
| Karoser tipi nedir, Mercedes-Benz C-class (W206)? | Sedan, 4 Kapı, 5 Koltuk |
|---|---|
| Yakıt tüketimi ne kadar, Mercedes-Benz C-class (W206) C 220d (200 Hp) EQ Boost 4MATIC 9G-TRONIC? | 4.7-5.5 Lt/100 km 50 - 42.8 US mpg 60.1 - 51.4 UK mpg 21.3 - 18.2 km/Lt |
| Araç ne kadar ECO'dur, Mercedes-Benz C-Serisi C 220d (200 Hp) EQ Boost 4MATIC 9G-TRONIC? | 124-143 g/km CO2 Euro 6d-ISC-FCM |
| Araç ne kadar hızlıdır, 2021 C-class (W206) C 220d (200 Hp) EQ Boost 4MATIC 9G-TRONIC? | 239 km/saat | 148.51 mph 0-100 km/saat: 7.4 saniye 0-60 mph: 7 saniye |
| Motor gücü ne kadar, Mercedes-Benz C-Serisi Sedan 2021 C 220d (200 Hp) EQ Boost 4MATIC 9G-TRONIC? | 200 bg, 440 Nm 324.53 lb.-ft. |
| Motor hacmi ne kadar, Mercedes-Benz C-Serisi Sedan 2021 C 220d (200 Hp) EQ Boost 4MATIC 9G-TRONIC? | 2.0 Lt 1993 cm3 121.62 cu. in. |
| Motorda kaç tane silindir var, 2021 Mercedes-Benz C 220d (200 Hp) EQ Boost 4MATIC 9G-TRONIC? | 4, Sıralı |
| Aktarımı nedir, Mercedes-Benz C-class (W206) Sedan 2021 C 220d (200 Hp) EQ Boost 4MATIC 9G-TRONIC? | Tüm tekerlekten çekiş (4x4). MHEV (Hafif Hibrit Elektrikli Araç, güç destekli hibrit, batarya destekli hibrit araçlar, BAHV). İYM ve elektrik motoru, sadece karışık modda çalışma imkanı ile otomobilin dört tekerleklerini hareket ettirir. |
| Aracın uzunluğu ne kadar, 2021 Mercedes-Benz C-Serisi Sedan? | 4751 mm 187.05 in. |
| Aracın genişliği ne kadar, 2021 Mercedes-Benz C-Serisi Sedan? | 1820 mm 71.65 in. |
| Aracın ağırlığı ne kadar, 2021 Mercedes-Benz C-class (W206) C 220d (200 Hp) EQ Boost 4MATIC 9G-TRONIC? | 1705 Kg 3758.88 lbs. |
| İzin verilen maksimum kütle ne kadar, 2021 Mercedes-Benz C-class (W206) C 220d (200 Hp) EQ Boost 4MATIC 9G-TRONIC? | 2400 Kg 5291.09 lbs. |
| Araç Bagaj Hacmi Ne Kadar, 2021 Mercedes-Benz C-Serisi Sedan? | 455 Lt 16.07 cu. ft. |
| Kaç vites var, Şanzıman tipi nedir, 2021 Mercedes-Benz C-class (W206) C 220d (200 Hp) EQ Boost 4MATIC 9G-TRONIC? | 9, otomatik şanzıman G-TRONIC |
| Genel bilgi | |
|---|---|
| Marka | Mercedes-Benz |
| Model | C-Serisi |
| Nesil | C-class (W206) |
| Modifikasyonu (Motor) | C 220d (200 bg) EQ Boost 4MATIC 9G-TRONIC |
| Üretim başlangıç yılı | 2021 yıl |
| Güç ünitesi mimarisi | MHEV (Hafif Hibrit Elektrikli Araç, güç destekli hibrit, batarya destekli hibrit araçlar, BAHV) |
| Gövde tipi | Sedan |
| Koltuk Sayısı | 5 |
| Kapı sayısı | 4 |
| Performans | |
| Yakıt tüketimi, ORTALAMA (WLTP) | 4.7-5.5 Lt/100 km
50 - 42.8 US mpg 60.1 - 51.4 UK mpg 21.3 - 18.2 km/Lt |
| CO2 Emisyonları (WLTP) | 124-143 g/km |
| Şehir içi yakıt tüketimi (NEDC) | 5.9-6.2 Lt/100 km
39.9 - 37.9 US mpg 47.9 - 45.6 UK mpg 16.9 - 16.1 km/Lt |
| Şehir dışı yakıt tüketimi (NEDC) | 3.7-4 Lt/100 km
63.6 - 58.8 US mpg 76.3 - 70.6 UK mpg 27 - 25 km/Lt |
| Ortalama yakıt tüketimi (NEDC) | 4.5-4.8 Lt/100 km
52.3 - 49 US mpg 62.8 - 58.9 UK mpg 22.2 - 20.8 km/Lt |
| CO2 Emisyonları (NEDC) | 118-127 g/km |
| Yakıt Tipi | Dizel |
| Hızlanma 0 - 100 km/saat | 7.4 saniye |
| Hızlanma 0 - 62 mph | 7.4 saniye |
| Hızlanma 0 - 60 mph (Auto-Data.net tarafından hesaplanır) | 7 saniye |
| Maksimum sürat | 239 km/saat 148.51 mph |
