
| Karoser tipi nedir, Citroen C4 III (Phase II, 2024)? | Coupe, SUV, 5 Kapı, 5 Koltuk |
|---|---|
| Yakıt tüketimi ne kadar, Citroen C4 III (Phase II, 2024) 1.2 (110 Hp) Mild Hybrid e-DCS? | 4.8 Lt/100 km 49 US mpg 58.9 UK mpg 20.8 km/Lt |
| Araç ne kadar ECO'dur, Citroen C4 1.2 (110 Hp) Mild Hybrid e-DCS? | 108 g/km CO2 Euro 6e |
| Araç ne kadar hızlıdır, 2025 C4 III (Phase II, 2024) 1.2 (110 Hp) Mild Hybrid e-DCS? | 191 km/saat | 118.68 mph 0-100 km/saat: 10.7 saniye 0-60 mph: 10.2 saniye |
| Motor gücü ne kadar, Citroen C4 Coupe, SUV 2025 1.2 (110 Hp) Mild Hybrid e-DCS? | 110 bg, 205 Nm 151.2 lb.-ft. |
| Motor hacmi ne kadar, Citroen C4 Coupe, SUV 2025 1.2 (110 Hp) Mild Hybrid e-DCS? | 1.2 Lt 1199 cm3 73.17 cu. in. |
| Motorda kaç tane silindir var, 2025 Citroen 1.2 (110 Hp) Mild Hybrid e-DCS? | 3, Sıralı |
| Aktarımı nedir, Citroen C4 III (Phase II, 2024) Coupe, SUV 2025 1.2 (110 Hp) Mild Hybrid e-DCS? | Önden çekiş. MHEV (Hafif Hibrit Elektrikli Araç, güç destekli hibrit, batarya destekli hibrit araçlar, BAHV). İYM ve elektrik motoru, tam elektrikli veya karışık modda çalışma imkanı ile otomobilin ön tekerleklerini hareket ettirir. |
| Aracın uzunluğu ne kadar, 2025 Citroen C4 Coupe, SUV? | 4350 mm 171.26 in. |
| Aracın genişliği ne kadar, 2025 Citroen C4 Coupe, SUV? | 1800 mm 70.87 in. |
| Aracın ağırlığı ne kadar, 2025 Citroen C4 III (Phase II, 2024) 1.2 (110 Hp) Mild Hybrid e-DCS? | 1328-1400 Kg 2927.74 - 3086.47 lbs. |
| İzin verilen maksimum kütle ne kadar, 2025 Citroen C4 III (Phase II, 2024) 1.2 (110 Hp) Mild Hybrid e-DCS? | 1805 Kg 3979.34 lbs. |
| Araç Bagaj Hacmi Ne Kadar, 2025 Citroen C4 Coupe, SUV? | 380 - 1250 Lt 13.42 - 44.14 cu. ft. |
| Kaç vites var, Şanzıman tipi nedir, 2025 Citroen C4 III (Phase II, 2024) 1.2 (110 Hp) Mild Hybrid e-DCS? | 6, otomatik şanzıman e-DCS |
| Genel bilgi | |
|---|---|
| Marka | Citroen |
| Model | C4 |
| Nesil | C4 III (Phase II, 2024) |
| Modifikasyonu (Motor) | 1.2 (110 bg) Mild Hybrid e-DCS |
| Üretim başlangıç yılı | Mart, 2025 yıl |
| Güç ünitesi mimarisi | MHEV (Hafif Hibrit Elektrikli Araç, güç destekli hibrit, batarya destekli hibrit araçlar, BAHV) |
| Gövde tipi | Coupe, SUV |
| Koltuk Sayısı | 5 |
| Kapı sayısı | 5 |
| Performans | |
| Yakıt tüketimi, DÜŞÜK (WLTP) | 4.1 Lt/100 km
57.4 US mpg 68.9 UK mpg 24.4 km/Lt |
| Yakıt tüketimi, ORTA (WLTP) | 4.5 Lt/100 km
52.3 US mpg 62.8 UK mpg 22.2 km/Lt |
| Yakıt tüketimi, YÜKSEK (WLTP) | 4.3 Lt/100 km
54.7 US mpg 65.7 UK mpg 23.3 km/Lt |
| Yakıt tüketimi, ÇOK YÜKSEK (WLTP) | 5.7 Lt/100 km
41.3 US mpg 49.6 UK mpg 17.5 km/Lt |
| Yakıt tüketimi, ORTALAMA (WLTP) | 4.8 Lt/100 km
49 US mpg 58.9 UK mpg 20.8 km/Lt |
| CO2 Emisyonları (WLTP) | 108 g/km |
| Yakıt Tipi | Benzin |
| Hızlanma 0 - 100 km/saat | 10.7 saniye |
| Hızlanma 0 - 62 mph | 10.7 saniye |
| Hızlanma 0 - 60 mph (Auto-Data.net tarafından hesaplanır) | 10.2 saniye |
