
| Jakiego rodzaju jest nadwozie, Skoda Octavia III (facelift 2017)? | Hatchback , 5 drzwi, 5 miejsc |
|---|---|
| Jakie jest zużycie paliwa, Skoda Octavia III (facelift 2017) 1.5 TSI (150 Hp) DSG? | 5-5.5 l/100 km 47 - 42.8 US mpg 56.5 - 51.4 UK mpg 20 - 18.2 km/l |
| W jakim stopniu pojazd jest EKO, Skoda Octavia 1.5 TSI (150 Hp) DSG? | 113-115 g/km CO2 Euro 6d-Temp |
| Jak szybki jest pojazd, 2017 Octavia III (facelift 2017) 1.5 TSI (150 Hp) DSG? | 223 km/h | 138.57 mph 0-100 km/h: 8.3 s 0-60 mph: 7.9 s |
| Jaką ma moc silnik, Skoda Octavia Hatchback 2017 1.5 TSI (150 Hp) DSG? | 150 KM, 250 Nm 184.39 lb.-ft. |
| Jaka jest objętość silnika, Skoda Octavia Hatchback 2017 1.5 TSI (150 Hp) DSG? | 1.5 l 1498 cm3 91.41 cu. in. |
| Ile cylindrów ma silnik, 2017 Skoda 1.5 TSI (150 Hp) DSG? | 4, Rzędowy |
| Jaki jest układ napędowy, Skoda Octavia III (facelift 2017) Hatchback 2017 1.5 TSI (150 Hp) DSG? | Napęd na przednie koła. Silnik spalinowy. SSW wprowadza w ruch przednie koła samochodu. |
| Jaka jest długość pojazdu, 2017 Skoda Octavia Hatchback ? | 4670 mm 183.86 in. |
| Jaka jest szerokość pojazdu, 2017 Skoda Octavia Hatchback ? | 1814 mm 71.42 in. |
| Jaki jest ciężar własny pojazdu, 2017 Skoda Octavia III (facelift 2017) 1.5 TSI (150 Hp) DSG? | 1220-1383 kg 2689.64 - 3048.99 lbs. |
| Jaka jest całkowita masa pojazdu, 2017 Skoda Octavia III (facelift 2017) 1.5 TSI (150 Hp) DSG? | 1845 kg 4067.53 lbs. |
| Ile miejsca w bagażniku, 2017 Skoda Octavia Hatchback ? | 590 - 1580 l 20.84 - 55.8 cu. ft. |
| Ile biegów ma skrzynia biegów, Jaki jest rodzaj skrzyni biegów, 2017 Skoda Octavia III (facelift 2017) 1.5 TSI (150 Hp) DSG? | 7, automatyczna skrzynia biegów DSG |
| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Marka | Skoda |
| Model | Octavia |
| Generacja | Octavia III (facelift 2017) |
| Modyfikacja (Silnik) | 1.5 TSI (150 KM) DSG |
| Początek produkcji | Sierpień, 2017 r |
| Koniec produkcji | Październik, 2019 r |
| Architektura agregatu | Silnik spalinowy |
| Typ nadwozia | Hatchback |
| Liczba miejsc | 5 |
| Liczba drzwi | 5 |
| Wydajność | |
| Zużycie paliwa - Cykl miejski (NEDC) | 6.4-6.6 l/100 km
36.8 - 35.6 US mpg 44.1 - 42.8 UK mpg 15.6 - 15.2 km/l |
| Zużycie paliwa - Cykl pozamiejski (NEDC) | 4.1-4.2 l/100 km
57.4 - 56 US mpg 68.9 - 67.3 UK mpg 24.4 - 23.8 km/l |
| Zużycie paliwa - Cykl mieszany (NEDC) | 5-5.5 l/100 km
47 - 42.8 US mpg 56.5 - 51.4 UK mpg 20 - 18.2 km/l |
| Emisje CO2 (NEDC) | 113-115 g/km |
| Typ paliwa | Benzyna |
| Przyspieszenie 0 - 100 km/h | 8.3 s |
| Przyspieszenie 0 - 62 mph | 8.3 s |
| Przyspieszenie 0 - 60 mph (Obliczone przez Auto-Data.net) | 7.9 s |
| Prędkość maksymalna | 223 km/h 138.57 mph |
| Standard ekologiczny | Euro 6d-Temp |
| Stosunek masy do mocy | 8.1 kg/KM, 123 KM/tonę |
| Stosunek masy do Moment obrotowy | 4.9 kg/Nm, 204.9 Nm/tonę |
| Silnik | |
| Moc | 150 KM @ 5000-6000 obr./min. |
