
| Karoser tipi nedir, BMW X3 (G45)? | SAV, 5 Kapı, 5 Koltuk |
|---|---|
| Yakıt tüketimi ne kadar, BMW X3 (G45) 40d (303 Hp) Mild Hybrid xDrive Steptronic? | 6.2-6.7 Lt/100 km 37.9 - 35.1 US mpg 45.6 - 42.2 UK mpg 16.1 - 14.9 km/Lt |
| Araç ne kadar ECO'dur, BMW X3 40d (303 Hp) Mild Hybrid xDrive Steptronic? | 162-177 g/km CO2 Euro 6e |
| Araç ne kadar hızlıdır, 2025 X3 (G45) 40d (303 Hp) Mild Hybrid xDrive Steptronic? | 245 km/saat | 152.24 mph 0-100 km/saat: 5.4 saniye 0-60 mph: 5.1 saniye |
| Motor gücü ne kadar, BMW X3 SAV 2025 40d (303 Hp) Mild Hybrid xDrive Steptronic? | 303 bg, 670 Nm 494.17 lb.-ft. |
| Motor hacmi ne kadar, BMW X3 SAV 2025 40d (303 Hp) Mild Hybrid xDrive Steptronic? | 3.0 Lt 2993 cm3 182.64 cu. in. |
| Motorda kaç tane silindir var, 2025 BMW 40d (303 Hp) Mild Hybrid xDrive Steptronic? | 6, Sıralı |
| Aktarımı nedir, BMW X3 (G45) SAV 2025 40d (303 Hp) Mild Hybrid xDrive Steptronic? | Tüm tekerlekten çekiş (4x4). MHEV (Hafif Hibrit Elektrikli Araç, güç destekli hibrit, batarya destekli hibrit araçlar, BAHV). İYM ve elektrik motoru, sadece karışık modda çalışma imkanı ile otomobilin dört tekerleklerini hareket ettirir. |
| Aracın uzunluğu ne kadar, 2025 BMW X3 SAV? | 4755 mm 187.2 in. |
| Aracın genişliği ne kadar, 2025 BMW X3 SAV? | 1920 mm 75.59 in. |
| Aracın ağırlığı ne kadar, 2025 BMW X3 (G45) 40d (303 Hp) Mild Hybrid xDrive Steptronic? | 1975 Kg 4354.13 lbs. |
| İzin verilen maksimum kütle ne kadar, 2025 BMW X3 (G45) 40d (303 Hp) Mild Hybrid xDrive Steptronic? | 2620 Kg 5776.11 lbs. |
| Araç Bagaj Hacmi Ne Kadar, 2025 BMW X3 SAV? | 570 - 1700 Lt 20.13 - 60.03 cu. ft. |
| Kaç vites var, Şanzıman tipi nedir, 2025 BMW X3 (G45) 40d (303 Hp) Mild Hybrid xDrive Steptronic? | 8, otomatik şanzıman Steptronic |
| Genel bilgi | |
|---|---|
| Marka | BMW |
| Model | X3 |
| Nesil | X3 (G45) |
| Modifikasyonu (Motor) | 40d (303 bg) Mild Hybrid xDrive Steptronic |
| Üretim başlangıç yılı | Nisan, 2025 yıl |
| Güç ünitesi mimarisi | MHEV (Hafif Hibrit Elektrikli Araç, güç destekli hibrit, batarya destekli hibrit araçlar, BAHV) |
| Gövde tipi | SAV |
| Koltuk Sayısı | 5 |
| Kapı sayısı | 5 |
| Performans | |
| Yakıt tüketimi, ORTALAMA (WLTP) | 6.2-6.7 Lt/100 km
37.9 - 35.1 US mpg 45.6 - 42.2 UK mpg 16.1 - 14.9 km/Lt |
| CO2 Emisyonları (WLTP) | 162-177 g/km |
| Yakıt Tipi | Dizel |
| Hızlanma 0 - 100 km/saat | 5.4 saniye |
| Hızlanma 0 - 62 mph | 5.4 saniye |
| Hızlanma 0 - 60 mph (Auto-Data.net tarafından hesaplanır) | 5.1 saniye |
| Maksimum sürat | 245 km/saat 152.24 mph |
| Emisyon Standardı | Euro 6e |
| Ağırlık/güç oranı | 6.5 Kg/bg, 153.4 bg/ton |
| Ağırlık/Tork oranı | 2.9 Kg/Nm, 339.2 Nm/ton |
| Elektrikli ve Hibrit | |
| Brüt batarya kapasitesi | 0.9 kWh |
| Batarya voltajı | 48 V |
| Batarya teknolojisi | Lityum İyon (Li-Ion) |
| Batarya konumu | Bagajın altında |
| Elektrik motoru 1 | |