| Maksimum sürat | 191 km/saat 118.68 mph |
| Emisyon Standardı | Euro 6e |
| Ağırlık/güç oranı | 12.1 Kg/bg, 82.8 bg/ton |
| Ağırlık/Tork oranı | 6.5 Kg/Nm, 154.4 Nm/ton |
| Elektrikli ve Hibrit | |
| Brüt batarya kapasitesi | 0.89 kWh |
| Batarya voltajı | 48 V |
| Batarya teknolojisi | Lityum İyon (Li-Ion) |
| Batarya konumu | Ön koltukların altında |
| Elektrik motoru 1 | |
| Elektrikli motor gücü | 21 bg @ 4264 dev/dak |
| Elektrikli motor torku | 51 Nm 37.62 lb.-ft. |
| Elektrik motorunun yeri | Şanzımana entegre |
| Elektrik motoru tipi | Senkron |
| Sistem gücü | 110 bg |
| Sistem tork | 205 Nm @ 1750 dev/dak 151.2 lb.-ft. @ 1750 dev/dak |
| İçten yanmalı motor | |
| Güç | 101 bg @ 5500 dev/dak |
| Litre başına güç | 84.2 bg/Lt |
| Tork | 205 Nm @ 1750 dev/dak 151.2 lb.-ft. @ 1750 dev/dak |
| Motor düzeni | Ön, enine |
| Motor Modeli/Kodu | HN09 |
| Motor hacmi | 1199 cm3 73.17 cu. in. |
| Silindir Adedi | 3 |
| Motor konfigürasyonu | Sıralı |
| Silindir çapı | 75 mm 2.95 in. |
| Silindir içi vuruş | 90.5 mm 3.56 in. |
| Silindir başına düşen valf | 4 |
| Yakıt enjeksiyon sistemi | Direkt enjeksiyon |
| Motor aspirasyonu | Turbo kompresör, Intercooler |
| Motor yağı kapasitesi | 3.5 Lt 3.7 US qt | 3.08 UK qt |
| Motor yağı özellikleri | Görmek için giriş yapın. |
| Motor sistemleri | Start & Stop Sistemi Partikül filtresi |
| Hacim ve ağırlıklar. | |
| Ağırlık | 1328-1400 Kg 2927.74 - 3086.47 lbs. |
| Maksimum ağırlık | 1805 Kg 3979.34 lbs. |
| Azami yük | 405-477 Kg 892.87 - 1051.6 lbs. |
| Bagaj hacmi en az | 380 Lt 13.42 cu. ft. |
| Bagaj hacmi en fazla | 1250 Lt 44.14 cu. ft. |
| Yakıt deposu hacmi | 44 Lt 11.62 US gal | 9.68 UK gal |
| Frenli treyler yükü (12%) | 1000 Kg 2204.62 lbs. |
| Frensiz treyler yükü | 700 Kg 1543.24 lbs. |
| Römork burun yükü | 61 Kg 134.48 lbs. |
| Boyutlar | |
| Uzunluk | 4350 mm 171.26 in. |
| Genişlik | 1800 mm 70.87 in. |
| aynalar katlı genişlik | 1834 mm 72.2 in. |
| aynalar dahil genişlik | 2032 mm 80 in. |
| Yükseklik | 1525 mm 60.04 in. |
| Dingil Mesafesi | 2670 mm 105.12 in. |
| Ön tekerlek izi | 1545-1560 mm 60.83 - 61.42 in. |
| Arka tekerlek izi | 1545-1560 mm 60.83 - 61.42 in. |
| ön çıkıntı | 870 mm 34.25 in. |
| arka çıkıntı | 810 mm 31.89 in. |
| Şanzıman, fren ve süspansiyon | |
| Aktarma mimarisi | İYM ve elektrik motoru, tam elektrikli veya karışık modda çalışma imkanı ile otomobilin ön tekerleklerini hareket ettirir. |
| Çekiş | Önden çekiş |
| Vites sayısı ve şanzıman tipi | 6 vites, otomatik şanzıman e-DCS |
| Ön süspansiyon | Helezon yaylı ve viraj denge çubuğuna sahip bağımsız, McPherson tipi |
| Arka süspansiyon | Helezon yay, Bükülme |
| Ön frenler | Hava soğutmalı diskler |
| Arka frenler | Disk |
| Yardımcı sistemler | ABS (fren sistemi) |
| Direksiyon tipi | Direksiyon kutusu |
| Direksiyon | Elektrik Direksiyon |
| Lastik boyutu | 215/65 R16 98H; 195/60 R18 96H |
| Jant Boyutu | 16; 18 |