
| Karoser tipi nedir, Mercedes-Benz E-Serisi Cabrio (A238, facelift 2020)? | Cabriolet, 2 Kapı, 4 Koltuk |
|---|---|
| Yakıt tüketimi ne kadar, Mercedes-Benz E-Serisi Cabrio (A238, facelift 2020) E 200 (197 Hp) EQ Boost 4MATIC 9G-TRONIC? | 7.3-7.7 Lt/100 km 32.2 - 30.5 US mpg 38.7 - 36.7 UK mpg 13.7 - 13 km/Lt |
| Araç ne kadar ECO'dur, Mercedes-Benz E-Serisi E 200 (197 Hp) EQ Boost 4MATIC 9G-TRONIC? | 166-176 g/km CO2 EURO 6d-ISC-FCM |
| Araç ne kadar hızlıdır, 2020 E-Serisi Cabrio (A238, facelift 2020) E 200 (197 Hp) EQ Boost 4MATIC 9G-TRONIC? | 230 km/saat | 142.92 mph 0-100 km/saat: 8.0 saniye 0-60 mph: 7.6 saniye |
| Motor gücü ne kadar, Mercedes-Benz E-Serisi Cabriolet 2020 E 200 (197 Hp) EQ Boost 4MATIC 9G-TRONIC? | 197 bg, 320 Nm 236.02 lb.-ft. |
| Motor hacmi ne kadar, Mercedes-Benz E-Serisi Cabriolet 2020 E 200 (197 Hp) EQ Boost 4MATIC 9G-TRONIC? | 2.0 Lt 1991 cm3 121.5 cu. in. |
| Motorda kaç tane silindir var, 2020 Mercedes-Benz E 200 (197 Hp) EQ Boost 4MATIC 9G-TRONIC? | 4, Sıralı |
| Aktarımı nedir, Mercedes-Benz E-Serisi Cabrio (A238, facelift 2020) Cabriolet 2020 E 200 (197 Hp) EQ Boost 4MATIC 9G-TRONIC? | Tüm tekerlekten çekiş (4x4). MHEV (Hafif Hibrit Elektrikli Araç, güç destekli hibrit, batarya destekli hibrit araçlar, BAHV). İYM ve elektrik motoru, sadece karışık modda çalışma imkanı ile otomobilin dört tekerleklerini hareket ettirir. |
| Aracın uzunluğu ne kadar, 2020 Mercedes-Benz E-Serisi Cabriolet? | 4835 mm 190.35 in. |
| Aracın genişliği ne kadar, 2020 Mercedes-Benz E-Serisi Cabriolet? | 1860 mm 73.23 in. |
| Aracın ağırlığı ne kadar, 2020 Mercedes-Benz E-Serisi Cabrio (A238, facelift 2020) E 200 (197 Hp) EQ Boost 4MATIC 9G-TRONIC? | 1815 Kg 4001.39 lbs. |
| İzin verilen maksimum kütle ne kadar, 2020 Mercedes-Benz E-Serisi Cabrio (A238, facelift 2020) E 200 (197 Hp) EQ Boost 4MATIC 9G-TRONIC? | 2400 Kg 5291.09 lbs. |
| Araç Bagaj Hacmi Ne Kadar, 2020 Mercedes-Benz E-Serisi Cabriolet? | 285 - 360 Lt 10.06 - 12.71 cu. ft. |
| Kaç vites var, Şanzıman tipi nedir, 2020 Mercedes-Benz E-Serisi Cabrio (A238, facelift 2020) E 200 (197 Hp) EQ Boost 4MATIC 9G-TRONIC? | 9, otomatik şanzıman G-TRONIC |
| Genel bilgi | |
|---|---|
| Marka | Mercedes-Benz |
| Model | E-Serisi |
| Nesil | E-Serisi Cabrio (A238, facelift 2020) |
| Modifikasyonu (Motor) | E 200 (197 bg) EQ Boost 4MATIC 9G-TRONIC |
| Üretim başlangıç yılı | 2020 yıl |
| Son üretim yılı | 2023 yıl |
| Güç ünitesi mimarisi | MHEV (Hafif Hibrit Elektrikli Araç, güç destekli hibrit, batarya destekli hibrit araçlar, BAHV) |
| Gövde tipi | Cabriolet |
| Koltuk Sayısı | 4 |
| Kapı sayısı | 2 |
| Performans | |
| Şehir içi yakıt tüketimi | 9.5-9.9 Lt/100 km
24.8 - 23.8 US mpg 29.7 - 28.5 UK mpg 10.5 - 10.1 km/Lt |