| Elektrikli motor gücü | 18 bg |
| Elektrikli motor torku | 200 Nm 147.51 lb.-ft. |
| Elektrik motorunun yeri | İçten yanmalı motor ile şanzıman arasında |
| Elektrik motoru tipi | Senkron |
| Sistem gücü | 303 bg |
| Sistem tork | 670 Nm 494.17 lb.-ft. |
| İçten yanmalı motor | |
| Güç | 286 bg @ 4000 dev/dak |
| Litre başına güç | 95.6 bg/Lt |
| Tork | 650 Nm @ 1500-2500 dev/dak 479.42 lb.-ft. @ 1500-2500 dev/dak |
| Motor düzeni | Ön, boyuna |
| Motor Modeli/Kodu | B57 |
| Motor hacmi | 2993 cm3 182.64 cu. in. |
| Silindir Adedi | 6 |
| Motor konfigürasyonu | Sıralı |
| Silindir çapı | 84 mm 3.31 in. |
| Silindir içi vuruş | 90 mm 3.54 in. |
| Silindir başına düşen valf | 4 |
| Yakıt enjeksiyon sistemi | Dizel - Commonrail |
| Motor aspirasyonu | Twin-power turbo, Intercooler |
| Valf yapısı | DOHC |
| Motor yağı özellikleri | Görmek için giriş yapın. |
| Motor sistemleri | Start & Stop Sistemi Partikül filtresi |
| Hacim ve ağırlıklar. | |
| Ağırlık | 1975 Kg 4354.13 lbs. |
| Maksimum ağırlık | 2620 Kg 5776.11 lbs. |
| Azami yük | 645 Kg 1421.98 lbs. |
| Bagaj hacmi en az | 570 Lt 20.13 cu. ft. |
| Bagaj hacmi en fazla | 1700 Lt 60.03 cu. ft. |
| Yakıt deposu hacmi | 60 Lt 15.85 US gal | 13.2 UK gal |
| AdBlue tankı | 21.8 Lt 5.76 US gal | 4.8 UK gal |
| Tavan Yükü | 100 Kg 220.46 lbs. |
| Frenli treyler yükü (12%) | 2500 Kg 5511.56 lbs. |
| Frensiz treyler yükü | 750 Kg 1653.47 lbs. |
| Römork burun yükü | 100 Kg 220.46 lbs. |
| Boyutlar | |
| Uzunluk | 4755 mm 187.2 in. |
| Genişlik | 1920 mm 75.59 in. |
| aynalar dahil genişlik | 2132 mm 83.94 in. |
| Yükseklik | 1660 mm 65.35 in. |
| Dingil Mesafesi | 2865 mm 112.8 in. |
| Ön tekerlek izi | 1618-1636 mm 63.7 - 64.41 in. |
| Arka tekerlek izi | 1623-1681 mm 63.9 - 66.18 in. |
| ön çıkıntı | 880 mm 34.65 in. |
| arka çıkıntı | 1010 mm 39.76 in. |
| Yerden yükseklik | 216 mm 8.5 in. |
| En az dönüş açısı | 12.2 m 40.03 ft. |
| Yaklaşım açısı | 20.6° |
| Kalkış açısı | 22° |
| rampa açısı | 18.7° |
| Şanzıman, fren ve süspansiyon | |
| Aktarma mimarisi | İYM ve elektrik motoru, sadece karışık modda çalışma imkanı ile otomobilin dört tekerleklerini hareket ettirir. |
| Çekiş | Tüm tekerlekten çekiş (4x4) |
| Vites sayısı ve şanzıman tipi | 8 vites, otomatik şanzıman Steptronic |
| Ön süspansiyon | Coilover yaylı destek, Enine sabitleyici |
| Arka süspansiyon | Stabilizatörlü bağımsız çok bağlantılı yaylı süspansiyon |
| Ön frenler | Hava soğutmalı diskler |
| Arka frenler | Hava soğutmalı diskler |
| Yardımcı sistemler | ABS (fren sistemi) |
| Direksiyon tipi | Direksiyon kutusu |
| Direksiyon | Elektrik Direksiyon |
| Lastik boyutu | Ön lastikler: 225/60 R18; 245/50 R19; 255/45 R20; 255/40 R21 Arka lastikler: 225/60 R18; 245/50 R19; 285/40 R20; 285/35 R21 |
| Jant Boyutu | Ön jantlar: 8J x 18; 8.5J x 19; 9J x 20; 9J x 21 Arka jantlar: 8J x 18; 8.5J x 19; 10.5J x 20; 10.5J x 21 |