
| Karoser tipi nedir, BMW X3 (G01 LCI, facelift 2021)? | SAV, 5 Kapı, 5 Koltuk |
|---|---|
| Yakıt tüketimi ne kadar, BMW X3 (G01 LCI, facelift 2021) 30i (245 Hp) Mild Hybrid xDrive Steptronic? | 7.6-8.5 Lt/100 km 30.9 - 27.7 US mpg 37.2 - 33.2 UK mpg 13.2 - 11.8 km/Lt |
| Araç ne kadar ECO'dur, BMW X3 30i (245 Hp) Mild Hybrid xDrive Steptronic? | 173-194 g/km CO2 Euro 6d |
| Araç ne kadar hızlıdır, 2021 X3 (G01 LCI, facelift 2021) 30i (245 Hp) Mild Hybrid xDrive Steptronic? | 235 km/saat | 146.02 mph 0-100 km/saat: 6.6 saniye 0-60 mph: 6.3 saniye |
| Motor gücü ne kadar, BMW X3 SAV 2021 30i (245 Hp) Mild Hybrid xDrive Steptronic? | 245 bg, 350 Nm 258.15 lb.-ft. |
| Motor hacmi ne kadar, BMW X3 SAV 2021 30i (245 Hp) Mild Hybrid xDrive Steptronic? | 2.0 Lt 1998 cm3 121.93 cu. in. |
| Motorda kaç tane silindir var, 2021 BMW 30i (245 Hp) Mild Hybrid xDrive Steptronic? | 4, Sıralı |
| Aktarımı nedir, BMW X3 (G01 LCI, facelift 2021) SAV 2021 30i (245 Hp) Mild Hybrid xDrive Steptronic? | Tüm tekerlekten çekiş (4x4). MHEV (Hafif Hibrit Elektrikli Araç, güç destekli hibrit, batarya destekli hibrit araçlar, BAHV). İYM ve elektrik motoru, sadece karışık modda çalışma imkanı ile otomobilin dört tekerleklerini hareket ettirir. |
| Aracın uzunluğu ne kadar, 2021 BMW X3 SAV? | 4708 mm 185.35 in. |
| Aracın genişliği ne kadar, 2021 BMW X3 SAV? | 1891 mm 74.45 in. |
| Aracın ağırlığı ne kadar, 2021 BMW X3 (G01 LCI, facelift 2021) 30i (245 Hp) Mild Hybrid xDrive Steptronic? | 1810 Kg 3990.37 lbs. |
| İzin verilen maksimum kütle ne kadar, 2021 BMW X3 (G01 LCI, facelift 2021) 30i (245 Hp) Mild Hybrid xDrive Steptronic? | 2450 Kg 5401.33 lbs. |
| Araç Bagaj Hacmi Ne Kadar, 2021 BMW X3 SAV? | 550 - 1600 Lt 19.42 - 56.5 cu. ft. |
| Kaç vites var, Şanzıman tipi nedir, 2021 BMW X3 (G01 LCI, facelift 2021) 30i (245 Hp) Mild Hybrid xDrive Steptronic? | 8, otomatik şanzıman Steptronic |
| Genel bilgi | |
|---|---|
| Marka | BMW |
| Model | X3 |
| Nesil | X3 (G01 LCI, facelift 2021) |
| Modifikasyonu (Motor) | 30i (245 bg) Mild Hybrid xDrive Steptronic |
| Üretim başlangıç yılı | 2021 yıl |
| Son üretim yılı | 2024 yıl |
| Güç ünitesi mimarisi | MHEV (Hafif Hibrit Elektrikli Araç, güç destekli hibrit, batarya destekli hibrit araçlar, BAHV) |
| Gövde tipi | SAV |
| Koltuk Sayısı | 5 |
| Kapı sayısı | 5 |
| Performans | |
| Yakıt tüketimi, ORTALAMA (WLTP) | 7.6-8.5 Lt/100 km
30.9 - 27.7 US mpg 37.2 - 33.2 UK mpg 13.2 - 11.8 km/Lt |
| CO2 Emisyonları (WLTP) | 173-194 g/km |
| Yakıt Tipi | Benzin |
| Hızlanma 0 - 100 km/saat | 6.6 saniye |
| Hızlanma 0 - 62 mph | 6.6 saniye |
| Hızlanma 0 - 60 mph (Auto-Data.net tarafından hesaplanır) | 6.3 saniye |
| Maksimum sürat | 235 km/saat 146.02 mph |
| Emisyon Standardı | Euro 6d |
| Ağırlık/güç oranı | 7.4 Kg/bg, 135.4 bg/ton |
