
| Jakiego rodzaju jest nadwozie, Hyundai Staria (facelift 2026)? | Minivan , 5 drzwi, 9 miejsc |
|---|---|
| Ile może przejechać wyłącznie na energii elektrycznej, Wagon 84 kWh (218 Hp) Electric 9 Seat? | 400 km 248.55 mi |
| Jak szybki jest pojazd, 2026 Staria (facelift 2026) Wagon 84 kWh (218 Hp) Electric 9 Seat? | 184 km/h | 114.33 mph |
| Jaką ma moc silnik, Hyundai Staria Minivan 2026 Wagon 84 kWh (218 Hp) Electric 9 Seat? | 218 KM, 350 Nm 258.15 lb.-ft. |
| Jaki jest układ napędowy, Hyundai Staria (facelift 2026) Minivan 2026 Wagon 84 kWh (218 Hp) Electric 9 Seat? | Napęd na przednie koła. BEV (Pojazd z napędem elektrycznym). Jeden silnik elektryczny napędza przednie koła. |
| Jaka jest długość pojazdu, 2026 Hyundai Staria Minivan ? | 5255 mm 206.89 in. |
| Jaka jest szerokość pojazdu, 2026 Hyundai Staria Minivan ? | 1995 mm 78.54 in. |
| Ile biegów ma skrzynia biegów, Jaki jest rodzaj skrzyni biegów, 2026 Hyundai Staria (facelift 2026) Wagon 84 kWh (218 Hp) Electric 9 Seat? | 1, automatyczna skrzynia biegów |
| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Marka | Hyundai |
| Model | Staria |
| Generacja | Staria (facelift 2026) |
| Modyfikacja (Silnik) | Wagon 84 kWh (218 KM) Electric 9 Seat |
| Początek produkcji | Styczeń, 2026 r |
| Architektura agregatu | BEV (Pojazd z napędem elektrycznym) |
| Typ nadwozia | Minivan |
| Liczba miejsc | 9 |
| Liczba drzwi | 5 |
| Wydajność | |
| Typ paliwa | elektryczność |
| Prędkość maksymalna | 184 km/h 114.33 mph |
| Samochody elektryczne i hybrydowe | |
| Pojemność brutto akumulatora | 84 kWh |
| Napięcie baterii | 800 V |
| Technologia baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Lokalizacja baterii | Pod podłogą |
| Zasięg w trybie elektrycznym (WLTP) | 400 km 248.55 mi |
| Porty ładowania | Zaloguj się, aby zobaczyć. |
| Silnik elektryczny 1 | |
| Moc maksymalna Silnik elektryczny | 218 KM |
| Moment obrotowy Silnik elektryczny | 350 Nm 258.15 lb.-ft. |
| Lokalizacja silnika elektrycznego | Oś przednia, poprzecznie |
| Typ silnika elektrycznego | Synchroniczny |
| Moc systemu | 218 KM |
| Moment obrotowy systemu | 350 Nm 258.15 lb.-ft. |
| Objętość i waga | |
| Dopuszczalna masa całkowita przyczepy z hamulcami przy ruszaniu na wzniesieniu o nachyleniu 12% | 2000 kg 4409.25 lbs. |
| Dopuszczalna masa całkowita przyczepy bez hamulców | 750 kg 1653.47 lbs. |
| Wymiary | |
| Długość | 5255 mm 206.89 in. |
| Szerokość | 1995 mm 78.54 in. |
| Wysokość | 1990 mm 78.35 in. |
| Rozstaw osi | 3275 mm 128.94 in. |
| Prześwit | 186 mm 7.32 in. |
| Układ napędowy, hamulce i zawieszenie | |
| Architektura układu napędowego | Jeden silnik elektryczny napędza przednie koła. |
| Napęd | Napęd na przednie koła |
| Ilość biegów i rodzaj skrzyni biegów | 1 biegów, automatyczna skrzynia biegów |
| Hamulce przednie | Tarczowe wentylowane |
| Hamulce tylne | Tarczowe wentylowane |
| Systemy wspomagające | ABS (motoryzacja) |
| Układ kierowniczy | Przekładnia zębatkowa |
| Wspomaganie kierownicy | Wspomaganie elektryczne |
| Rozmiar felg | 17 |