
| Hvilken type er karosseriet, Nissan 180 SX? | Kupe , 3 dører, 4 seter |
|---|---|
| Hva er motorens effekt, Nissan 180 SX Kupe 1989 2.0 turbo (175 Hp)? | 175 hk |
| Hva er drivverket, Nissan 180 SX Kupe 1989 2.0 turbo (175 Hp)? | Bakhjulstrekk . Forbrenningsmotor. Forbrenningsmotoren driver bakhjulene på kjøretøyet. |
| Hvor langt er kjøretøyet, 1989 Nissan 180 SX Kupe ? | 4520 mm 177.95 in. |
| Hvor bredt er kjøretøyet, 1989 Nissan 180 SX Kupe ? | 1695 mm 66.73 in. |
| Hvor mange girskifter har girkassen, Hvilken type er girkassen, 1989 Nissan 180 SX 2.0 turbo (175 Hp)? | 5, manuell girkasse |
| merke | Nissan |
|---|---|
| modell | 180 SX |
| Generasjon | 180 SX |
| Modifikasjon (motor) | 2.0 turbo (175 hk) |
| Første år av produksjon | 1989 år |
| Siste år av produskjon | 1998 år |
| Arkitektur av drivlinjen | Forbrenningsmotor |
| Karosserityper | Kupe |
| Antall seter | 4 |
| Antall dører | 3 |
| Type drivstoff | Bensin |
|---|
| Motoreffekt | 175 hk |
|---|---|
| Motors aspirasjon | Turbo |
| Drivstofftank | 60 l 15.85 US gal | 13.2 UK gal |
|---|
| Lengde | 4520 mm 177.95 in. |
|---|---|
| Bredde | 1695 mm 66.73 in. |
| Høyde | 1290 mm 50.79 in. |
| Akselavstand | 2475 mm 97.44 in. |
| Minimal snu diamenter | 9.4 m 30.84 ft. |
| Arkitektur av drivverket | Forbrenningsmotoren driver bakhjulene på kjøretøyet. |
|---|---|
| Hjultrekk | Bakhjulstrekk |
| Antall gir og type girkasse | 5 trinns, manuell girkasse |
| framsuspensjon | Fjærbensfjær |
| baksuspensjon | Fjærbensfjær |
| frambremser | disc-ventil |
| bakbremser | Disc |
| Hjelpesystemer | ABS (Blokkeringsfrie bremser) |
| Servo styring | Hydraulisk forsterker |