
| Karoser tipi nedir, Mercedes-Benz CLS coupe (C257, facelift 2021)? | Coupe, 4 Kapı, 5 Koltuk |
|---|---|
| Yakıt tüketimi ne kadar, Mercedes-Benz CLS coupe (C257, facelift 2021) CLS 300d (265 Hp) Mild Hybrid 4MATIC 9G-TRONIC? | 5.5-5.8 Lt/100 km 42.8 - 40.6 US mpg 51.4 - 48.7 UK mpg 18.2 - 17.2 km/Lt |
| Araç ne kadar ECO'dur, Mercedes-Benz CLS CLS 300d (265 Hp) Mild Hybrid 4MATIC 9G-TRONIC? | 144-153 g/km CO2 Euro 6D-ISC-FCM |
| Araç ne kadar hızlıdır, 2021 CLS coupe (C257, facelift 2021) CLS 300d (265 Hp) Mild Hybrid 4MATIC 9G-TRONIC? | 250 km/saat | 155.34 mph 0-100 km/saat: 6.4 saniye 0-60 mph: 6.1 saniye |
| Motor gücü ne kadar, Mercedes-Benz CLS Coupe 2021 CLS 300d (265 Hp) Mild Hybrid 4MATIC 9G-TRONIC? | 265 bg, 550 Nm 405.66 lb.-ft. |
| Motor hacmi ne kadar, Mercedes-Benz CLS Coupe 2021 CLS 300d (265 Hp) Mild Hybrid 4MATIC 9G-TRONIC? | 2.0 Lt 1993 cm3 121.62 cu. in. |
| Motorda kaç tane silindir var, 2021 Mercedes-Benz CLS 300d (265 Hp) Mild Hybrid 4MATIC 9G-TRONIC? | 4, Sıralı |
| Aktarımı nedir, Mercedes-Benz CLS coupe (C257, facelift 2021) Coupe 2021 CLS 300d (265 Hp) Mild Hybrid 4MATIC 9G-TRONIC? | Tüm tekerlekten çekiş (4x4). MHEV (Hafif Hibrit Elektrikli Araç, güç destekli hibrit, batarya destekli hibrit araçlar, BAHV). İYM ve elektrik motoru, sadece karışık modda çalışma imkanı ile otomobilin dört tekerleklerini hareket ettirir. |
| Aracın uzunluğu ne kadar, 2021 Mercedes-Benz CLS Coupe? | 4988 mm 196.38 in. |
| Aracın genişliği ne kadar, 2021 Mercedes-Benz CLS Coupe? | 1890 mm 74.41 in. |
| Aracın ağırlığı ne kadar, 2021 Mercedes-Benz CLS coupe (C257, facelift 2021) CLS 300d (265 Hp) Mild Hybrid 4MATIC 9G-TRONIC? | 1860 Kg 4100.6 lbs. |
| İzin verilen maksimum kütle ne kadar, 2021 Mercedes-Benz CLS coupe (C257, facelift 2021) CLS 300d (265 Hp) Mild Hybrid 4MATIC 9G-TRONIC? | 2550 Kg 5621.79 lbs. |
| Araç Bagaj Hacmi Ne Kadar, 2021 Mercedes-Benz CLS Coupe? | 520 Lt 18.36 cu. ft. |
| Kaç vites var, Şanzıman tipi nedir, 2021 Mercedes-Benz CLS coupe (C257, facelift 2021) CLS 300d (265 Hp) Mild Hybrid 4MATIC 9G-TRONIC? | 9, otomatik şanzıman G-TRONIC |
| Genel bilgi | |
|---|---|
| Marka | Mercedes-Benz |
| Model | CLS |
| Nesil | CLS coupe (C257, facelift 2021) |
| Modifikasyonu (Motor) | CLS 300d (265 bg) Mild Hybrid 4MATIC 9G-TRONIC |
| Üretim başlangıç yılı | 2021 yıl |
| Son üretim yılı | 2023 yıl |
| Güç ünitesi mimarisi | MHEV (Hafif Hibrit Elektrikli Araç, güç destekli hibrit, batarya destekli hibrit araçlar, BAHV) |
| Gövde tipi | Coupe |
| Koltuk Sayısı | 5 |
| Kapı sayısı | 4 |
| Performans | |
| Şehir içi yakıt tüketimi (NEDC) | 7.2-7.6 Lt/100 km
32.7 - 30.9 US mpg 39.2 - 37.2 UK mpg 13.9 - 13.2 km/Lt |
| Şehir dışı yakıt tüketimi (NEDC) | 4.5-4.8 Lt/100 km
52.3 - 49 US mpg 62.8 - 58.9 UK mpg 22.2 - 20.8 km/Lt |
| Ortalama yakıt tüketimi (NEDC) | 5.5-5.8 Lt/100 km
42.8 - 40.6 US mpg 51.4 - 48.7 UK mpg 18.2 - 17.2 km/Lt |
| CO2 Emisyonları (NEDC) | 144-153 g/km |
| Yakıt Tipi | Dizel |
| Hızlanma 0 - 100 km/saat | 6.4 saniye |
| Hızlanma 0 - 62 mph | 6.4 saniye |
