
| Karoser tipi nedir, BMW X3 (G01 LCI, facelift 2021)? | SAV, 5 Kapı, 5 Koltuk |
|---|---|
| Yakıt tüketimi ne kadar, BMW X3 (G01 LCI, facelift 2021) M40i (382 Hp) Mild Hybrid xDrive Steptronic? | 10.2 Lt/100 km 23.1 US mpg 27.7 UK mpg 9.8 km/Lt |
| Araç ne kadar ECO'dur, BMW X3 M40i (382 Hp) Mild Hybrid xDrive Steptronic? | ULEV70 |
| Araç ne kadar hızlıdır, 2021 X3 (G01 LCI, facelift 2021) M40i (382 Hp) Mild Hybrid xDrive Steptronic? | 210 km/saat | 130.49 mph 0-100 km/saat: 4.5 saniye 0-60 mph: 4.4 saniye |
| Motor gücü ne kadar, BMW X3 SAV 2021 M40i (382 Hp) Mild Hybrid xDrive Steptronic? | 382 bg, 500 Nm 368.78 lb.-ft. |
| Motor hacmi ne kadar, BMW X3 SAV 2021 M40i (382 Hp) Mild Hybrid xDrive Steptronic? | 3.0 Lt 2998 cm3 182.95 cu. in. |
| Motorda kaç tane silindir var, 2021 BMW M40i (382 Hp) Mild Hybrid xDrive Steptronic? | 6, Sıralı |
| Aktarımı nedir, BMW X3 (G01 LCI, facelift 2021) SAV 2021 M40i (382 Hp) Mild Hybrid xDrive Steptronic? | Tüm tekerlekten çekiş (4x4). MHEV (Hafif Hibrit Elektrikli Araç, güç destekli hibrit, batarya destekli hibrit araçlar, BAHV). İYM ve elektrik motoru, sadece karışık modda çalışma imkanı ile otomobilin dört tekerleklerini hareket ettirir. |
| Aracın uzunluğu ne kadar, 2021 BMW X3 SAV? | 4723 mm 185.94 in. |
| Aracın genişliği ne kadar, 2021 BMW X3 SAV? | 1897 mm 74.69 in. |
| Aracın ağırlığı ne kadar, 2021 BMW X3 (G01 LCI, facelift 2021) M40i (382 Hp) Mild Hybrid xDrive Steptronic? | 1992 Kg 4391.61 lbs. |
| İzin verilen maksimum kütle ne kadar, 2021 BMW X3 (G01 LCI, facelift 2021) M40i (382 Hp) Mild Hybrid xDrive Steptronic? | 2520 Kg 5555.65 lbs. |
| Araç Bagaj Hacmi Ne Kadar, 2021 BMW X3 SAV? | 550 - 1600 Lt 19.42 - 56.5 cu. ft. |
| Kaç vites var, Şanzıman tipi nedir, 2021 BMW X3 (G01 LCI, facelift 2021) M40i (382 Hp) Mild Hybrid xDrive Steptronic? | 8, otomatik şanzıman Steptronic |
| Genel bilgi | |
|---|---|
| Marka | BMW |
| Model | X3 |
| Nesil | X3 (G01 LCI, facelift 2021) |
| Modifikasyonu (Motor) | M40i (382 bg) Mild Hybrid xDrive Steptronic |
| Üretim başlangıç yılı | Ağustos, 2021 yıl |
| Son üretim yılı | 2024 yıl |
| Güç ünitesi mimarisi | MHEV (Hafif Hibrit Elektrikli Araç, güç destekli hibrit, batarya destekli hibrit araçlar, BAHV) |
| Gövde tipi | SAV |
| Koltuk Sayısı | 5 |
| Kapı sayısı | 5 |
| Performans | |
| Şehir içi yakıt tüketimi (EPA) | 11.2 Lt/100 km
21 US mpg 25.2 UK mpg 8.9 km/Lt |
| Şehir dışı yakıt tüketimi (EPA) | 9 Lt/100 km
26.1 US mpg 31.4 UK mpg 11.1 km/Lt |
| Ortalama yakıt tüketimi (EPA) | 10.2 Lt/100 km
23.1 US mpg 27.7 UK mpg 9.8 km/Lt |
| Yakıt Tipi | Benzin |
| Hızlanma 0 - 100 km/saat | 4.5 saniye |
| Hızlanma 0 - 62 mph | 4.5 saniye |
| Hızlanma 0 - 60 mph | 4.4 saniye |
| Maksimum sürat | 210 km/saat, Elektronik olarak sınırlı 130.49 mph |
