
| Karoser tipi nedir, Mitsubishi Outlander III? | SUV, Crossover, 5 Kapı, 5 Koltuk |
|---|---|
| Yakıt tüketimi ne kadar, Mitsubishi Outlander III 2.0 MIVEC (200 Hp) Plug-in Hybrid 4WD? | 1.9 Lt/100 km 123.8 US mpg 148.7 UK mpg 52.6 km/Lt |
| Araç ne kadar ECO'dur, Mitsubishi Outlander 2.0 MIVEC (200 Hp) Plug-in Hybrid 4WD? | 44 g/km CO2 Euro 5b |
| Tamamen elektrikli şekilde ne kadar gidebilir, 2.0 MIVEC (200 Hp) Plug-in Hybrid 4WD? | 52 km 32.31 mi |
| Elektrik tüketimi ne kadar, Mitsubishi Outlander III 2.0 MIVEC (200 Hp) Plug-in Hybrid 4WD? | 13.4 kWh/100 km 21.57 kWh/100 mi 156 MPGe 7.5 km/kWh 4.6 mi/kWh |
| Araç ne kadar hızlıdır, 2013 Outlander III 2.0 MIVEC (200 Hp) Plug-in Hybrid 4WD? | 170 km/saat | 105.63 mph 0-100 km/saat: 11 saniye 0-60 mph: 10.5 saniye |
| Motor gücü ne kadar, Mitsubishi Outlander SUV, Crossover 2013 2.0 MIVEC (200 Hp) Plug-in Hybrid 4WD? | 200 bg, 332 Nm 244.87 lb.-ft. |
| Motor hacmi ne kadar, Mitsubishi Outlander SUV, Crossover 2013 2.0 MIVEC (200 Hp) Plug-in Hybrid 4WD? | 2.0 Lt 1998 cm3 121.93 cu. in. |
| Motorda kaç tane silindir var, 2013 Mitsubishi 2.0 MIVEC (200 Hp) Plug-in Hybrid 4WD? | 4, Sıralı |
| Aktarımı nedir, Mitsubishi Outlander III SUV, Crossover 2013 2.0 MIVEC (200 Hp) Plug-in Hybrid 4WD? | Tüm tekerlekten çekiş (4x4). PHEV (Şarj Edilebilir Hibrit Elektrikli Araç). Bir İYM ön tekerlekleri, bir elektrik motoru ön tekerlekleri, bir elektrik motoru arka tekerlekleri hareket ettirir. Tamamen elektrikli veya karışık modda hareket imkanı mevcuttur. |
| Aracın uzunluğu ne kadar, 2013 Mitsubishi Outlander SUV, Crossover? | 4655 mm 183.27 in. |
| Aracın genişliği ne kadar, 2013 Mitsubishi Outlander SUV, Crossover? | 1800 mm 70.87 in. |
| Aracın ağırlığı ne kadar, 2013 Mitsubishi Outlander III 2.0 MIVEC (200 Hp) Plug-in Hybrid 4WD? | 1810 Kg 3990.37 lbs. |
| İzin verilen maksimum kütle ne kadar, 2013 Mitsubishi Outlander III 2.0 MIVEC (200 Hp) Plug-in Hybrid 4WD? | 2310 Kg 5092.68 lbs. |
| Araç Bagaj Hacmi Ne Kadar, 2013 Mitsubishi Outlander SUV, Crossover? | 463 Lt 16.35 cu. ft. |
| Genel bilgi | |
|---|---|
| Marka | Mitsubishi |
| Model | Outlander |
| Nesil | Outlander III |
| Modifikasyonu (Motor) | 2.0 MIVEC (200 bg) Plug-in Hybrid 4WD |
| Üretim başlangıç yılı | 2013 yıl |
| Son üretim yılı | 2015 yıl |
| Güç ünitesi mimarisi | PHEV (Şarj Edilebilir Hibrit Elektrikli Araç) |
| Gövde tipi | SUV, Crossover |
| Koltuk Sayısı | 5 |
| Kapı sayısı | 5 |
| Performans | |
| Ortalama yakıt tüketimi (NEDC) | 1.9 Lt/100 km
123.8 US mpg 148.7 UK mpg 52.6 km/Lt |
| CO2 Emisyonları (NEDC) | 44 g/km |
| Yakıt Tipi | Benzin / Elektrik |
| Hızlanma 0 - 100 km/saat | 11 saniye |
| Hızlanma 0 - 62 mph | 11 saniye |
| Hızlanma 0 - 60 mph (Auto-Data.net tarafından hesaplanır) | 10.5 saniye |
| Maksimum sürat | 170 km/saat 105.63 mph |
| Emisyon Standardı | Euro 5b |
| Ağırlık/güç oranı | 9.1 Kg/bg, 110.5 bg/ton |
| Ağırlık/Tork oranı | 5.5 Kg/Nm, 183.4 Nm/ton |
| Elektrikli ve Hibrit | |
| Brüt batarya kapasitesi | 12 kWh |
| Batarya voltajı | 300 V |
| Batarya teknolojisi | Lityum İyon (Li-Ion) |
| Batarya konumu | Zemin altı |
| Elektrikle gidilebilen menzil (NEDC) | 52 km 32.31 mi |