| Hızlanma 0 - 60 mph (Auto-Data.net tarafından hesaplanır) | 6.1 saniye |
| Maksimum sürat | 250 km/saat, Elektronik olarak sınırlı 155.34 mph |
| Emisyon Standardı | Euro 6D-ISC-FCM |
| Ağırlık/güç oranı | 7 Kg/bg, 142.5 bg/ton |
| Ağırlık/Tork oranı | 3.4 Kg/Nm, 295.7 Nm/ton |
| Elektrikli ve Hibrit | |
| Brüt batarya kapasitesi | 0.9 kWh |
| Batarya voltajı | 48 V |
| Batarya teknolojisi | Lityum İyon (Li-Ion) |
| Elektrik motoru 1 | |
| Elektrikli motor gücü | 20 bg |
| Elektrikli motor torku | 200 Nm 147.51 lb.-ft. |
| Elektrik motorunun yeri | İçten yanmalı motor ile şanzıman arasında |
| İçten yanmalı motor | |
| Güç | 265 bg |
| Litre başına güç | 133 bg/Lt |
| Tork | 550 Nm 405.66 lb.-ft. |
| Motor düzeni | Ön, boyuna |
| Motor Modeli/Kodu | OM 654 M |
| Motor hacmi | 1993 cm3 121.62 cu. in. |
| Silindir Adedi | 4 |
| Motor konfigürasyonu | Sıralı |
| Silindir çapı | 82 mm 3.23 in. |
| Silindir içi vuruş | 94.3 mm 3.71 in. |
| Silindir başına düşen valf | 4 |
| Yakıt enjeksiyon sistemi | Dizel - Commonrail |
| Motor aspirasyonu | BiTurbo, Intercooler |
| Valf yapısı | DOHC |
| Motor yağı kapasitesi | 6.5 Lt 6.87 US qt | 5.72 UK qt |
| Motor yağı özellikleri | Görmek için giriş yapın. |
| soğutma sıvısı | 13 Lt 13.74 US qt | 11.44 UK qt |
| Motor sistemleri | Start & Stop Sistemi Partikül filtresi |
| Hacim ve ağırlıklar. | |
| Ağırlık | 1860 Kg 4100.6 lbs. |
| Maksimum ağırlık | 2550 Kg 5621.79 lbs. |
| Azami yük | 690 Kg 1521.19 lbs. |
| Bagaj hacmi en az | 520 Lt 18.36 cu. ft. |
| Yakıt deposu hacmi | 50 Lt 13.21 US gal | 11 UK gal |
| AdBlue tankı | 23.5 Lt 6.21 US gal | 5.17 UK gal |
| Tavan Yükü | 100 Kg 220.46 lbs. |
| Frenli treyler yükü (12%) | 1900 Kg 4188.78 lbs. |
| Frensiz treyler yükü | 750 Kg 1653.47 lbs. |
| Römork burun yükü | 76 Kg 167.55 lbs. |
| Boyutlar | |
| Uzunluk | 4988 mm 196.38 in. |
| Genişlik | 1890 mm 74.41 in. |
| aynalar dahil genişlik | 2069 mm 81.46 in. |
| Yükseklik | 1435 mm 56.5 in. |
| Dingil Mesafesi | 2939 mm 115.71 in. |
| Ön tekerlek izi | 1620 mm 63.78 in. |
| Arka tekerlek izi | 1618 mm 63.7 in. |
| ön çıkıntı | 888 mm 34.96 in. |
| arka çıkıntı | 1161 mm 45.71 in. |
| En az dönüş açısı | 11.9 m 39.04 ft. |
| Şanzıman, fren ve süspansiyon | |
| Aktarma mimarisi | İYM ve elektrik motoru, sadece karışık modda çalışma imkanı ile otomobilin dört tekerleklerini hareket ettirir. |
| Çekiş | Tüm tekerlekten çekiş (4x4) |
| Vites sayısı ve şanzıman tipi | 9 vites, otomatik şanzıman G-TRONIC |
| Ön süspansiyon | Bağımsız çok bağlantılı süspansiyon |
| Arka süspansiyon | Bağımsız çok bağlantılı süspansiyon |
| Ön frenler | Hava soğutmalı diskler |
| Arka frenler | Hava soğutmalı diskler |
| Yardımcı sistemler | ABS (fren sistemi) |
| Direksiyon tipi | Direksiyon kutusu |
| Direksiyon | Elektrik Direksiyon |
| Lastik boyutu | Ön lastikler: 245/45 R18; 245/40 R19; 245/35 R20 Arka lastikler: 275/40 R18; 275/35 R19; 275/30 R20 |
| Jant Boyutu | Ön jantlar: 8J x 18; 8J x 19; 8J x 20 Arka jantlar: 9J x 18; 9J x 19; 9J x 20 |