
| Karoser tipi nedir, BMW 5 Serisi Touring (G61)? | Kombi, 5 Kapı, 5 Koltuk |
|---|---|
| Yakıt tüketimi ne kadar, BMW 5 Serisi Touring (G61) 520d (197 Hp) Mild Hybrid xDrive Steptronic? | 5.7-6.2 Lt/100 km 41.3 - 37.9 US mpg 49.6 - 45.6 UK mpg 17.5 - 16.1 km/Lt |
| Araç ne kadar ECO'dur, BMW 5 Serisi 520d (197 Hp) Mild Hybrid xDrive Steptronic? | 149-163 g/km CO2 Euro 6e |
| Araç ne kadar hızlıdır, 2024 5 Serisi Touring (G61) 520d (197 Hp) Mild Hybrid xDrive Steptronic? | 218 km/saat | 135.46 mph 0-100 km/saat: 7.5 saniye 0-60 mph: 7.1 saniye |
| Motor gücü ne kadar, BMW 5 Serisi Kombi 2024 520d (197 Hp) Mild Hybrid xDrive Steptronic? | 197 bg, 400 Nm 295.02 lb.-ft. |
| Motor hacmi ne kadar, BMW 5 Serisi Kombi 2024 520d (197 Hp) Mild Hybrid xDrive Steptronic? | 2.0 Lt 1995 cm3 121.74 cu. in. |
| Motorda kaç tane silindir var, 2024 BMW 520d (197 Hp) Mild Hybrid xDrive Steptronic? | 4, Sıralı |
| Aktarımı nedir, BMW 5 Serisi Touring (G61) Kombi 2024 520d (197 Hp) Mild Hybrid xDrive Steptronic? | Tüm tekerlekten çekiş (4x4). MHEV (Hafif Hibrit Elektrikli Araç, güç destekli hibrit, batarya destekli hibrit araçlar, BAHV). İYM ve elektrik motoru, sadece karışık modda çalışma imkanı ile otomobilin dört tekerleklerini hareket ettirir. |
| Aracın uzunluğu ne kadar, 2024 BMW 5 Serisi Kombi? | 5060 mm 199.21 in. |
| Aracın genişliği ne kadar, 2024 BMW 5 Serisi Kombi? | 1900 mm 74.8 in. |
| Aracın ağırlığı ne kadar, 2024 BMW 5 Serisi Touring (G61) 520d (197 Hp) Mild Hybrid xDrive Steptronic? | 1895 Kg 4177.76 lbs. |
| İzin verilen maksimum kütle ne kadar, 2024 BMW 5 Serisi Touring (G61) 520d (197 Hp) Mild Hybrid xDrive Steptronic? | 2555 Kg 5632.81 lbs. |
| Araç Bagaj Hacmi Ne Kadar, 2024 BMW 5 Serisi Kombi? | 570 - 1700 Lt 20.13 - 60.03 cu. ft. |
| Kaç vites var, Şanzıman tipi nedir, 2024 BMW 5 Serisi Touring (G61) 520d (197 Hp) Mild Hybrid xDrive Steptronic? | 8, otomatik şanzıman Steptronic |
| Genel bilgi | |
|---|---|
| Marka | BMW |
| Model | 5 Serisi |
| Nesil | 5 Serisi Touring (G61) |
| Modifikasyonu (Motor) | 520d (197 bg) Mild Hybrid xDrive Steptronic |
| Üretim başlangıç yılı | Şubat, 2024 yıl |
| Güç ünitesi mimarisi | MHEV (Hafif Hibrit Elektrikli Araç, güç destekli hibrit, batarya destekli hibrit araçlar, BAHV) |
| Gövde tipi | Kombi |
| Koltuk Sayısı | 5 |
| Kapı sayısı | 5 |
| Performans | |
| Yakıt tüketimi, ORTALAMA (WLTP) | 5.7-6.2 Lt/100 km
41.3 - 37.9 US mpg 49.6 - 45.6 UK mpg 17.5 - 16.1 km/Lt |
| CO2 Emisyonları (WLTP) | 149-163 g/km |
| Yakıt Tipi | Dizel |
| Hızlanma 0 - 100 km/saat | 7.5 saniye |
| Hızlanma 0 - 62 mph | 7.5 saniye |
| Hızlanma 0 - 60 mph (Auto-Data.net tarafından hesaplanır) | 7.1 saniye |
| Maksimum sürat | 218 km/saat 135.46 mph |
| Emisyon Standardı | Euro 6e |
| Ağırlık/güç oranı | 9.6 Kg/bg, 104 bg/ton |
