
| Karoser tipi nedir, BMW X3 (G45)? | SAV, 5 Kapı, 5 Koltuk |
|---|---|
| Araç ne kadar hızlıdır, 2024 X3 (G45) 30 (255 Hp) Mild Hybrid xDrive Steptronic? | 210 km/saat | 130.49 mph 0-100 km/saat: 6.3 saniye 0-60 mph: 6 saniye |
| Motor gücü ne kadar, BMW X3 SAV 2024 30 (255 Hp) Mild Hybrid xDrive Steptronic? | 255 bg, 400 Nm 295.02 lb.-ft. |
| Motor hacmi ne kadar, BMW X3 SAV 2024 30 (255 Hp) Mild Hybrid xDrive Steptronic? | 2.0 Lt 1998 cm3 121.93 cu. in. |
| Motorda kaç tane silindir var, 2024 BMW 30 (255 Hp) Mild Hybrid xDrive Steptronic? | 4, Sıralı |
| Aktarımı nedir, BMW X3 (G45) SAV 2024 30 (255 Hp) Mild Hybrid xDrive Steptronic? | Tüm tekerlekten çekiş (4x4). MHEV (Hafif Hibrit Elektrikli Araç, güç destekli hibrit, batarya destekli hibrit araçlar, BAHV). İYM ve elektrik motoru, sadece karışık modda çalışma imkanı ile otomobilin dört tekerleklerini hareket ettirir. |
| Aracın uzunluğu ne kadar, 2024 BMW X3 SAV? | 4755 mm 187.2 in. |
| Aracın genişliği ne kadar, 2024 BMW X3 SAV? | 1920 mm 75.59 in. |
| Aracın ağırlığı ne kadar, 2024 BMW X3 (G45) 30 (255 Hp) Mild Hybrid xDrive Steptronic? | 1894 Kg 4175.56 lbs. |
| İzin verilen maksimum kütle ne kadar, 2024 BMW X3 (G45) 30 (255 Hp) Mild Hybrid xDrive Steptronic? | 2500 Kg 5511.56 lbs. |
| Araç Bagaj Hacmi Ne Kadar, 2024 BMW X3 SAV? | 570 - 1700 Lt 20.13 - 60.03 cu. ft. |
| Kaç vites var, Şanzıman tipi nedir, 2024 BMW X3 (G45) 30 (255 Hp) Mild Hybrid xDrive Steptronic? | 8, otomatik şanzıman Steptronic |
| Genel bilgi | |
|---|---|
| Marka | BMW |
| Model | X3 |
| Nesil | X3 (G45) |
| Modifikasyonu (Motor) | 30 (255 bg) Mild Hybrid xDrive Steptronic |
| Üretim başlangıç yılı | Haziran, 2024 yıl |
| Güç ünitesi mimarisi | MHEV (Hafif Hibrit Elektrikli Araç, güç destekli hibrit, batarya destekli hibrit araçlar, BAHV) |
| Gövde tipi | SAV |
| Koltuk Sayısı | 5 |
| Kapı sayısı | 5 |
| Performans | |
| Yakıt Tipi | Benzin |
| Hızlanma 0 - 100 km/saat | 6.3 saniye |
| Hızlanma 0 - 62 mph | 6.3 saniye |
| Hızlanma 0 - 60 mph | 6 saniye |
| Maksimum sürat | 210 km/saat, Elektronik olarak sınırlı 130.49 mph |
| Ağırlık/güç oranı | 7.4 Kg/bg, 134.6 bg/ton |
| Ağırlık/Tork oranı | 4.7 Kg/Nm, 211.2 Nm/ton |
| Elektrikli ve Hibrit | |
| Brüt batarya kapasitesi | 0.9 kWh |
| Batarya voltajı | 48 V |
| Batarya teknolojisi | Lityum İyon (Li-Ion) |
| İçten yanmalı motor | |
| Güç | 255 bg @ 4700-6500 dev/dak |
| Litre başına güç | 127.6 bg/Lt |
| Tork | 400 Nm @ 1600-4500 dev/dak 295.02 lb.-ft. @ 1600-4500 dev/dak |
| Motor düzeni | Ön, boyuna |
| Motor Modeli/Kodu | B48B20O2 |
| Motor hacmi | 1998 cm3 121.93 cu. in. |
| Silindir Adedi | 4 |
| Motor konfigürasyonu | Sıralı |
| Silindir çapı | 82 mm 3.23 in. |
| Silindir içi vuruş | 94.6 mm 3.72 in. |
| Sıkıştırma oranı | 11.6:1 |
| Silindir başına düşen valf | 4 |
| Yakıt enjeksiyon sistemi | Direkt enjeksiyon ve Çok noktalı enjeksiyon |
| Motor aspirasyonu | Twin-power turbo, Intercooler |
| Valf yapısı | VALVETRONIC, Double-VANOS |
| Motor yağı özellikleri | Görmek için giriş yapın. |
| Motor sistemleri | Start & Stop Sistemi |
| Hacim ve ağırlıklar. | |
| Ağırlık | 1894 Kg 4175.56 lbs. |
| Maksimum ağırlık | 2500 Kg 5511.56 lbs. |
| Azami yük | 606 Kg 1336 lbs. |
| Bagaj hacmi en az | 570 Lt 20.13 cu. ft. |
| Bagaj hacmi en fazla | 1700 Lt 60.03 cu. ft. |
| Yakıt deposu hacmi | 65 Lt 17.17 US gal | 14.3 UK gal |
| Frenli treyler yükü (12%) | 1815 Kg 4001.39 lbs. |
| Römork burun yükü | 100 Kg 220.46 lbs. |
| Boyutlar | |
| Uzunluk | 4755 mm 187.2 in. |
| Genişlik | 1920 mm 75.59 in. |
| aynalar dahil genişlik | 2132 mm 83.94 in. |
| Yükseklik | 1660 mm 65.35 in. |
| Dingil Mesafesi | 2865 mm 112.8 in. |
| Ön tekerlek izi | 1614 mm 63.54 in. |
| Arka tekerlek izi | 1659 mm 65.31 in. |
| ön çıkıntı | 880 mm 34.65 in. |
| arka çıkıntı | 1010 mm 39.76 in. |
| Yerden yükseklik | 216 mm 8.5 in. |
| En az dönüş açısı | 12.2 m 40.03 ft. |
| Yaklaşım açısı | 20.6° |
| Kalkış açısı | 22° |
| rampa açısı | 18.7° |
| Şanzıman, fren ve süspansiyon | |
| Aktarma mimarisi | İYM ve elektrik motoru, sadece karışık modda çalışma imkanı ile otomobilin dört tekerleklerini hareket ettirir. |
| Çekiş | Tüm tekerlekten çekiş (4x4) |
| Vites sayısı ve şanzıman tipi | 8 vites, otomatik şanzıman Steptronic |
| Ön süspansiyon | Coilover yaylı destek, Enine sabitleyici |
| Arka süspansiyon | Stabilizatörlü bağımsız çok bağlantılı yaylı süspansiyon |
| Ön frenler | Hava soğutmalı diskler |
| Arka frenler | Hava soğutmalı diskler |
| Yardımcı sistemler | ABS (fren sistemi) |
| Direksiyon tipi | Direksiyon kutusu |
| Direksiyon | Elektrik Direksiyon |
| Lastik boyutu | 245/50 R19 |
| Jant Boyutu | 8.5J x 19 |