| Emisyon Standardı | ULEV70 |
| Ağırlık/güç oranı | 5.2 Kg/bg, 191.8 bg/ton |
| Ağırlık/Tork oranı | 4 Kg/Nm, 251 Nm/ton |
| Motor | |
| Güç | 382 bg @ 5800-6500 dev/dak |
| Litre başına güç | 127.4 bg/Lt |
| Tork | 500 Nm @ 1800-5000 dev/dak 368.78 lb.-ft. @ 1800-5000 dev/dak |
| Motor düzeni | Ön, boyuna |
| Motor Modeli/Kodu | B58B30O1 |
| Motor hacmi | 2998 cm3 182.95 cu. in. |
| Silindir Adedi | 6 |
| Motor konfigürasyonu | Sıralı |
| Silindir çapı | 82 mm 3.23 in. |
| Silindir içi vuruş | 94.6 mm 3.72 in. |
| Sıkıştırma oranı | 10.2:1 |
| Silindir başına düşen valf | 4 |
| Yakıt enjeksiyon sistemi | Direkt enjeksiyon |
| Motor aspirasyonu | Twin-power turbo, Intercooler |
| Valf yapısı | VALVETRONIC, Double-VANOS |
| Motor yağı kapasitesi | 7.2 Lt 7.61 US qt | 6.34 UK qt |
| Motor yağı özellikleri | Görmek için giriş yapın. |
| Motor sistemleri | Start & Stop Sistemi |
| Hacim ve ağırlıklar. | |
| Ağırlık | 1992 Kg 4391.61 lbs. |
| Maksimum ağırlık | 2520 Kg 5555.65 lbs. |
| Azami yük | 528 Kg 1164.04 lbs. |
| Bagaj hacmi en az | 550 Lt 19.42 cu. ft. |
| Bagaj hacmi en fazla | 1600 Lt 56.5 cu. ft. |
| Yakıt deposu hacmi | 65 Lt 17.17 US gal | 14.3 UK gal |
| Frenli treyler yükü (12%) | 2000 Kg 4409.25 lbs. |
| Frensiz treyler yükü | 750 Kg 1653.47 lbs. |
| Boyutlar | |
| Uzunluk | 4723 mm 185.94 in. |
| Genişlik | 1897 mm 74.69 in. |
| aynalar dahil genişlik | 2138 mm 84.17 in. |
| Yükseklik | 1676 mm 65.98 in. |
| Dingil Mesafesi | 2864 mm 112.76 in. |
| Ön tekerlek izi | 1598 mm 62.91 in. |
| Arka tekerlek izi | 1626 mm 64.02 in. |
| ön çıkıntı | 867 mm 34.13 in. |
| arka çıkıntı | 992 mm 39.06 in. |
| Yerden yükseklik | 204 mm 8.03 in. |
| Sürükle katsayısı (Cd) | 0.35 |
| En az dönüş açısı | 12 m 39.37 ft. |
| Yaklaşım açısı | 21.2° |
| Kalkış açısı | 22.6° |
| rampa açısı | 17.4° |
| sığ derinliği | 500 mm 19.69 in. |
| Şanzıman, fren ve süspansiyon | |
| Aktarma mimarisi | İYM ve elektrik motoru, sadece karışık modda çalışma imkanı ile otomobilin dört tekerleklerini hareket ettirir. |
| Çekiş | Tüm tekerlekten çekiş (4x4) |
| Vites sayısı ve şanzıman tipi | 8 vites, otomatik şanzıman Steptronic |
| Ön süspansiyon | Coilover yaylı destek, Enine sabitleyici |
| Arka süspansiyon | Stabilizatörlü bağımsız çok bağlantılı yaylı süspansiyon |
| Ön frenler | Hava soğutmalı diskler |
| Arka frenler | Hava soğutmalı diskler |
| Yardımcı sistemler | ABS (fren sistemi) |
| Direksiyon tipi | Direksiyon kutusu |
| Direksiyon | Elektrik Direksiyon |
| Lastik boyutu | Ön lastikler: 245/50 R19; 245/45 R20; 245/40 R21 Arka lastikler: 245/50 R19; 275/40 R20; 275/35 R21 |
| Jant Boyutu | Ön jantlar: 7.5J x 19; 8J x 20; 8.5J x 21 Arka jantlar: 7.5J x 19; 9.5J x 20; 9.5J x 21 |