| Şehir dışı yakıt tüketimi | 6.0-6.4 Lt/100 km
39.2 - 36.8 US mpg 47.1 - 44.1 UK mpg 16.7 - 15.6 km/Lt |
| Ortalama yakıt tüketimi | 7.3-7.7 Lt/100 km
32.2 - 30.5 US mpg 38.7 - 36.7 UK mpg 13.7 - 13 km/Lt |
| CO2 Emisyonları | 166-176 g/km |
| Yakıt Tipi | Benzin |
| Hızlanma 0 - 100 km/saat | 8.0 saniye |
| Hızlanma 0 - 62 mph | 8.0 saniye |
| Hızlanma 0 - 60 mph (Auto-Data.net tarafından hesaplanır) | 7.6 saniye |
| Maksimum sürat | 230 km/saat 142.92 mph |
| Emisyon Standardı | EURO 6d-ISC-FCM |
| Ağırlık/güç oranı | 9.2 Kg/bg, 108.5 bg/ton |
| Ağırlık/Tork oranı | 5.7 Kg/Nm, 176.3 Nm/ton |
| Elektrikli ve Hibrit | |
| Batarya voltajı | 48 V |
| Elektrik motoru 1 | |
| Elektrikli motor gücü | 14 bg |
| Elektrik motorunun yeri | Ön, boyuna |
| İçten yanmalı motor | |
| Güç | 197 bg |
| Litre başına güç | 98.9 bg/Lt |
| Tork | 320 Nm @ 1650-4000 dev/dak 236.02 lb.-ft. @ 1650-4000 dev/dak |
| Motor düzeni | Ön, boyuna |
| Motor Modeli/Kodu | M 264 |
| Motor hacmi | 1991 cm3 121.5 cu. in. |
| Silindir Adedi | 4 |
| Motor konfigürasyonu | Sıralı |
| Silindir başına düşen valf | 4 |
| Yakıt enjeksiyon sistemi | Direkt enjeksiyon |
| Motor aspirasyonu | Twin-scroll turbo, Intercooler |
| Valf yapısı | DOHC |
| Motor yağı kapasitesi | 6 Lt 6.34 US qt | 5.28 UK qt |
| Motor yağı özellikleri | Görmek için giriş yapın. |
| Motor sistemleri | Start & Stop Sistemi Partikül filtresi |
| Hacim ve ağırlıklar. | |
| Ağırlık | 1815 Kg 4001.39 lbs. |
| Maksimum ağırlık | 2400 Kg 5291.09 lbs. |
| Azami yük | 585 Kg 1289.7 lbs. |
| Bagaj hacmi en az | 285 Lt 10.06 cu. ft. |
| Bagaj hacmi en fazla | 360 Lt 12.71 cu. ft. |
| Yakıt deposu hacmi | 50 Lt 13.21 US gal | 11 UK gal |
| Frenli treyler yükü (12%) | 1800 Kg 3968.32 lbs. |
| Frensiz treyler yükü | 750 Kg 1653.47 lbs. |
| Boyutlar | |
| Uzunluk | 4835 mm 190.35 in. |
| Genişlik | 1860 mm 73.23 in. |
| aynalar dahil genişlik | 2055 mm 80.91 in. |
| Yükseklik | 1430 mm 56.3 in. |
| Dingil Mesafesi | 2873 mm 113.11 in. |
| Ön tekerlek izi | 1605 mm 63.19 in. |
| Arka tekerlek izi | 1609 mm 63.35 in. |
| ön çıkıntı | 850 mm 33.46 in. |
| arka çıkıntı | 1112 mm 43.78 in. |
| Yerden yükseklik | 98 mm 3.86 in. |
| Yaklaşım açısı | 12.8° |
| Kalkış açısı | 14.4° |
| rampa açısı | 9.5° |
| Şanzıman, fren ve süspansiyon | |
| Aktarma mimarisi | İYM ve elektrik motoru, sadece karışık modda çalışma imkanı ile otomobilin dört tekerleklerini hareket ettirir. |
| Çekiş | Tüm tekerlekten çekiş (4x4) |
| Vites sayısı ve şanzıman tipi | 9 vites, otomatik şanzıman G-TRONIC |
| Ön frenler | Hava soğutmalı diskler |
| Arka frenler | Hava soğutmalı diskler |
| Yardımcı sistemler | ABS (fren sistemi) |
| Direksiyon tipi | Direksiyon kutusu |
| Direksiyon | Elektrik Direksiyon |