| Ağırlık/Tork oranı | 4.7 Kg/Nm, 211.1 Nm/ton |
| Elektrikli ve Hibrit | |
| Batarya voltajı | 48 V |
| Batarya teknolojisi | Lityum İyon (Li-Ion) |
| Batarya konumu | Bagajın altında |
| Elektrik motoru 1 | |
| Elektrikli motor gücü | 11 bg |
| Elektrikli motor torku | 25 Nm 18.44 lb.-ft. |
| Elektrik motorunun yeri | Şanzımana entegre |
| Sistem gücü | 197 bg |
| Sistem tork | 400 Nm 295.02 lb.-ft. |
| İçten yanmalı motor | |
| Güç | 197 bg @ 4000 dev/dak |
| Litre başına güç | 98.7 bg/Lt |
| Tork | 400 Nm @ 1500-2750 dev/dak 295.02 lb.-ft. @ 1500-2750 dev/dak |
| Motor düzeni | Ön, boyuna |
| Motor Modeli/Kodu | B47D20B |
| Motor hacmi | 1995 cm3 121.74 cu. in. |
| Silindir Adedi | 4 |
| Motor konfigürasyonu | Sıralı |
| Silindir çapı | 84 mm 3.31 in. |
| Silindir içi vuruş | 90 mm 3.54 in. |
| Sıkıştırma oranı | 16.5:1 |
| Silindir başına düşen valf | 4 |
| Yakıt enjeksiyon sistemi | Dizel - Commonrail |
| Motor aspirasyonu | Twin-power turbo, Intercooler |
| Motor yağı kapasitesi | 7.5 Lt 7.93 US qt | 6.6 UK qt |
| Motor yağı özellikleri | Görmek için giriş yapın. |
| Motor sistemleri | Start & Stop Sistemi Partikül filtresi |
| Hacim ve ağırlıklar. | |
| Ağırlık | 1895 Kg 4177.76 lbs. |
| Maksimum ağırlık | 2555 Kg 5632.81 lbs. |
| Azami yük | 660 Kg 1455.05 lbs. |
| Bagaj hacmi en az | 570 Lt 20.13 cu. ft. |
| Bagaj hacmi en fazla | 1700 Lt 60.03 cu. ft. |
| Yakıt deposu hacmi | 60 Lt 15.85 US gal | 13.2 UK gal |
| Tavan Yükü | 100 Kg 220.46 lbs. |
| Frenli treyler yükü (12%) | 2000 Kg 4409.25 lbs. |
| Frensiz treyler yükü | 750 Kg 1653.47 lbs. |
| Römork burun yükü | 100 Kg 220.46 lbs. |
| Boyutlar | |
| Uzunluk | 5060 mm 199.21 in. |
| Genişlik | 1900 mm 74.8 in. |
| aynalar dahil genişlik | 2156 mm 84.88 in. |
| Yükseklik | 1515 mm 59.65 in. |
| Dingil Mesafesi | 2995 mm 117.91 in. |
| Ön tekerlek izi | 1634 mm 64.33 in. |
| Arka tekerlek izi | 1668 mm 65.67 in. |
| ön çıkıntı | 945 mm 37.2 in. |
| arka çıkıntı | 1120 mm 44.09 in. |
| Yerden yükseklik | 155 mm 6.1 in. |
| Sürükle katsayısı (Cd) | 0.26 |
| En az dönüş açısı | 11.8 m 38.71 ft. |
| Şanzıman, fren ve süspansiyon | |
| Aktarma mimarisi | İYM ve elektrik motoru, sadece karışık modda çalışma imkanı ile otomobilin dört tekerleklerini hareket ettirir. |
| Çekiş | Tüm tekerlekten çekiş (4x4) |
| Vites sayısı ve şanzıman tipi | 8 vites, otomatik şanzıman Steptronic |
| Ön süspansiyon | Çift salıncaklı |
| Arka süspansiyon | Bağımsız çok bağlantılı süspansiyon |
| Ön frenler | Hava soğutmalı diskler |
| Arka frenler | Hava soğutmalı diskler |
| Yardımcı sistemler | ABS (fren sistemi) 4 döner tekerlek (arka döner tekerlek) |
| Direksiyon tipi | Direksiyon kutusu |
| Direksiyon | Elektrik Direksiyon |
| Lastik boyutu | 225/55 R18 102Y XL |
| Jant Boyutu | 7.5J x 18 |