
| Karoser tipi nedir, BMW X1 (E84)? | SUV, 5 Kapı, 5 Koltuk |
|---|---|
| Yakıt tüketimi ne kadar, BMW X1 (E84) 18i (150 Hp) sDrive? | 8.2 Lt/100 km 28.7 US mpg 34.4 UK mpg 12.2 km/Lt |
| Araç ne kadar ECO'dur, BMW X1 18i (150 Hp) sDrive? | 191 g/km CO2 Euro 5 |
| Araç ne kadar hızlıdır, 2010 X1 (E84) 18i (150 Hp) sDrive? | 202 km/saat | 125.52 mph 0-100 km/saat: 9.7 saniye 0-60 mph: 9.2 saniye |
| Motor gücü ne kadar, BMW X1 SUV 2010 18i (150 Hp) sDrive? | 150 bg, 200 Nm 147.51 lb.-ft. |
| Motor hacmi ne kadar, BMW X1 SUV 2010 18i (150 Hp) sDrive? | 2.0 Lt 1995 cm3 121.74 cu. in. |
| Motorda kaç tane silindir var, 2010 BMW 18i (150 Hp) sDrive? | 4, Sıralı |
| Aktarımı nedir, BMW X1 (E84) SUV 2010 18i (150 Hp) sDrive? | Arkadan İtiş. İçten yanmalı motor. İYM aracın arka tekerleklerini hareket ettiriyor. |
| Aracın uzunluğu ne kadar, 2010 BMW X1 SUV? | 4454 mm 175.35 in. |
| Aracın genişliği ne kadar, 2010 BMW X1 SUV? | 1798 mm 70.79 in. |
| Aracın ağırlığı ne kadar, 2010 BMW X1 (E84) 18i (150 Hp) sDrive? | 1430 Kg 3152.61 lbs. |
| İzin verilen maksimum kütle ne kadar, 2010 BMW X1 (E84) 18i (150 Hp) sDrive? | 1990 Kg 4387.2 lbs. |
| Araç Bagaj Hacmi Ne Kadar, 2010 BMW X1 SUV? | 420 - 1350 Lt 14.83 - 47.67 cu. ft. |
| Kaç vites var, Şanzıman tipi nedir, 2010 BMW X1 (E84) 18i (150 Hp) sDrive? | 6, manuel şanzıman |
| Genel bilgi | |
|---|---|
| Marka | BMW |
| Model | X1 |
| Nesil | X1 (E84) |
| Modifikasyonu (Motor) | 18i (150 bg) sDrive |
| Üretim başlangıç yılı | Mart, 2010 yıl |
| Son üretim yılı | Mayıs ayı, 2012 yıl |
| Güç ünitesi mimarisi | İçten yanmalı motor |
| Gövde tipi | SUV |
| Koltuk Sayısı | 5 |
| Kapı sayısı | 5 |
| Performans | |
| Şehir içi yakıt tüketimi (NEDC) | 11.3 Lt/100 km
20.8 US mpg 25 UK mpg 8.8 km/Lt |
| Şehir dışı yakıt tüketimi (NEDC) | 6.4 Lt/100 km
36.8 US mpg 44.1 UK mpg 15.6 km/Lt |
| Ortalama yakıt tüketimi (NEDC) | 8.2 Lt/100 km
28.7 US mpg 34.4 UK mpg 12.2 km/Lt |
| CO2 Emisyonları (NEDC) | 191 g/km |
| Yakıt Tipi | Benzin |
| Hızlanma 0 - 100 km/saat | 9.7 saniye |
| Hızlanma 0 - 62 mph | 9.7 saniye |
| Hızlanma 0 - 60 mph (Auto-Data.net tarafından hesaplanır) | 9.2 saniye |
| Maksimum sürat | 202 km/saat 125.52 mph |
| Emisyon Standardı | Euro 5 |
| Ağırlık/güç oranı | 9.5 Kg/bg, 104.9 bg/ton |
| Ağırlık/Tork oranı | 7.2 Kg/Nm, 139.9 Nm/ton |
| Motor | |
| Güç | 150 bg @ 6400 dev/dak |
| Litre başına güç | 75.2 bg/Lt |
| Tork | 200 Nm @ 3600 dev/dak 147.51 lb.-ft. @ 3600 dev/dak |