| Ağırlık/Tork oranı | 5.2 Kg/Nm, 193.4 Nm/ton |
| Elektrikli ve Hibrit | |
| Brüt batarya kapasitesi | 0.4 kWh |
| Batarya voltajı | 48 V |
| Batarya teknolojisi | Lityum İyon (Li-Ion) |
| Batarya konumu | Ön kapağın altında |
| Elektrik motoru 1 | |
| Elektrikli motor gücü | 11 bg |
| Elektrikli motor torku | 25 Nm 18.44 lb.-ft. |
| Elektrik motorunun yeri | Ön, boyuna |
| İçten yanmalı motor | |
| Güç | 245 bg @ 5000-6500 dev/dak |
| Litre başına güç | 122.6 bg/Lt |
| Tork | 350 Nm @ 1460-4000 dev/dak 258.15 lb.-ft. @ 1460-4000 dev/dak |
| Motor düzeni | Ön, boyuna |
| Motor Modeli/Kodu | B48 |
| Motor hacmi | 1998 cm3 121.93 cu. in. |
| Silindir Adedi | 4 |
| Motor konfigürasyonu | Sıralı |
| Silindir çapı | 82 mm 3.23 in. |
| Silindir içi vuruş | 94.6 mm 3.72 in. |
| Sıkıştırma oranı | 10.2:1 |
| Silindir başına düşen valf | 4 |
| Yakıt enjeksiyon sistemi | Direkt enjeksiyon |
| Motor aspirasyonu | Twin-power turbo, Intercooler |
| Valf yapısı | VALVETRONIC, Double VANOS |
| Motor yağı kapasitesi | 5.75 Lt 6.08 US qt | 5.06 UK qt |
| Motor yağı özellikleri | Görmek için giriş yapın. |
| Motor sistemleri | Start & Stop Sistemi Partikül filtresi |
| Hacim ve ağırlıklar. | |
| Ağırlık | 1810 Kg 3990.37 lbs. |
| Maksimum ağırlık | 2450 Kg 5401.33 lbs. |
| Azami yük | 640 Kg 1410.96 lbs. |
| Bagaj hacmi en az | 550 Lt 19.42 cu. ft. |
| Bagaj hacmi en fazla | 1600 Lt 56.5 cu. ft. |
| Yakıt deposu hacmi | 65 Lt 17.17 US gal | 14.3 UK gal |
| Tavan Yükü | 100 Kg 220.46 lbs. |
| Frenli treyler yükü (12%) | 2400 Kg 5291.09 lbs. |
| Frensiz treyler yükü | 750 Kg 1653.47 lbs. |
| Römork burun yükü | 100 Kg 220.46 lbs. |
| Boyutlar | |
| Uzunluk | 4708 mm 185.35 in. |
| Genişlik | 1891 mm 74.45 in. |
| Yükseklik | 1676 mm 65.98 in. |
| Dingil Mesafesi | 2864 mm 112.76 in. |
| Ön tekerlek izi | 1620 mm 63.78 in. |
| Arka tekerlek izi | 1636 mm 64.41 in. |
| Yerden yükseklik | 204 mm 8.03 in. |
| Sürükle katsayısı (Cd) | 0.30 |
| En az dönüş açısı | 12 m 39.37 ft. |
| Yaklaşım açısı | 25° |
| Kalkış açısı | 23.3° |
| rampa açısı | 20° |
| sığ derinliği | 500 mm 19.69 in. |
| Şanzıman, fren ve süspansiyon | |
| Aktarma mimarisi | İYM ve elektrik motoru, sadece karışık modda çalışma imkanı ile otomobilin dört tekerleklerini hareket ettirir. |
| Çekiş | Tüm tekerlekten çekiş (4x4) |
| Vites sayısı ve şanzıman tipi | 8 vites, otomatik şanzıman Steptronic |
| Ön süspansiyon | Coilover yaylı destek, Enine sabitleyici |
| Arka süspansiyon | Stabilizatörlü bağımsız çok bağlantılı yaylı süspansiyon |
| Ön frenler | Hava soğutmalı diskler |
| Arka frenler | Hava soğutmalı diskler |
| Yardımcı sistemler | ABS (fren sistemi) |
| Direksiyon tipi | Direksiyon kutusu |
| Direksiyon | Elektrik Direksiyon |
| Lastik boyutu | 225/60 R18 |
| Jant Boyutu | 7J x 18 |