Partikül filtresi |
| Hacim ve ağırlıklar. | |
| Ağırlık | 1980 Kg 4365.15 lbs. |
| Maksimum ağırlık | 2625 Kg 5787.13 lbs. |
| Azami yük | 645 Kg 1421.98 lbs. |
| Bagaj hacmi en az | 570 Lt 20.13 cu. ft. |
| Bagaj hacmi en fazla | 1700 Lt 60.03 cu. ft. |
| Yakıt deposu hacmi | 65 Lt 17.17 US gal | 14.3 UK gal |
| Tavan Yükü | 100 Kg 220.46 lbs. |
| Frenli treyler yükü (12%) | 2500 Kg 5511.56 lbs. |
| Frensiz treyler yükü | 750 Kg 1653.47 lbs. |
| Römork burun yükü | 100 Kg 220.46 lbs. |
| Boyutlar | |
| Uzunluk | 4755 mm 187.2 in. |
| Genişlik | 1920 mm 75.59 in. |
| aynalar dahil genişlik | 2132 mm 83.94 in. |
| Yükseklik | 1660 mm 65.35 in. |
| Dingil Mesafesi | 2865 mm 112.8 in. |
| Ön tekerlek izi | 1622 mm 63.86 in. |
| Arka tekerlek izi | 1623 mm 63.9 in. |
| ön çıkıntı | 880 mm 34.65 in. |
| arka çıkıntı | 1010 mm 39.76 in. |
| Yerden yükseklik | 216 mm 8.5 in. |
| Sürükle katsayısı (Cd) | 0.28 |
| En az dönüş açısı | 12.2 m 40.03 ft. |
| Yaklaşım açısı | 20.6° |
| Kalkış açısı | 22° |
| rampa açısı | 18.7° |
| Şanzıman, fren ve süspansiyon | |
| Aktarma mimarisi | İYM ve elektrik motoru, sadece karışık modda çalışma imkanı ile otomobilin dört tekerleklerini hareket ettirir. |
| Çekiş | Tüm tekerlekten çekiş (4x4) |
| Vites sayısı ve şanzıman tipi | 8 vites, otomatik şanzıman Steptronic |
| Ön süspansiyon | Coilover yaylı destek, Enine sabitleyici |
| Arka süspansiyon | Stabilizatörlü bağımsız çok bağlantılı yaylı süspansiyon |
| Ön frenler | Hava soğutmalı diskler |
| Arka frenler | Hava soğutmalı diskler |
| Yardımcı sistemler | ABS (fren sistemi) |
| Direksiyon tipi | Direksiyon kutusu |
| Direksiyon | Elektrik Direksiyon |
| Lastik boyutu | Ön lastikler: 255/45 R20 Arka lastikler: 285/40 R20 |
| Jant Boyutu | Ön jantlar: 9J x 20 Arka jantlar: 10.5J x 20 |