
| Jakiego rodzaju jest nadwozie, Honda Civic VI Wagon? | Kombi , 5 drzwi, 5 miejsc |
|---|---|
| Jakie jest zużycie paliwa, Honda Civic VI Wagon 1.5 16V (114 Hp)? | 6.8 l/100 km 34.6 US mpg 41.5 UK mpg 14.7 km/l |
| Jak szybki jest pojazd, 1998 Civic VI Wagon 1.5 16V (114 Hp)? | 190 km/h | 118.06 mph 0-100 km/h: 12.1 s 0-60 mph: 11.5 s |
| Jaką ma moc silnik, Honda Civic Kombi 1998 1.5 16V (114 Hp)? | 114 KM, 134 Nm 98.83 lb.-ft. |
| Jaka jest objętość silnika, Honda Civic Kombi 1998 1.5 16V (114 Hp)? | 1.5 l 1493 cm3 91.11 cu. in. |
| Ile cylindrów ma silnik, 1998 Honda 1.5 16V (114 Hp)? | 4, Rzędowy |
| Jaki jest układ napędowy, Honda Civic VI Wagon Kombi 1998 1.5 16V (114 Hp)? | Napęd na przednie koła. Silnik spalinowy. SSW wprowadza w ruch przednie koła samochodu. |
| Jaka jest długość pojazdu, 1998 Honda Civic Kombi ? | 4425 mm 174.21 in. |
| Jaka jest szerokość pojazdu, 1998 Honda Civic Kombi ? | 1695 mm 66.73 in. |
| Jaki jest ciężar własny pojazdu, 1998 Honda Civic VI Wagon 1.5 16V (114 Hp)? | 1175 kg 2590.43 lbs. |
| Jaka jest całkowita masa pojazdu, 1998 Honda Civic VI Wagon 1.5 16V (114 Hp)? | 1610 kg 3549.44 lbs. |
| Marka | Honda |
|---|---|
| Model | Civic |
| Generacja | Civic VI Wagon |
| Modyfikacja (Silnik) | 1.5 16V (114 KM) |
| Początek produkcji | 1998 r |
| Koniec produkcji | 2000 r |
| Architektura agregatu | Silnik spalinowy |
| Typ nadwozia | Kombi |
| Liczba miejsc | 5 |
| Liczba drzwi | 5 |
| Zużycie paliwa - Cykl miejski | 8.8 l/100 km
26.7 US mpg 32.1 UK mpg 11.4 km/l |
|---|---|
| Zużycie paliwa - Cykl pozamiejski | 5.7 l/100 km
41.3 US mpg 49.6 UK mpg 17.5 km/l |
| Zużycie paliwa - Cykl mieszany | 6.8 l/100 km
34.6 US mpg 41.5 UK mpg 14.7 km/l |
| Typ paliwa | Benzyna |
| Przyspieszenie 0 - 100 km/h | 12.1 s |
| Przyspieszenie 0 - 62 mph | 12.1 s |
| Przyspieszenie 0 - 60 mph (Obliczone przez Auto-Data.net) | 11.5 s |
| Prędkość maksymalna | 190 km/h 118.06 mph |
| Stosunek masy do mocy | 10.3 kg/KM, 97 KM/tonę |
| Stosunek masy do Moment obrotowy | 8.8 kg/Nm, 114 Nm/tonę |
| Moc | 114 KM @ 6500 obr./min. |
|---|---|
| Moc na litr objętości roboczej | 76.4 KM/l |
| Moment obrotowy | 134 Nm @ 5500 obr./min. 98.83 lb.-ft. @ 5500 obr./min. |
| Układ silnika | Z przodu, poprzecznie |
| Model/Kod silnika | D15Z6, D15Z8 |
| Pojemność silnika | 1493 cm3 91.11 cu. in. |
| Liczba cylindrów | 4 |
| Konfiguracja silnika | Rzędowy |
| Średnica cylindrów | 75 mm 2.95 in. |
| Skok tłoka | 84.5 mm 3.33 in. |
| Stopień sprężania | 9.6:1 |
| Liczba zaworów cylindra | 4 |
| Układ wtrysku paliwa | Wtrysk wielopunktowy |
| Aspiracja silnika | Silnik wolnossący |
| Układ rozrządu | OHC |
| Ilość oleju w silniku | 3.3 l 3.49 US qt | 2.9 UK qt |
| Specyfikacja oleju silnikowego | Zaloguj się, aby zobaczyć. |
| Masa własna | 1175 kg 2590.43 lbs. |
|---|---|
| Dopuszczalna masa | 1610 kg 3549.44 lbs. |
| Maksymalne obciążenie | 435 kg 959.01 lbs. |
| Zbiornik paliwa | 55 l 14.53 US gal | 12.1 UK gal |
| Długość | 4425 mm 174.21 in. |
|---|---|
| Szerokość | 1695 mm 66.73 in. |
| Wysokość | 1410 mm 55.51 in. |
| Rozstaw osi | 2620 mm 103.15 in. |
| Architektura układu napędowego | SSW wprowadza w ruch przednie koła samochodu. |
|---|---|
| Napęd | Napęd na przednie koła |
| Rozmiar opon | 185/60 R14 |
| Rozmiar felg | 5J x 14 |