
| Jakiego rodzaju jest nadwozie, BMW X1 (E84)? | SUV, 5 drzwi, 5 miejsc |
|---|---|
| Jakie jest zużycie paliwa, BMW X1 (E84) 18i (150 Hp) sDrive? | 8.2 l/100 km 28.7 US mpg 34.4 UK mpg 12.2 km/l |
| W jakim stopniu pojazd jest EKO, BMW X1 18i (150 Hp) sDrive? | 191 g/km CO2 Euro 5 |
| Jak szybki jest pojazd, 2010 X1 (E84) 18i (150 Hp) sDrive? | 202 km/h | 125.52 mph 0-100 km/h: 9.7 s 0-60 mph: 9.2 s |
| Jaką ma moc silnik, BMW X1 SUV 2010 18i (150 Hp) sDrive? | 150 KM, 200 Nm 147.51 lb.-ft. |
| Jaka jest objętość silnika, BMW X1 SUV 2010 18i (150 Hp) sDrive? | 2.0 l 1995 cm3 121.74 cu. in. |
| Ile cylindrów ma silnik, 2010 BMW 18i (150 Hp) sDrive? | 4, Rzędowy |
| Jaki jest układ napędowy, BMW X1 (E84) SUV 2010 18i (150 Hp) sDrive? | Napęd na tylne koła. Silnik spalinowy. SSW wprowadza w ruch tylne koła samochodu. |
| Jaka jest długość pojazdu, 2010 BMW X1 SUV? | 4454 mm 175.35 in. |
| Jaka jest szerokość pojazdu, 2010 BMW X1 SUV? | 1798 mm 70.79 in. |
| Jaki jest ciężar własny pojazdu, 2010 BMW X1 (E84) 18i (150 Hp) sDrive? | 1430 kg 3152.61 lbs. |
| Jaka jest całkowita masa pojazdu, 2010 BMW X1 (E84) 18i (150 Hp) sDrive? | 1990 kg 4387.2 lbs. |
| Ile miejsca w bagażniku, 2010 BMW X1 SUV? | 420 - 1350 l 14.83 - 47.67 cu. ft. |
| Ile biegów ma skrzynia biegów, Jaki jest rodzaj skrzyni biegów, 2010 BMW X1 (E84) 18i (150 Hp) sDrive? | 6, ręczna skrzynia biegów |
| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Marka | BMW |
| Model | X1 |
| Generacja | X1 (E84) |
| Modyfikacja (Silnik) | 18i (150 KM) sDrive |
| Początek produkcji | Marsz, 2010 r |
| Koniec produkcji | Może, 2012 r |
| Architektura agregatu | Silnik spalinowy |
| Typ nadwozia | SUV |
| Liczba miejsc | 5 |
| Liczba drzwi | 5 |
| Wydajność | |
| Zużycie paliwa - Cykl miejski (NEDC) | 11.3 l/100 km
20.8 US mpg 25 UK mpg 8.8 km/l |
| Zużycie paliwa - Cykl pozamiejski (NEDC) | 6.4 l/100 km
36.8 US mpg 44.1 UK mpg 15.6 km/l |
| Zużycie paliwa - Cykl mieszany (NEDC) | 8.2 l/100 km
28.7 US mpg 34.4 UK mpg 12.2 km/l |
| Emisje CO2 (NEDC) | 191 g/km |
| Typ paliwa | Benzyna |
| Przyspieszenie 0 - 100 km/h | 9.7 s |
| Przyspieszenie 0 - 62 mph | 9.7 s |
| Przyspieszenie 0 - 60 mph (Obliczone przez Auto-Data.net) | 9.2 s |
| Prędkość maksymalna | 202 km/h 125.52 mph |
| Standard ekologiczny | Euro 5 |
| Stosunek masy do mocy | 9.5 kg/KM, 104.9 KM/tonę |
| Stosunek masy do Moment obrotowy | 7.2 kg/Nm, 139.9 Nm/tonę |
| Silnik | |
| Moc | 150 KM @ 6400 obr./min. |
| Moc na litr objętości roboczej | 75.2 KM/l |
| Moment obrotowy | 200 Nm @ 3600 obr./min. 147.51 lb.-ft. @ 3600 obr./min. |
| Układ silnika | Z przodu, wzdłuż |
| Model/Kod silnika | N46B20B |
