
| Karoser tipi nedir, BMW X6 (G06)? | SAC, 5 Kapı, 5 Koltuk |
|---|---|
| Yakıt tüketimi ne kadar, BMW X6 (G06) 40i (333 Hp) Mild Hybrid xDrive Steptronic? | 8.8-10.3 Lt/100 km 26.7 - 22.8 US mpg 32.1 - 27.4 UK mpg 11.4 - 9.7 km/Lt |
| Araç ne kadar ECO'dur, BMW X6 40i (333 Hp) Mild Hybrid xDrive Steptronic? | 202-235 g/km CO2 Euro 6d |
| Araç ne kadar hızlıdır, 2020 X6 (G06) 40i (333 Hp) Mild Hybrid xDrive Steptronic? | 248 km/saat | 154.1 mph 0-100 km/saat: 5.7 saniye 0-60 mph: 5.4 saniye |
| Motor gücü ne kadar, BMW X6 SAC 2020 40i (333 Hp) Mild Hybrid xDrive Steptronic? | 333 bg, 450 Nm 331.9 lb.-ft. |
| Motor hacmi ne kadar, BMW X6 SAC 2020 40i (333 Hp) Mild Hybrid xDrive Steptronic? | 3.0 Lt 2998 cm3 182.95 cu. in. |
| Motorda kaç tane silindir var, 2020 BMW 40i (333 Hp) Mild Hybrid xDrive Steptronic? | 6, Sıralı |
| Aktarımı nedir, BMW X6 (G06) SAC 2020 40i (333 Hp) Mild Hybrid xDrive Steptronic? | Tüm tekerlekten çekiş (4x4). MHEV (Hafif Hibrit Elektrikli Araç, güç destekli hibrit, batarya destekli hibrit araçlar, BAHV). İYM ve elektrik motoru, sadece karışık modda çalışma imkanı ile otomobilin dört tekerleklerini hareket ettirir. |
| Aracın uzunluğu ne kadar, 2020 BMW X6 SAC? | 4935 mm 194.29 in. |
| Aracın genişliği ne kadar, 2020 BMW X6 SAC? | 2004 mm 78.9 in. |
| Aracın ağırlığı ne kadar, 2020 BMW X6 (G06) 40i (333 Hp) Mild Hybrid xDrive Steptronic? | 2095 Kg 4618.68 lbs. |
| İzin verilen maksimum kütle ne kadar, 2020 BMW X6 (G06) 40i (333 Hp) Mild Hybrid xDrive Steptronic? | 2840 Kg 6261.13 lbs. |
| Araç Bagaj Hacmi Ne Kadar, 2020 BMW X6 SAC? | 580 - 1530 Lt 20.48 - 54.03 cu. ft. |
| Kaç vites var, Şanzıman tipi nedir, 2020 BMW X6 (G06) 40i (333 Hp) Mild Hybrid xDrive Steptronic? | 8, otomatik şanzıman Steptronic |
| Genel bilgi | |
|---|---|
| Marka | BMW |
| Model | X6 |
| Nesil | X6 (G06) |
| Modifikasyonu (Motor) | 40i (333 bg) Mild Hybrid xDrive Steptronic |
| Üretim başlangıç yılı | Aralık, 2020 yıl |
| Son üretim yılı | Şubat, 2023 yıl |
| Güç ünitesi mimarisi | MHEV (Hafif Hibrit Elektrikli Araç, güç destekli hibrit, batarya destekli hibrit araçlar, BAHV) |
| Gövde tipi | SAC |
| Koltuk Sayısı | 5 |
| Kapı sayısı | 5 |
| Performans | |
| Yakıt tüketimi, ORTALAMA (WLTP) | 8.8-10.3 Lt/100 km
26.7 - 22.8 US mpg 32.1 - 27.4 UK mpg 11.4 - 9.7 km/Lt |
| CO2 Emisyonları (WLTP) | 202-235 g/km |
| Şehir içi yakıt tüketimi (NEDC) | 9.6-9.9 Lt/100 km
24.5 - 23.8 US mpg 29.4 - 28.5 UK mpg 10.4 - 10.1 km/Lt |
| Şehir dışı yakıt tüketimi (NEDC) | 6.6-7.2 Lt/100 km
35.6 - 32.7 US mpg 42.8 - 39.2 UK mpg 15.2 - 13.9 km/Lt |
| Ortalama yakıt tüketimi (NEDC) | 7.7-8.2 Lt/100 km
30.5 - 28.7 US mpg 36.7 - 34.4 UK mpg 13 - 12.2 km/Lt |
| CO2 Emisyonları (NEDC) | 175-188 g/km |
| Yakıt Tipi | Benzin |
| Hızlanma 0 - 100 km/saat | 5.7 saniye |
| Hızlanma 0 - 62 mph | 5.7 saniye |
| Hızlanma 0 - 60 mph (Auto-Data.net tarafından hesaplanır) | 5.4 saniye |
| Maksimum sürat | 248 km/saat 154.1 mph |
