
| Jakiego rodzaju jest nadwozie, Volkswagen Transporter (T7) Furgon? | Awangarda, 4-5 drzwi, 2-3 miejsc |
|---|---|
| Jakie jest zużycie paliwa, Volkswagen Transporter (T7) Furgon 2.5 (232 Hp) eHybrid CVT L1H1? | 3.6-7.7 l/100 km 65.3 - 30.5 US mpg 78.5 - 36.7 UK mpg 27.8 - 13 km/l |
| W jakim stopniu pojazd jest EKO, Volkswagen Transporter 2.5 (232 Hp) eHybrid CVT L1H1? | 83-100 g/km CO2 Euro 6e |
| Ile może przejechać wyłącznie na energii elektrycznej, 2.5 (232 Hp) eHybrid CVT L1H1? | 49-56 km 30.45 - 34.8 mi |
| Jakie jest zużycie energii elektrycznej, Volkswagen Transporter (T7) Furgon 2.5 (232 Hp) eHybrid CVT L1H1? | 12.3-13.9 kWh/100 km 19.79 - 22.37 kWh/100 mi 170 - 151 MPGe 8.1 - 7.2 km/kWh 5.1 - 4.5 mi/kWh |
| Jak szybki jest pojazd, 2025 Transporter (T7) Furgon 2.5 (232 Hp) eHybrid CVT L1H1? | 160 km/h | 99.42 mph 0-100 km/h: 11 s 0-60 mph: 10.5 s |
| Jaką ma moc silnik, Volkswagen Transporter Awangarda 2025 2.5 (232 Hp) eHybrid CVT L1H1? | 232 KM, 205 Nm 151.2 lb.-ft. |
| Jaka jest objętość silnika, Volkswagen Transporter Awangarda 2025 2.5 (232 Hp) eHybrid CVT L1H1? | 2.5 l 2488 cm3 151.83 cu. in. |
| Ile cylindrów ma silnik, 2025 Volkswagen 2.5 (232 Hp) eHybrid CVT L1H1? | 4, Rzędowy |
| Jaki jest układ napędowy, Volkswagen Transporter (T7) Furgon Awangarda 2025 2.5 (232 Hp) eHybrid CVT L1H1? | Napęd na przednie koła. PHEV (Plug-in hybrydowy pojazd z napędem elektrycznym). SSW oraz motor elektryczny wprowadzają w ruch przednie koła pojazdu z możliwością jazdy zasilane wyłącznie energią elektryczną lub w trybie mieszanym. |
| Jaka jest długość pojazdu, 2025 Volkswagen Transporter Awangarda? | 5050 mm 198.82 in. |
| Jaka jest szerokość pojazdu, 2025 Volkswagen Transporter Awangarda? | 2275 mm 89.57 in. |
| Jaki jest ciężar własny pojazdu, 2025 Volkswagen Transporter (T7) Furgon 2.5 (232 Hp) eHybrid CVT L1H1? | 1963-2013 kg 4327.67 - 4437.91 lbs. |
| Jaka jest całkowita masa pojazdu, 2025 Volkswagen Transporter (T7) Furgon 2.5 (232 Hp) eHybrid CVT L1H1? | 3025 kg 6668.98 lbs. |
| Ile miejsca w bagażniku, 2025 Volkswagen Transporter Awangarda? | 5198 l 183.57 cu. ft. |
| Ile biegów ma skrzynia biegów, Jaki jest rodzaj skrzyni biegów, 2025 Volkswagen Transporter (T7) Furgon 2.5 (232 Hp) eHybrid CVT L1H1? | automatyczna skrzynia biegów CVT |
| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Marka | Volkswagen |
| Model | Transporter |
| Generacja | Transporter (T7) Furgon |
| Modyfikacja (Silnik) | 2.5 (232 KM) eHybrid CVT L1H1 |
| Początek produkcji | 2025 r |
| Architektura agregatu | PHEV (Plug-in hybrydowy pojazd z napędem elektrycznym) |
| Typ nadwozia | Awangarda |
| Liczba miejsc | 2-3 |
| Liczba drzwi | 4-5 |
| Wydajność | |
| Zużycia paliwa, niska prędkość (WLTP) | 6.6-7 l/100 km
35.6 - 33.6 US mpg 42.8 - 40.4 UK mpg 15.2 - 14.3 km/l |
| Zużycia paliwa, średnia prędkość (WLTP) | 4.9-6.3 l/100 km
48 - 37.3 US mpg 57.6 - 44.8 UK mpg 20.4 - 15.9 km/l |
| Zużycia paliwa, wysoka prędkość (WLTP) | 6.1-6.5 l/100 km
38.6 - 36.2 US mpg 46.3 - 43.5 UK mpg 16.4 - 15.4 km/l |
| Zużycia paliwa, bardzo wysoka prędkość (WLTP) | 8.7-9.9 l/100 km
27 - 23.8 US mpg 32.5 - 28.5 UK mpg 11.5 - 10.1 km/l |
| Zużycia paliwa, mieszany (WLTP) | 3.6-7.7 l/100 km
65.3 - 30.5 US mpg 78.5 - 36.7 UK mpg 27.8 - 13 km/l |
| Emisje CO2 (WLTP) | 83-100 g/km |
| Typ paliwa | benzyna / elektryczność |