| Pojemność silnika | 1995 cm3 121.74 cu. in. |
| Liczba cylindrów | 4 |
| Konfiguracja silnika | Rzędowy |
| Średnica cylindrów | 84 mm 3.31 in. |
| Skok tłoka | 90 mm 3.54 in. |
| Stopień sprężania | 10.5:1 |
| Liczba zaworów cylindra | 4 |
| Układ wtrysku paliwa | Wtrysk wielopunktowy |
| Aspiracja silnika | Silnik wolnossący |
| Układ rozrządu | Double-VANOS, VALVETRONIC |
| Ilość oleju w silniku | 4.25 l 4.49 US qt | 3.74 UK qt |
| Specyfikacja oleju silnikowego | Zaloguj się, aby zobaczyć. |
| płyn chłodzący | 7.3 l 7.71 US qt | 6.42 UK qt |
| Układy silnika | System start-stop |
| Objętość i waga | |
| Masa własna | 1430 kg 3152.61 lbs. |
| Dopuszczalna masa | 1990 kg 4387.2 lbs. |
| Maksymalne obciążenie | 560 kg 1234.59 lbs. |
| Minimalna pojemność bagażnika | 420 l 14.83 cu. ft. |
| Maksymalna pojemność bagażnika | 1350 l 47.67 cu. ft. |
| Zbiornik paliwa | 63 l 16.64 US gal | 13.86 UK gal |
| Dopuszczalna masa ładunku na dachu | 75 kg 165.35 lbs. |
| Dopuszczalna masa całkowita przyczepy z hamulcami przy ruszaniu na wzniesieniu o nachyleniu 12% | 1700 kg 3747.86 lbs. |
| Dopuszczalna masa całkowita przyczepy bez hamulców | 750 kg 1653.47 lbs. |
| Dopuszczalny nacisk przyczepy na hak holowniczy | 80 kg 176.37 lbs. |
| Wymiary | |
| Długość | 4454 mm 175.35 in. |
| Szerokość | 1798 mm 70.79 in. |
| Szerokość ze rozłożonymi lusterkami | 2044 mm 80.47 in. |
| Wysokość | 1545 mm 60.83 in. |
| Rozstaw osi | 2760 mm 108.66 in. |
| Rozstaw kół przednich | 1500 mm 59.06 in. |
| Rozstaw kół tylnych | 1529 mm 60.2 in. |
| zwis przedni | 791 mm 31.14 in. |
| zwis tylny | 903 mm 35.55 in. |
| Prześwit | 194 mm 7.64 in. |
| Współczynnik oporu powietrza (Cx) | 0.32 |
| Minimalna średnica skrętu | 11.3 m 37.07 ft. |
| Kąt natarcia | 18° |
| Kąt zejścia | 21.5° |
| kąt rampowy | 16.8° |
| Układ napędowy, hamulce i zawieszenie | |
| Architektura układu napędowego | SSW wprowadza w ruch tylne koła samochodu. |
| Napęd | Napęd na tylne koła |
| Ilość biegów i rodzaj skrzyni biegów | 6 biegów, ręczna skrzynia biegów |
| Zawieszenie przednie | Rozpórkami Sprężyny, stabilizator poprzeczny |
| Zawieszenie tylne | Niezależne wielowahaczowe zawieszenie sprężynowe ze stabilizatorem |
| Hamulce przednie | Tarczowe wentylowane, 312x24 mm |
| Hamulce tylne | Tarczowe wentylowane , 300x20 mm |
| Systemy wspomagające | ABS (motoryzacja) |
| Układ kierowniczy | Przekładnia zębatkowa |
| Wspomaganie kierownicy | Wspomaganie elektryczne |
| Rozmiar opon | Przednie opony: 225/50 R17; 225/45 R18 Tylne opony: 225/50 R17; 225/45 R18; 255/40 R18 |
| Rozmiar felg | Przednie felgi: 7.5J x 17; 8J x 18 Tylne felgi: 7.5J x 17; 8J x 18; 9J x 18 |