| Emisyon Standardı | Euro 6d |
| Ağırlık/güç oranı | 6.3 Kg/bg, 158.9 bg/ton |
| Ağırlık/Tork oranı | 4.7 Kg/Nm, 214.8 Nm/ton |
| Elektrikli ve Hibrit | |
| Elektrik motoru 1 | |
| Elektrikli motor gücü | 11 bg |
| Elektrik motorunun yeri | Ön, boyuna |
| İçten yanmalı motor | |
| Güç | 333 bg @ 5500-6250 dev/dak |
| Litre başına güç | 111.1 bg/Lt |
| Tork | 450 Nm @ 1600-4800 dev/dak 331.9 lb.-ft. @ 1600-4800 dev/dak |
| Motor düzeni | Ön, boyuna |
| Motor Modeli/Kodu | B58B30C |
| Motor hacmi | 2998 cm3 182.95 cu. in. |
| Silindir Adedi | 6 |
| Motor konfigürasyonu | Sıralı |
| Silindir çapı | 82 mm 3.23 in. |
| Silindir içi vuruş | 94.6 mm 3.72 in. |
| Sıkıştırma oranı | 11:1 |
| Silindir başına düşen valf | 4 |
| Yakıt enjeksiyon sistemi | Direkt enjeksiyon |
| Motor aspirasyonu | Twin-power turbo, Intercooler |
| Valf yapısı | VALVETRONIC, Double-VANOS |
| Motor yağı kapasitesi | 6.5 Lt 6.87 US qt | 5.72 UK qt |
| Motor yağı özellikleri | Görmek için giriş yapın. |
| soğutma sıvısı | 12.6 Lt 13.31 US qt | 11.09 UK qt |
| Motor sistemleri | Start & Stop Sistemi Partikül filtresi |
| Hacim ve ağırlıklar. | |
| Ağırlık | 2095 Kg 4618.68 lbs. |
| Maksimum ağırlık | 2840 Kg 6261.13 lbs. |
| Azami yük | 745 Kg 1642.44 lbs. |
| Bagaj hacmi en az | 580 Lt 20.48 cu. ft. |
| Bagaj hacmi en fazla | 1530 Lt 54.03 cu. ft. |
| Yakıt deposu hacmi | 83 Lt 21.93 US gal | 18.26 UK gal |
| Tavan Yükü | 100 Kg 220.46 lbs. |
| Frenli treyler yükü (12%) | 3500 Kg 7716.18 lbs. |
| Frensiz treyler yükü | 750 Kg 1653.47 lbs. |
| Römork burun yükü | 140 Kg 308.65 lbs. |
| Boyutlar | |
| Uzunluk | 4935 mm 194.29 in. |
| Genişlik | 2004 mm 78.9 in. |
| aynalar dahil genişlik | 2212 mm 87.09 in. |
| Yükseklik | 1696 mm 66.77 in. |
| Dingil Mesafesi | 2975 mm 117.13 in. |
| Ön tekerlek izi | 1678 mm 66.06 in. |
| Arka tekerlek izi | 1688 mm 66.46 in. |
| ön çıkıntı | 878 mm 34.57 in. |
| arka çıkıntı | 1082 mm 42.6 in. |
| Yerden yükseklik | 216 mm 8.5 in. |
| Sürükle katsayısı (Cd) | 0.32 |
| En az dönüş açısı | 12.6 m 41.34 ft. |
| Yaklaşım açısı | 25.1° |
| Kalkış açısı | 21.7° |
| rampa açısı | 17.9° |
| sığ derinliği | 500 mm 19.69 in. |
| Şanzıman, fren ve süspansiyon | |
| Aktarma mimarisi | İYM ve elektrik motoru, sadece karışık modda çalışma imkanı ile otomobilin dört tekerleklerini hareket ettirir. |
| Çekiş | Tüm tekerlekten çekiş (4x4) |
| Vites sayısı ve şanzıman tipi | 8 vites, otomatik şanzıman Steptronic |
| Ön süspansiyon | Çift salıncaklı |
| Arka süspansiyon | Bağımsız çok bağlantılı süspansiyon |
| Ön frenler | Hava soğutmalı diskler |
| Arka frenler | Hava soğutmalı diskler |
| Yardımcı sistemler | ABS (fren sistemi) |
| Direksiyon tipi | Direksiyon kutusu |
| Direksiyon | Elektrik Direksiyon |
| Lastik boyutu | Ön lastikler: 265/50 R19; 275/45 R20 Arka lastikler: 265/50 R19; 305/40 R20 |
| Jant Boyutu | Ön jantlar: 9J x 19; 9J x 20 Arka jantlar: 9J x 19; 10.5J x 20 |