| Ortalama Enerji Tüketimi (NEDC) | 13.4 kWh/100 km
21.57 kWh/100 mi 156 MPGe 7.5 km/kWh 4.6 mi/kWh |
| Maksimum hız (yalnızca elektrikli) | 120 km/saat 74.56 mph |
| Şarj bağlantı noktaları | Görmek için giriş yapın. |
| Elektrik motoru 1 | |
| Elektrikli motor gücü | 82 bg |
| Elektrikli motor torku | 137 Nm 101.05 lb.-ft. |
| Elektrik motoru modeli/kodu | S61 |
| Elektrik motorunun yeri | Şanzımana entegre |
| Elektrik motoru 2 | |
| Elektrikli motor gücü | 82 bg |
| Elektrikli motor torku | 195 Nm 143.82 lb.-ft. |
| Elektrik motoru modeli/kodu | Y61 |
| Elektrik motorunun yeri | Arka aks, enine |
| Sistem gücü | 200 bg |
| Sistem tork | 332 Nm 244.87 lb.-ft. |
| İçten yanmalı motor | |
| Güç | 121 bg @ 4500 dev/dak |
| Litre başına güç | 60.6 bg/Lt |
| Tork | 190 Nm @ 4500 dev/dak 140.14 lb.-ft. @ 4500 dev/dak |
| Motor düzeni | Ön, enine |
| Motor Modeli/Kodu | 4B11 |
| Motor hacmi | 1998 cm3 121.93 cu. in. |
| Silindir Adedi | 4 |
| Motor konfigürasyonu | Sıralı |
| Silindir çapı | 86 mm 3.39 in. |
| Silindir içi vuruş | 86 mm 3.39 in. |
| Sıkıştırma oranı | 10.5:1 |
| Silindir başına düşen valf | 4 |
| Yakıt enjeksiyon sistemi | Çok noktalı enjeksiyon |
| Motor aspirasyonu | Atmosferik motor |
| Valf yapısı | DOHC |
| Motor yağı kapasitesi | 4.6 Lt 4.86 US qt | 4.05 UK qt |
| Motor yağı özellikleri | Görmek için giriş yapın. |
| soğutma sıvısı | 6.5 Lt 6.87 US qt | 5.72 UK qt |
| Motor sistemleri | Start & Stop Sistemi |
| Hacim ve ağırlıklar. | |
| Ağırlık | 1810 Kg 3990.37 lbs. |
| Maksimum ağırlık | 2310 Kg 5092.68 lbs. |
| Azami yük | 500 Kg 1102.31 lbs. |
| Bagaj hacmi en az | 463 Lt 16.35 cu. ft. |
| Yakıt deposu hacmi | 45 Lt 11.89 US gal | 9.9 UK gal |
| Tavan Yükü | 80 Kg 176.37 lbs. |
| Frenli treyler yükü (12%) | 1500 Kg 3306.93 lbs. |
| Frensiz treyler yükü | 750 Kg 1653.47 lbs. |
| Römork burun yükü | 75 Kg 165.35 lbs. |
| Boyutlar | |
| Uzunluk | 4655 mm 183.27 in. |
| Genişlik | 1800 mm 70.87 in. |
| aynalar dahil genişlik | 2120 mm 83.46 in. |
| Yükseklik | 1680 mm 66.14 in. |
| Dingil Mesafesi | 2670 mm 105.12 in. |
| Ön tekerlek izi | 1540 mm 60.63 in. |
| Arka tekerlek izi | 1540 mm 60.63 in. |
| ön çıkıntı | 985 mm 38.78 in. |
| arka çıkıntı | 1000 mm 39.37 in. |
| Yerden yükseklik | 190 mm 7.48 in. |
| En az dönüş açısı | 10.6 m 34.78 ft. |
| Yaklaşım açısı | 22.5° |
| Kalkış açısı | 22.5° |
| rampa açısı | 21° |
| sığ derinliği | 400 mm 15.75 in. |
| Şanzıman, fren ve süspansiyon | |
| Aktarma mimarisi | Bir İYM ön tekerlekleri, bir elektrik motoru ön tekerlekleri, bir elektrik motoru arka tekerlekleri hareket ettirir. Tamamen elektrikli veya karışık modda hareket imkanı mevcuttur. |
| Çekiş | Tüm tekerlekten çekiş (4x4) |
| Ön süspansiyon | Helezon yaylı ve viraj denge çubuğuna sahip bağımsız, McPherson tipi |
| Arka süspansiyon | Stabilizatörlü bağımsız çok bağlantılı yaylı süspansiyon |
| Ön frenler | Hava soğutmalı diskler, 294 mm |
| Arka frenler | Disk, 302 mm |
| Yardımcı sistemler | ABS (fren sistemi) |
| Direksiyon tipi | Direksiyon kutusu |
| Direksiyon | Elektrik Direksiyon |
| Lastik boyutu | 225/55 R18 |
| Jant Boyutu | 7J x 18 |