| Motor düzeni | Ön, boyuna |
| Motor Modeli/Kodu | N46B20B |
| Motor hacmi | 1995 cm3 121.74 cu. in. |
| Silindir Adedi | 4 |
| Motor konfigürasyonu | Sıralı |
| Silindir çapı | 84 mm 3.31 in. |
| Silindir içi vuruş | 90 mm 3.54 in. |
| Sıkıştırma oranı | 10.5:1 |
| Silindir başına düşen valf | 4 |
| Yakıt enjeksiyon sistemi | Çok noktalı enjeksiyon |
| Motor aspirasyonu | Atmosferik motor |
| Valf yapısı | Double-VANOS, VALVETRONIC |
| Motor yağı kapasitesi | 4.25 Lt 4.49 US qt | 3.74 UK qt |
| Motor yağı özellikleri | Görmek için giriş yapın. |
| soğutma sıvısı | 7.3 Lt 7.71 US qt | 6.42 UK qt |
| Motor sistemleri | Start & Stop Sistemi |
| Hacim ve ağırlıklar. | |
| Ağırlık | 1430 Kg 3152.61 lbs. |
| Maksimum ağırlık | 1990 Kg 4387.2 lbs. |
| Azami yük | 560 Kg 1234.59 lbs. |
| Bagaj hacmi en az | 420 Lt 14.83 cu. ft. |
| Bagaj hacmi en fazla | 1350 Lt 47.67 cu. ft. |
| Yakıt deposu hacmi | 63 Lt 16.64 US gal | 13.86 UK gal |
| Tavan Yükü | 75 Kg 165.35 lbs. |
| Frenli treyler yükü (12%) | 1700 Kg 3747.86 lbs. |
| Frensiz treyler yükü | 750 Kg 1653.47 lbs. |
| Römork burun yükü | 80 Kg 176.37 lbs. |
| Boyutlar | |
| Uzunluk | 4454 mm 175.35 in. |
| Genişlik | 1798 mm 70.79 in. |
| aynalar dahil genişlik | 2044 mm 80.47 in. |
| Yükseklik | 1545 mm 60.83 in. |
| Dingil Mesafesi | 2760 mm 108.66 in. |
| Ön tekerlek izi | 1500 mm 59.06 in. |
| Arka tekerlek izi | 1529 mm 60.2 in. |
| ön çıkıntı | 791 mm 31.14 in. |
| arka çıkıntı | 903 mm 35.55 in. |
| Yerden yükseklik | 194 mm 7.64 in. |
| Sürükle katsayısı (Cd) | 0.32 |
| En az dönüş açısı | 11.3 m 37.07 ft. |
| Yaklaşım açısı | 18° |
| Kalkış açısı | 21.5° |
| rampa açısı | 16.8° |
| Şanzıman, fren ve süspansiyon | |
| Aktarma mimarisi | İYM aracın arka tekerleklerini hareket ettiriyor. |
| Çekiş | Arkadan İtiş |
| Vites sayısı ve şanzıman tipi | 6 vites, manuel şanzıman |
| Ön süspansiyon | Coilover yaylı destek, Enine sabitleyici |
| Arka süspansiyon | Stabilizatörlü bağımsız çok bağlantılı yaylı süspansiyon |
| Ön frenler | Hava soğutmalı diskler, 312x24 mm |
| Arka frenler | Hava soğutmalı diskler, 300x20 mm |
| Yardımcı sistemler | ABS (fren sistemi) |
| Direksiyon tipi | Direksiyon kutusu |
| Direksiyon | Elektrik Direksiyon |
| Lastik boyutu | Ön lastikler: 225/50 R17; 225/45 R18 Arka lastikler: 225/50 R17; 225/45 R18; 255/40 R18 |
| Jant Boyutu | Ön jantlar: 7.5J x 17; 8J x 18 Arka jantlar: 7.5J x 17; 8J x 18; 9J x 18 |