
| Jakiego rodzaju jest nadwozie, BMW Seria 5 Limuzyna Long (G38 LCI, facelift 2020)? | Sedan , 4 drzwi, 5 miejsc |
|---|---|
| Jakie jest zużycie paliwa, BMW Seria 5 Limuzyna Long (G38 LCI, facelift 2020) 525Li (184 Hp) Steptronic? | 6.5-7.4 l/100 km 36.2 - 31.8 US mpg 43.5 - 38.2 UK mpg 15.4 - 13.5 km/l |
| Jak szybki jest pojazd, 2020 Seria 5 Limuzyna Long (G38 LCI, facelift 2020) 525Li (184 Hp) Steptronic? | 230 km/h | 142.92 mph 0-100 km/h: 8.6 s 0-60 mph: 8.2 s |
| Jaką ma moc silnik, BMW Seria 5 Sedan 2020 525Li (184 Hp) Steptronic? | 184 KM, 290 Nm 213.89 lb.-ft. |
| Jaka jest objętość silnika, BMW Seria 5 Sedan 2020 525Li (184 Hp) Steptronic? | 2.0 l 1998 cm3 121.93 cu. in. |
| Ile cylindrów ma silnik, 2020 BMW 525Li (184 Hp) Steptronic? | 4, Rzędowy |
| Jaki jest układ napędowy, BMW Seria 5 Limuzyna Long (G38 LCI, facelift 2020) Sedan 2020 525Li (184 Hp) Steptronic? | Napęd na tylne koła. Silnik spalinowy. SSW wprowadza w ruch tylne koła samochodu. |
| Jaka jest długość pojazdu, 2020 BMW Seria 5 Sedan ? | 5106 mm 201.02 in. |
| Jaka jest szerokość pojazdu, 2020 BMW Seria 5 Sedan ? | 1868 mm 73.54 in. |
| Jaki jest ciężar własny pojazdu, 2020 BMW Seria 5 Limuzyna Long (G38 LCI, facelift 2020) 525Li (184 Hp) Steptronic? | 1705 kg 3758.88 lbs. |
| Jaka jest całkowita masa pojazdu, 2020 BMW Seria 5 Limuzyna Long (G38 LCI, facelift 2020) 525Li (184 Hp) Steptronic? | 2225 kg 4905.29 lbs. |
| Ile biegów ma skrzynia biegów, Jaki jest rodzaj skrzyni biegów, 2020 BMW Seria 5 Limuzyna Long (G38 LCI, facelift 2020) 525Li (184 Hp) Steptronic? | 8, automatyczna skrzynia biegów Steptronic |
| Marka | BMW |
|---|---|
| Model | Seria 5 |
| Generacja | Seria 5 Limuzyna Long (G38 LCI, facelift 2020) |
| Modyfikacja (Silnik) | 525Li (184 KM) Steptronic |
| Początek produkcji | Wrzesień, 2020 r |
| Koniec produkcji | 2023 r |
| Architektura agregatu | Silnik spalinowy |
| Typ nadwozia | Sedan |
| Liczba miejsc | 5 |
| Liczba drzwi | 4 |
| Zużycie paliwa - Cykl mieszany | 6.5-7.4 l/100 km
36.2 - 31.8 US mpg 43.5 - 38.2 UK mpg 15.4 - 13.5 km/l |
|---|---|
| Typ paliwa | Benzyna |
| Przyspieszenie 0 - 100 km/h | 8.6 s |
| Przyspieszenie 0 - 62 mph | 8.6 s |
| Przyspieszenie 0 - 60 mph (Obliczone przez Auto-Data.net) | 8.2 s |
| Prędkość maksymalna | 230 km/h 142.92 mph |
| Stosunek masy do mocy | 9.3 kg/KM, 107.9 KM/tonę |
| Stosunek masy do Moment obrotowy | 5.9 kg/Nm, 170.1 Nm/tonę |
| Moc | 184 KM @ 5000-6500 obr./min. |
|---|---|
| Moc na litr objętości roboczej | 92.1 KM/l |
| Moment obrotowy | 290 Nm @ 1350-4250 obr./min. 213.89 lb.-ft. @ 1350-4250 obr./min. |
| Układ silnika | Z przodu, wzdłuż |
| Model/Kod silnika | B48B20C |
| Pojemność silnika | 1998 cm3 121.93 cu. in. |
| Liczba cylindrów | 4 |
| Konfiguracja silnika | Rzędowy |
| Średnica cylindrów | 82 mm 3.23 in. |
| Skok tłoka | 94.6 mm 3.72 in. |
| Stopień sprężania | 11:1 |
| Liczba zaworów cylindra | 4 |
| Układ wtrysku paliwa | Wtrysk bezpośredni |
| Aspiracja silnika | Twin-scroll turbo, Intercooler |
| Układ rozrządu | VALVETRONIC, Double-VANOS |
| Ilość oleju w silniku | 5.25 l 5.55 US qt | 4.62 UK qt |
| Specyfikacja oleju silnikowego | Zaloguj się, aby zobaczyć. |
| Układy silnika | System start-stop |
| Masa własna | 1705 kg 3758.88 lbs. |
|---|---|
| Dopuszczalna masa | 2225 kg 4905.29 lbs. |
| Maksymalne obciążenie | 520 kg 1146.4 lbs. |
| Zbiornik paliwa | 68 l 17.96 US gal | 14.96 UK gal |
| Długość | 5106 mm 201.02 in. |
|---|---|
| Szerokość | 1868 mm 73.54 in. |
| Wysokość | 1500 mm 59.06 in. |
| Rozstaw osi | 3105 mm 122.24 in. |
| Rozstaw kół przednich | 1598 mm 62.91 in. |
| Rozstaw kół tylnych | 1622 mm 63.86 in. |
| Kąt natarcia | 17° |
| Kąt zejścia | 18° |
| Architektura układu napędowego | SSW wprowadza w ruch tylne koła samochodu. |
|---|---|
| Napęd | Napęd na tylne koła |
| Ilość biegów i rodzaj skrzyni biegów | 8 biegów, automatyczna skrzynia biegów Steptronic |
| Zawieszenie przednie | Sprężyna śrubowa, podwójny wahacz poprzeczny , stabilizator poprzeczny |
| Zawieszenie tylne | Niezależne wielowahaczowe zawieszenie sprężynowe ze stabilizatorem |
| Hamulce przednie | Tarczowe wentylowane |
| Hamulce tylne | Tarczowe wentylowane |
| Systemy wspomagające | ABS (motoryzacja) |
| Układ kierowniczy | Przekładnia zębatkowa |
| Wspomaganie kierownicy | Wspomaganie elektryczne |
| Rozmiar opon | Przednie opony: 245/45 R18; 245/40 R19 Tylne opony: 245/45 R18; 275/35 R19 |
| Rozmiar felg | Przednie felgi: 8J x 18; 8J x 19 Tylne felgi: 8J x 18; 9J x 19 |