
| Hvilken type er karosseriet, LDV D90? | SUV, 5 dører, 7 seter |
|---|---|
| Hvor mye er brenselforbruket, LDV D90 2.0T (224 Hp) 4WD Automatic? | 10.9 l/100 km 21.6 US mpg 25.9 UK mpg 9.2 km/l |
| Hvor øko er bilen, LDV D90 2.0T (224 Hp) 4WD Automatic? | 255 g/km CO2 Euro 5 |
| Hva er motorens effekt, LDV D90 SUV 2017 2.0T (224 Hp) 4WD Automatic? | 224 hk, 350 Hm 258.15 lb.-ft. |
| Hvor stort er motorens volum, LDV D90 SUV 2017 2.0T (224 Hp) 4WD Automatic? | 2.0 l 1995 sm 121.74 cu. in. |
| Hvor mange sylindre har motoren, 2017 LDV 2.0T (224 Hp) 4WD Automatic? | 4, Rekkemotor |
| Hva er drivverket, LDV D90 SUV 2017 2.0T (224 Hp) 4WD Automatic? | Firehjulstrekk . Forbrenningsmotor. Forbrenningsmotoren driver bakhjulene permanent, og forhjulene drives gjennom en elektrisk eller mekanisk drevet kobling, hvis nødvendig. |
| Hvor langt er kjøretøyet, 2017 LDV D90 SUV? | 5005 mm 197.05 in. |
| Hvor bredt er kjøretøyet, 2017 LDV D90 SUV? | 1875 mm 73.82 in. |
| Hva er kjøretøyets vekt, 2017 LDV D90 2.0T (224 Hp) 4WD Automatic? | 2330 kg 5136.77 lbs. |
| Hvor mye er den maksimale vekten som er tillatt, 2017 LDV D90 2.0T (224 Hp) 4WD Automatic? | 2960 kg 6525.68 lbs. |
| Hvor mye bagasjerommet, 2017 LDV D90 SUV? | 343 - 2382 l 12.11 - 84.12 cu. ft. |
| Hvor mange girskifter har girkassen, Hvilken type er girkassen, 2017 LDV D90 2.0T (224 Hp) 4WD Automatic? | 6, automatisk girkasse |
| Informasjon generelt | |
|---|---|
| merke | LDV |
| modell | D90 |
| Generasjon | D90 |
| Modifikasjon (motor) | 2.0T (224 hk) 4WD Automatic |
| Første år av produksjon | 2017 år |
| Siste år av produskjon | April, 2021 år |
| Arkitektur av drivlinjen | Forbrenningsmotor |
| Karosserityper | SUV |
| Antall seter | 7 |
| Antall dører | 5 |
| Prestasjon | |
| Drivstofforbruk - Blandet kjøring | 10.9 l/100 km
21.6 US mpg 25.9 UK mpg 9.2 km/l |
| CO2-utslipp | 255 g/km |
| Type drivstoff | Bensin |
| Miljøklassifisering | Euro 5 |
| Motsvarighet vekt/effekt | 10.4 kg/hk, 96.1 hk/tonn |
| Motsvarighet vekt/Dreiemoment | 6.7 kg/Hm, 150.2 Hm/tonn |
| Motor | |
| Motoreffekt | 224 hk @ 5300 omdr./min. |
| Effekt per liter slagvolum | 112.3 hk/l |
| Dreiemoment | 350 Hm @ 2500-3500 omdr./min. 258.15 lb.-ft. @ 2500-3500 omdr./min. |
| Motoroppsett | På framsiden, tverrstilt |
| Motormodell/Motorkode | 20L4E |
| Motorvolum | 1995 sm 121.74 cu. in. |
| Antall sylindere | 4 |
| Motorkonfigurasjon | Rekkemotor |
| Boring | 88 mm 3.46 in. |
| Slaglengde | 82 mm 3.23 in. |
| Kompresjons grad | 10:1 |
| Antall ventiler per sylinder | 4 |
| Drivstoffinnsprøytningssystem | Direkte innsprøyting |
| Motors aspirasjon | Turbo, Ladeluftkjøler |
| Ventil | DOHC |
| Motorsystemer | System Start & Stopp |
| Volum og vekter | |
| Vekt | 2330 kg 5136.77 lbs. |
| Maksimalt tillatt vekt | 2960 kg 6525.68 lbs. |
| Maksimal lastekapasitet | 630 kg 1388.91 lbs. |
| Minimalt volum av bagasjerommet | 343 l 12.11 cu. ft. |
| Maksimalt volum av bagasjerommet | 2382 l 84.12 cu. ft. |
| Drivstofftank | 75 l 19.81 US gal | 16.5 UK gal |
| Tillatt tilhengervekt ved 12% stigning | 2000 kg 4409.25 lbs. |
| Tillatt tilhengervekt uten bremser | 750 kg 1653.47 lbs. |
| Tillatt kuletrykk | 200 kg 440.92 lbs. |
| Dimensjoner | |
| Lengde | 5005 mm 197.05 in. |
| Bredde | 1875 mm 73.82 in. |
| Høyde | 1932 mm 76.06 in. |
| Akselavstand | 2950 mm 116.14 in. |
| Sporvidde, foran | 1600 mm 62.99 in. |
| Sporvidde, baks | 1620 mm 63.78 in. |
| Overheng foran | 935 mm 36.81 in. |
| Overheng bak | 1120 mm 44.09 in. |
| Bakkeklaring | 210 mm 8.27 in. |
| Minimal snu diamenter | 12 m 39.37 ft. |
| Angrepsvinkel | 28° |
| Utgangsvinkel | 25° |
| rampe vinkel | 20° |
| vading dybde | 550 mm 21.65 in. |
| Transmisjon, bremser og fjæring | |
| Arkitektur av drivverket | Forbrenningsmotoren driver bakhjulene permanent, og forhjulene drives gjennom en elektrisk eller mekanisk drevet kobling, hvis nødvendig. |
| Hjultrekk | Firehjulstrekk |
| Antall gir og type girkasse | 6 trinns, automatisk girkasse |
| framsuspensjon | Spiralfjær, Dobbel-wishbone hjuloppheng , tverr stabilisator |
| baksuspensjon | stiv bjelke, Tverrgående stabilisator , Spiralfjær |
| frambremser | disc-ventil |
| bakbremser | Disc |
| Hjelpesystemer | ABS (Blokkeringsfrie bremser) |
| Styringstype | Rack og pinion |
| Servo styring | Elektrisk forsterker |
| Dekkstørrelse | 245/65 R17; 255/60 R18; 255/55 R19 |
| Felgstørrese | 7J x 17; 7.5J x 18; 7.5J x 19 |