| Moc na litr objętości roboczej | 100.1 KM/l |
| Moment obrotowy | 250 Nm @ 1500-3500 obr./min. 184.39 lb.-ft. @ 1500-3500 obr./min. |
| Układ silnika | Z przodu, poprzecznie |
| Model/Kod silnika | EA211evo / DADA |
| Pojemność silnika | 1498 cm3 91.41 cu. in. |
| Liczba cylindrów | 4 |
| Konfiguracja silnika | Rzędowy |
| Średnica cylindrów | 74.5 mm 2.93 in. |
| Skok tłoka | 85.9 mm 3.38 in. |
| Stopień sprężania | 10.5:1 |
| Liczba zaworów cylindra | 4 |
| Układ wtrysku paliwa | Wtrysk bezpośredni |
| Aspiracja silnika | Turbo kompresor , Intercooler |
| Układ rozrządu | DOHC |
| Ilość oleju w silniku | 4.3 l 4.54 US qt | 3.78 UK qt |
| Specyfikacja oleju silnikowego | Zaloguj się, aby zobaczyć. |
| Układy silnika | System start-stop System odłączania cylindrów Filtr cząstek stałych |
| Objętość i waga | |
| Masa własna | 1220-1383 kg 2689.64 - 3048.99 lbs. |
| Dopuszczalna masa | 1845 kg 4067.53 lbs. |
| Maksymalne obciążenie | 462-625 kg 1018.54 - 1377.89 lbs. |
| Minimalna pojemność bagażnika | 590 l 20.84 cu. ft. |
| Maksymalna pojemność bagażnika | 1580 l 55.8 cu. ft. |
| Zbiornik paliwa | 50 l 13.21 US gal | 11 UK gal |
| Dopuszczalna masa ładunku na dachu | 75 kg 165.35 lbs. |
| Dopuszczalna masa całkowita przyczepy z hamulcami przy ruszaniu na wzniesieniu o nachyleniu 8% | 1700 kg 3747.86 lbs. |
| Dopuszczalna masa całkowita przyczepy z hamulcami przy ruszaniu na wzniesieniu o nachyleniu 12% | 1500 kg 3306.93 lbs. |
| Dopuszczalna masa całkowita przyczepy bez hamulców | 640 kg 1410.96 lbs. |
| Dopuszczalny nacisk przyczepy na hak holowniczy | 75 kg 165.35 lbs. |
| Wymiary | |
| Długość | 4670 mm 183.86 in. |
| Szerokość | 1814 mm 71.42 in. |
| Szerokość ze rozłożonymi lusterkami | 2017 mm 79.41 in. |
| Wysokość | 1461 mm 57.52 in. |
| Rozstaw osi | 2686 mm 105.75 in. |
| Rozstaw kół przednich | 1543 mm 60.75 in. |
| Rozstaw kół tylnych | 1534 mm 60.39 in. |
| zwis przedni | 890 mm 35.04 in. |
| zwis tylny | 1094 mm 43.07 in. |
| Prześwit | 141 mm 5.55 in. |
| Współczynnik oporu powietrza (Cx) | 0.281 |
| Minimalna średnica skrętu | 10.6 m 34.78 ft. |
| Kąt natarcia | 14° |
| Kąt zejścia | 12.1° |
| Układ napędowy, hamulce i zawieszenie | |
| Architektura układu napędowego | SSW wprowadza w ruch przednie koła samochodu. |
| Napęd | Napęd na przednie koła |
| Ilość biegów i rodzaj skrzyni biegów | 7 biegów, automatyczna skrzynia biegów DSG |
| Zawieszenie przednie | Niezależne, typu McPherson ze sprężyną śrubową i drążkiem stabilizującym |
| Zawieszenie tylne | Sprężyna śrubowa, skręt |
| Hamulce przednie | Tarczowe wentylowane |
| Hamulce tylne | Tarczowe |
| Systemy wspomagające | ABS (motoryzacja) |
| Układ kierowniczy | Przekładnia zębatkowa |
| Wspomaganie kierownicy | Wspomaganie elektryczne |
| Rozmiar opon | 205/55 R16; 225/45 R17; 225/40 R18 |
| Rozmiar felg | 6.5J x 16; 7J x 17; 7.5J x 18 |