
| Karoser tipi nedir, Alfa Romeo 33 Sport Wagon (907B)? | Kombi, 5 Kapı, 5 Koltuk |
|---|---|
| Araç ne kadar hızlıdır, 1990 33 Sport Wagon (907B) 1.7 16V (129 Hp) 4x4? | 195 km/saat | 121.17 mph 0-100 km/saat: 9 saniye 0-60 mph: 8.6 saniye |
| Motor gücü ne kadar, Alfa Romeo 33 Kombi 1990 1.7 16V (129 Hp) 4x4? | 129 bg, 155 Nm 114.32 lb.-ft. |
| Motor hacmi ne kadar, Alfa Romeo 33 Kombi 1990 1.7 16V (129 Hp) 4x4? | 1.7 Lt 1712 cm3 104.47 cu. in. |
| Motorda kaç tane silindir var, 1990 Alfa Romeo 1.7 16V (129 Hp) 4x4? | 4 |
| Aktarımı nedir, Alfa Romeo 33 Sport Wagon (907B) Kombi 1990 1.7 16V (129 Hp) 4x4? | İçten yanmalı motor. |
| Aracın uzunluğu ne kadar, 1990 Alfa Romeo 33 Kombi? | 4200 mm 165.35 in. |
| Aracın genişliği ne kadar, 1990 Alfa Romeo 33 Kombi? | 1614 mm 63.54 in. |
| Aracın ağırlığı ne kadar, 1990 Alfa Romeo 33 Sport Wagon (907B) 1.7 16V (129 Hp) 4x4? | 1085 Kg 2392.02 lbs. |
| İzin verilen maksimum kütle ne kadar, 1990 Alfa Romeo 33 Sport Wagon (907B) 1.7 16V (129 Hp) 4x4? | 1510 Kg 3328.98 lbs. |
| Araç Bagaj Hacmi Ne Kadar, 1990 Alfa Romeo 33 Kombi? | 430 - 1350 Lt 15.19 - 47.67 cu. ft. |
| Marka | Alfa Romeo |
|---|---|
| Model | 33 |
| Nesil | 33 Sport Wagon (907B) |
| Modifikasyonu (Motor) | 1.7 16V (129 bg) 4x4 |
| Üretim başlangıç yılı | 1990 yıl |
| Son üretim yılı | 1994 yıl |
| Güç ünitesi mimarisi | İçten yanmalı motor |
| Gövde tipi | Kombi |
| Koltuk Sayısı | 5 |
| Kapı sayısı | 5 |
| Yakıt Tipi | Benzin |
|---|---|
| Hızlanma 0 - 100 km/saat | 9 saniye |
| Hızlanma 0 - 62 mph | 9 saniye |
| Hızlanma 0 - 60 mph (Auto-Data.net tarafından hesaplanır) | 8.6 saniye |
| Maksimum sürat | 195 km/saat 121.17 mph |
| Ağırlık/güç oranı | 8.4 Kg/bg, 118.9 bg/ton |
| Ağırlık/Tork oranı | 7 Kg/Nm, 142.9 Nm/ton |
| Güç | 129 bg @ 6500 dev/dak |
|---|---|
| Litre başına güç | 75.4 bg/Lt |
| Tork | 155 Nm @ 4700 dev/dak 114.32 lb.-ft. @ 4700 dev/dak |
| Motor Modeli/Kodu | 307.46, 307.47 |
| Motor hacmi | 1712 cm3 104.47 cu. in. |
| Silindir Adedi | 4 |
| Silindir çapı | 87 mm 3.43 in. |
| Silindir içi vuruş | 72 mm 2.83 in. |
| Sıkıştırma oranı | 10:1 |
| Motor aspirasyonu | Atmosferik motor |
| Motor yağı kapasitesi | 4 Lt 4.23 US qt | 3.52 UK qt |
| Motor yağı özellikleri | Görmek için giriş yapın. |
| soğutma sıvısı | 7.3 Lt 7.71 US qt | 6.42 UK qt |
| Ağırlık | 1085 Kg 2392.02 lbs. |
|---|---|
| Maksimum ağırlık | 1510 Kg 3328.98 lbs. |
| Azami yük | 425 Kg 936.96 lbs. |
| Bagaj hacmi en az | 430 Lt 15.19 cu. ft. |
| Bagaj hacmi en fazla | 1350 Lt 47.67 cu. ft. |
| Yakıt deposu hacmi | 50 Lt 13.21 US gal | 11 UK gal |
| Tavan Yükü | 80 Kg 176.37 lbs. |
| Uzunluk | 4200 mm 165.35 in. |
|---|---|
| Genişlik | 1614 mm 63.54 in. |
| Yükseklik | 1350 mm 53.15 in. |
| Dingil Mesafesi | 2475 mm 97.44 in. |
| Ön tekerlek izi | 1366 mm 53.78 in. |
| Arka tekerlek izi | 1365 mm 53.74 in. |
| ön çıkıntı | 830 mm 32.68 in. |
| arka çıkıntı | 895 mm 35.24 in. |