
| Karoser tipi nedir, BMW X6 (G06)? | SAC, 5 Kapı, 5 Koltuk |
|---|---|
| Yakıt tüketimi ne kadar, BMW X6 (G06) 30d (286 Hp) Mild Hybrid xDrive Steptronic? | 5.7-6.2 Lt/100 km 41.3 - 37.9 US mpg 49.6 - 45.6 UK mpg 17.5 - 16.1 km/Lt |
| Araç ne kadar ECO'dur, BMW X6 30d (286 Hp) Mild Hybrid xDrive Steptronic? | 149-162 g/km CO2 EURO 6d |
| Araç ne kadar hızlıdır, 2020 X6 (G06) 30d (286 Hp) Mild Hybrid xDrive Steptronic? | 235 km/saat | 146.02 mph 0-100 km/saat: 6.1 saniye 0-60 mph: 5.8 saniye |
| Motor gücü ne kadar, BMW X6 SAC 2020 30d (286 Hp) Mild Hybrid xDrive Steptronic? | 286 bg, 650 Nm 479.42 lb.-ft. |
| Motor hacmi ne kadar, BMW X6 SAC 2020 30d (286 Hp) Mild Hybrid xDrive Steptronic? | 3.0 Lt 2993 cm3 182.64 cu. in. |
| Motorda kaç tane silindir var, 2020 BMW 30d (286 Hp) Mild Hybrid xDrive Steptronic? | 6, Sıralı |
| Aktarımı nedir, BMW X6 (G06) SAC 2020 30d (286 Hp) Mild Hybrid xDrive Steptronic? | Tüm tekerlekten çekiş (4x4). MHEV (Hafif Hibrit Elektrikli Araç, güç destekli hibrit, batarya destekli hibrit araçlar, BAHV). İYM ve elektrik motoru, sadece karışık modda çalışma imkanı ile otomobilin dört tekerleklerini hareket ettirir. |
| Aracın uzunluğu ne kadar, 2020 BMW X6 SAC? | 4935 mm 194.29 in. |
| Aracın genişliği ne kadar, 2020 BMW X6 SAC? | 2004 mm 78.9 in. |
| Aracın ağırlığı ne kadar, 2020 BMW X6 (G06) 30d (286 Hp) Mild Hybrid xDrive Steptronic? | 2185 Kg 4817.1 lbs. |
| İzin verilen maksimum kütle ne kadar, 2020 BMW X6 (G06) 30d (286 Hp) Mild Hybrid xDrive Steptronic? | 2940 Kg 6481.59 lbs. |
| Araç Bagaj Hacmi Ne Kadar, 2020 BMW X6 SAC? | 580 - 1530 Lt 20.48 - 54.03 cu. ft. |
| Kaç vites var, Şanzıman tipi nedir, 2020 BMW X6 (G06) 30d (286 Hp) Mild Hybrid xDrive Steptronic? | 8, otomatik şanzıman Steptronic |
| Genel bilgi | |
|---|---|
| Marka | BMW |
| Model | X6 |
| Nesil | X6 (G06) |
| Modifikasyonu (Motor) | 30d (286 bg) Mild Hybrid xDrive Steptronic |
| Üretim başlangıç yılı | Ağustos, 2020 yıl |
| Son üretim yılı | Şubat, 2023 yıl |
| Güç ünitesi mimarisi | MHEV (Hafif Hibrit Elektrikli Araç, güç destekli hibrit, batarya destekli hibrit araçlar, BAHV) |
| Gövde tipi | SAC |
| Koltuk Sayısı | 5 |
| Kapı sayısı | 5 |
| Performans | |
| Şehir içi yakıt tüketimi (NEDC, WLTP eşdeğer) | 6.7-7.2 Lt/100 km
35.1 - 32.7 US mpg 42.2 - 39.2 UK mpg 14.9 - 13.9 km/Lt |
| Şehir dışı yakıt tüketimi (NEDC, WLTP eşdeğer) | 5.1-5.6 Lt/100 km
46.1 - 42 US mpg 55.4 - 50.4 UK mpg 19.6 - 17.9 km/Lt |
| Ortalama yakıt tüketimi (NEDC, WLTP eşdeğer) | 5.7-6.2 Lt/100 km
41.3 - 37.9 US mpg 49.6 - 45.6 UK mpg 17.5 - 16.1 km/Lt |
| CO2 Emisyonları (NEDC, WLTP eşdeğer) | 149-162 g/km |
| Yakıt Tipi | Dizel |
| Hızlanma 0 - 100 km/saat | 6.1 saniye |
| Hızlanma 0 - 62 mph | 6.1 saniye |
