
| Korimalli, Chrysler Fifth Avenue II? | Sedan , 4 Ovien, 5 Paikkojen |
|---|---|
| Teho, Chrysler Fifth Avenue Sedan 1990 3.3i (162 Hp)? | 162 hv |
| Vetotapa, Chrysler Fifth Avenue II Sedan 1990 3.3i (162 Hp)? | Sisäpolttomoottori. |
| Pituus, 1990 Chrysler Fifth Avenue Sedan ? | 5044 mm 198.58 in. |
| Leveys, 1990 Chrysler Fifth Avenue Sedan ? | 1750 mm 68.9 in. |
| Merkki | Chrysler |
|---|---|
| Malli | Fifth Avenue |
| Sukupolvi | Fifth Avenue II |
| Versio (moottori) | 3.3i (162 hv) |
| Tuotannon aloitusvuosi | 1990 v |
| Tuotannon lopetusvuosi | 1993 v |
| Tehoyksikön rakenne | Sisäpolttomoottori |
| Korimalli | Sedan |
| Paikkojen lukumäärä | 5 |
| Ovien lukumäärä | 4 |
| Polttoaineen tyyppi | Bensiini |
|---|
| Teho | 162 hv |
|---|---|
| Moottorin toive | Vapaasti hengittävä moottori |
| Pituus | 5044 mm 198.58 in. |
|---|---|
| Leveys | 1750 mm 68.9 in. |
| Korkeus | 1400 mm 55.12 in. |
| Pyörän perusta | 2784 mm 109.61 in. |