| Przyspieszenie 0 - 100 km/h | 11 s |
| Przyspieszenie 0 - 62 mph | 11 s |
| Przyspieszenie 0 - 60 mph (Obliczone przez Auto-Data.net) | 10.5 s |
| Prędkość maksymalna | 160 km/h 99.42 mph |
| Standard ekologiczny | Euro 6e |
| Stosunek masy do mocy | 8.5 kg/KM, 118.2 KM/tonę |
| Stosunek masy do Moment obrotowy | 9.6 kg/Nm, 104.4 Nm/tonę |
| Samochody elektryczne i hybrydowe | |
| Pojemność netto (użytkowa) akumulatora | 16.5 kWh |
| Napięcie baterii | 323 V |
| Technologia baterii | Litowo-niklowy manganowo-kobaltowy (Li-NMC) |
| Lokalizacja baterii | Pod podłogą |
| Zasięg w trybie elektrycznym (WLTP) | 49-56 km 30.45 - 34.8 mi |
| Średnie zużycie energii (WLTP) | 12.3-13.9 kWh/100 km
19.79 - 22.37 kWh/100 mi 170 - 151 MPGe 8.1 - 7.2 km/kWh 5.1 - 4.5 mi/kWh |
| Porty ładowania | Zaloguj się, aby zobaczyć. |
| Silnik elektryczny 1 | |
| Moc maksymalna Silnik elektryczny | 152 KM |
| Moment obrotowy Silnik elektryczny | 320 Nm 236.02 lb.-ft. |
| Lokalizacja silnika elektrycznego | Zintegrowany z przekładnią |
| Typ silnika elektrycznego | Synchroniczny |
| Moc systemu | 232 KM |
| Silnik spalinowy | |
| Moc | 118 KM |
| Moc na litr objętości roboczej | 47.4 KM/l |
| Moment obrotowy | 205 Nm 151.2 lb.-ft. |
| Układ silnika | Z przodu, poprzecznie |
| Model/Kod silnika | Duratec |
| Pojemność silnika | 2488 cm3 151.83 cu. in. |
| Liczba cylindrów | 4 |
| Konfiguracja silnika | Rzędowy |
| Średnica cylindrów | 89 mm 3.5 in. |
| Skok tłoka | 100 mm 3.94 in. |
| Liczba zaworów cylindra | 4 |
| Układ wtrysku paliwa | Wtrysk wielopunktowy |
| Aspiracja silnika | Silnik wolnossący |
| Układ rozrządu | DOHC, VCT |
| Układy silnika | System start-stop |
| Objętość i waga | |
| Masa własna | 1963-2013 kg 4327.67 - 4437.91 lbs. |
| Dopuszczalna masa | 3025 kg 6668.98 lbs. |
| Maksymalne obciążenie | 1012-1062 kg 2231.08 - 2341.31 lbs. |
| Maksymalna pojemność bagażnika | 5198 l 183.57 cu. ft. |
| Zbiornik paliwa | 55 l 14.53 US gal | 12.1 UK gal |
| Dopuszczalna masa ładunku na dachu | 170 kg 374.79 lbs. |
| Dopuszczalna masa całkowita przyczepy z hamulcami przy ruszaniu na wzniesieniu o nachyleniu 12% | 2300 kg 5070.63 lbs. |
| Dopuszczalna masa całkowita przyczepy bez hamulców | 750 kg 1653.47 lbs. |
| Dopuszczalny nacisk przyczepy na hak holowniczy | 92 kg 202.83 lbs. |
| Wymiary | |
| Długość | 5050 mm 198.82 in. |
| Szerokość ze rozłożonymi lusterkami | 2275 mm 89.57 in. |
| Wysokość | 1970 mm 77.56 in. |
| Rozstaw osi | 3100 mm 122.05 in. |
| zwis przedni | 958 mm 37.72 in. |
| zwis tylny | 992 mm 39.06 in. |
| Prześwit | 164 mm 6.46 in. |
| Minimalna średnica skrętu | 11.9-12.5 m 39.04 - 41.01 ft. |
| Kąt natarcia | 16.4° |
| Kąt zejścia | 16.5° |
| kąt rampowy | 13.1° |
| Układ napędowy, hamulce i zawieszenie | |
| Architektura układu napędowego | SSW oraz motor elektryczny wprowadzają w ruch przednie koła pojazdu z możliwością jazdy zasilane wyłącznie energią elektryczną lub w trybie mieszanym. |
| Napęd | Napęd na przednie koła |
| Ilość biegów i rodzaj skrzyni biegów | automatyczna skrzynia biegów CVT |
| Systemy wspomagające | ABS (motoryzacja) |
| Układ kierowniczy | Przekładnia zębatkowa |
| Wspomaganie kierownicy | Wspomaganie elektryczne |
| Rozmiar opon | 215/65 R16; 215/60 R17; 235/50 R19 |
| Rozmiar felg | 6.5J x 16; 6.5J x 17; 7.5J x 19 |