| Hızlanma 0 - 60 mph (Auto-Data.net tarafından hesaplanır) | 5.8 saniye |
| Maksimum sürat | 235 km/saat 146.02 mph |
| Emisyon Standardı | EURO 6d |
| Ağırlık/güç oranı | 7.6 Kg/bg, 130.9 bg/ton |
| Ağırlık/Tork oranı | 3.4 Kg/Nm, 297.5 Nm/ton |
| Elektrikli ve Hibrit | |
| Brüt batarya kapasitesi | 0.528 kWh |
| Elektrik motoru 1 | |
| Elektrikli motor gücü | 11 bg |
| İçten yanmalı motor | |
| Güç | 286 bg @ 4000 dev/dak |
| Litre başına güç | 95.6 bg/Lt |
| Tork | 650 Nm @ 1500-2500 dev/dak 479.42 lb.-ft. @ 1500-2500 dev/dak |
| Motor düzeni | Ön, boyuna |
| Motor Modeli/Kodu | B57D30B |
| Motor hacmi | 2993 cm3 182.64 cu. in. |
| Silindir Adedi | 6 |
| Motor konfigürasyonu | Sıralı |
| Silindir çapı | 84 mm 3.31 in. |
| Silindir içi vuruş | 90 mm 3.54 in. |
| Sıkıştırma oranı | 16.5:1 |
| Silindir başına düşen valf | 4 |
| Yakıt enjeksiyon sistemi | Dizel - Commonrail |
| Motor aspirasyonu | Twin-power turbo, Intercooler |
| Motor yağı kapasitesi | 7 Lt 7.4 US qt | 6.16 UK qt |
| Motor yağı özellikleri | Görmek için giriş yapın. |
| soğutma sıvısı | 10.6 Lt 11.2 US qt | 9.33 UK qt |
| Motor sistemleri | Start & Stop Sistemi Partikül filtresi |
| Hacim ve ağırlıklar. | |
| Ağırlık | 2185 Kg 4817.1 lbs. |
| Maksimum ağırlık | 2940 Kg 6481.59 lbs. |
| Azami yük | 755 Kg 1664.49 lbs. |
| Bagaj hacmi en az | 580 Lt 20.48 cu. ft. |
| Bagaj hacmi en fazla | 1530 Lt 54.03 cu. ft. |
| Yakıt deposu hacmi | 80 Lt 21.13 US gal | 17.6 UK gal |
| Tavan Yükü | 100 Kg 220.46 lbs. |
| Frenli treyler yükü (12%) | 3500 Kg 7716.18 lbs. |
| Frensiz treyler yükü | 750 Kg 1653.47 lbs. |
| Römork burun yükü | 140 Kg 308.65 lbs. |
| Boyutlar | |
| Uzunluk | 4935 mm 194.29 in. |
| Genişlik | 2004 mm 78.9 in. |
| Yükseklik | 1696 mm 66.77 in. |
| Dingil Mesafesi | 2975 mm 117.13 in. |
| Ön tekerlek izi | 1678 mm 66.06 in. |
| Arka tekerlek izi | 1688 mm 66.46 in. |
| Yerden yükseklik | 216 mm 8.5 in. |
| Sürükle katsayısı (Cd) | 0.32 |
| En az dönüş açısı | 12.6 m 41.34 ft. |
| Yaklaşım açısı | 25.1° |
| Kalkış açısı | 21.7° |
| rampa açısı | 17.9° |
| sığ derinliği | 500 mm 19.69 in. |
| Şanzıman, fren ve süspansiyon | |
| Aktarma mimarisi | İYM ve elektrik motoru, sadece karışık modda çalışma imkanı ile otomobilin dört tekerleklerini hareket ettirir. |
| Çekiş | Tüm tekerlekten çekiş (4x4) |
| Vites sayısı ve şanzıman tipi | 8 vites, otomatik şanzıman Steptronic |
| Ön süspansiyon | Çift salıncaklı |
| Arka süspansiyon | Bağımsız çok bağlantılı süspansiyon |
| Ön frenler | Hava soğutmalı diskler |
| Arka frenler | Hava soğutmalı diskler |
| Yardımcı sistemler | ABS (fren sistemi) |
| Direksiyon tipi | Direksiyon kutusu |
| Direksiyon | Elektrik Direksiyon |
| Lastik boyutu | 265/50 R19 110W XL |
| Jant Boyutu | 9J x 19 |