| Emisyon Standardı | Euro 6d-ISC-FCM |
| Ağırlık/güç oranı | 8.5 Kg/bg, 117.3 bg/ton |
| Ağırlık/Tork oranı | 3.9 Kg/Nm, 258.1 Nm/ton |
| Elektrikli ve Hibrit | |
| Brüt batarya kapasitesi | 0.9 kWh |
| Batarya voltajı | 48 V |
| Batarya teknolojisi | Lityum İyon (Li-Ion) |
| Elektrik motoru 1 | |
| Elektrikli motor gücü | 20 bg |
| Elektrikli motor torku | 200 Nm 147.51 lb.-ft. |
| Elektrik motorunun yeri | İçten yanmalı motor ile şanzıman arasında |
| İçten yanmalı motor | |
| Güç | 200 bg @ 4200 dev/dak |
| Litre başına güç | 100.4 bg/Lt |
| Tork | 440 Nm @ 1800-2800 dev/dak 324.53 lb.-ft. @ 1800-2800 dev/dak |
| Motor düzeni | Ön, boyuna |
| Motor Modeli/Kodu | OM 654.820 |
| Motor hacmi | 1993 cm3 121.62 cu. in. |
| Silindir Adedi | 4 |
| Motor konfigürasyonu | Sıralı |
| Silindir çapı | 82 mm 3.23 in. |
| Silindir içi vuruş | 94.3 mm 3.71 in. |
| Sıkıştırma oranı | 15.5:1 |
| Silindir başına düşen valf | 4 |
| Yakıt enjeksiyon sistemi | Dizel - Commonrail |
| Motor aspirasyonu | Turbo kompresör, Intercooler |
| Valf yapısı | DOHC |
| Motor yağı kapasitesi | 6 Lt 6.34 US qt | 5.28 UK qt |
| Motor yağı özellikleri | Görmek için giriş yapın. |
| soğutma sıvısı | 12 Lt 12.68 US qt | 10.56 UK qt |
| Motor sistemleri | Start & Stop Sistemi Partikül filtresi |
| Hacim ve ağırlıklar. | |
| Ağırlık | 1705 Kg 3758.88 lbs. |
| Maksimum ağırlık | 2400 Kg 5291.09 lbs. |
| Azami yük | 695 Kg 1532.21 lbs. |
| Bagaj hacmi en az | 455 Lt 16.07 cu. ft. |
| Yakıt deposu hacmi | 40 Lt 10.57 US gal | 8.8 UK gal |
| Tavan Yükü | 100 Kg 220.46 lbs. |
| Frenli treyler yükü (12%) | 1800 Kg 3968.32 lbs. |
| Frensiz treyler yükü | 750 Kg 1653.47 lbs. |
| Römork burun yükü | 75 Kg 165.35 lbs. |
| Boyutlar | |
| Uzunluk | 4751 mm 187.05 in. |
| Genişlik | 1820 mm 71.65 in. |
| aynalar dahil genişlik | 2033 mm 80.04 in. |
| Yükseklik | 1437 mm 56.57 in. |
| Dingil Mesafesi | 2865 mm 112.8 in. |
| Ön tekerlek izi | 1582 mm 62.28 in. |
| Arka tekerlek izi | 1594 mm 62.76 in. |
| ön çıkıntı | 800 mm 31.5 in. |
| arka çıkıntı | 1086 mm 42.76 in. |
| Sürükle katsayısı (Cd) | 0.24 |
| En az dönüş açısı | 11.45 m 37.57 ft. |
| Yaklaşım açısı | 13.7° |
| Kalkış açısı | 14.6° |
| rampa açısı | 8.5° |
| Şanzıman, fren ve süspansiyon | |
| Aktarma mimarisi | İYM ve elektrik motoru, sadece karışık modda çalışma imkanı ile otomobilin dört tekerleklerini hareket ettirir. |
| Çekiş | Tüm tekerlekten çekiş (4x4) |
| Vites sayısı ve şanzıman tipi | 9 vites, otomatik şanzıman G-TRONIC |
| Ön süspansiyon | Helezon yay, Bağımsız çok bağlantılı süspansiyon, Enine sabitleyici |
| Arka süspansiyon | Stabilizatörlü bağımsız çok bağlantılı yaylı süspansiyon |
| Ön frenler | Hava soğutmalı diskler |
| Arka frenler | Hava soğutmalı diskler |
| Yardımcı sistemler | ABS (fren sistemi) |
| Direksiyon tipi | Direksiyon kutusu |
| Direksiyon | Elektrik Direksiyon |
| Lastik boyutu | Ön lastikler: 225/50 R17; 225/45 R18; 225/40 R19 Arka lastikler: 225/50 R17; 245/40 R18; 255/35 R19 |
| Jant Boyutu | Ön jantlar: 7J x 17; 7.5J x 18; 7.5J x 19 Arka jantlar: 7J x 17; 8.5J x 18; 9J x 19 |