
| Karoser tipi nedir, BMW 4 Serisi Cabrio (G23 LCI, facelift 2024)? | Cabriolet, 2 Kapı, 4 Koltuk |
|---|---|
| Yakıt tüketimi ne kadar, BMW 4 Serisi Cabrio (G23 LCI, facelift 2024) M440d (340 Hp) Mild Hybrid xDrive Steptronic? | 6.4-6.9 Lt/100 km 36.8 - 34.1 US mpg 44.1 - 40.9 UK mpg 15.6 - 14.5 km/Lt |
| Araç ne kadar ECO'dur, BMW 4 Serisi M440d (340 Hp) Mild Hybrid xDrive Steptronic? | 167-182 g/km CO2 Euro 6e |
| Araç ne kadar hızlıdır, 2024 4 Serisi Cabrio (G23 LCI, facelift 2024) M440d (340 Hp) Mild Hybrid xDrive Steptronic? | 250 km/saat | 155.34 mph 0-100 km/saat: 5 saniye 0-60 mph: 4.8 saniye |
| Motor gücü ne kadar, BMW 4 Serisi Cabriolet 2024 M440d (340 Hp) Mild Hybrid xDrive Steptronic? | 340 bg, 700 Nm 516.29 lb.-ft. |
| Motor hacmi ne kadar, BMW 4 Serisi Cabriolet 2024 M440d (340 Hp) Mild Hybrid xDrive Steptronic? | 3.0 Lt 2993 cm3 182.64 cu. in. |
| Motorda kaç tane silindir var, 2024 BMW M440d (340 Hp) Mild Hybrid xDrive Steptronic? | 6, Sıralı |
| Aktarımı nedir, BMW 4 Serisi Cabrio (G23 LCI, facelift 2024) Cabriolet 2024 M440d (340 Hp) Mild Hybrid xDrive Steptronic? | Tüm tekerlekten çekiş (4x4). MHEV (Hafif Hibrit Elektrikli Araç, güç destekli hibrit, batarya destekli hibrit araçlar, BAHV). İYM ve elektrik motoru, sadece karışık modda çalışma imkanı ile otomobilin dört tekerleklerini hareket ettirir. |
| Aracın uzunluğu ne kadar, 2024 BMW 4 Serisi Cabriolet? | 4770 mm 187.8 in. |
| Aracın genişliği ne kadar, 2024 BMW 4 Serisi Cabriolet? | 1852 mm 72.91 in. |
| Aracın ağırlığı ne kadar, 2024 BMW 4 Serisi Cabrio (G23 LCI, facelift 2024) M440d (340 Hp) Mild Hybrid xDrive Steptronic? | 1980 Kg 4365.15 lbs. |
| İzin verilen maksimum kütle ne kadar, 2024 BMW 4 Serisi Cabrio (G23 LCI, facelift 2024) M440d (340 Hp) Mild Hybrid xDrive Steptronic? | 2465 Kg 5434.39 lbs. |
| Araç Bagaj Hacmi Ne Kadar, 2024 BMW 4 Serisi Cabriolet? | 300 - 385 Lt 10.59 - 13.6 cu. ft. |
| Kaç vites var, Şanzıman tipi nedir, 2024 BMW 4 Serisi Cabrio (G23 LCI, facelift 2024) M440d (340 Hp) Mild Hybrid xDrive Steptronic? | 8, otomatik şanzıman Steptronic |
| Genel bilgi | |
|---|---|
| Marka | BMW |
| Model | 4 Serisi |
| Nesil | 4 Serisi Cabrio (G23 LCI, facelift 2024) |
| Modifikasyonu (Motor) | M440d (340 bg) Mild Hybrid xDrive Steptronic |
| Üretim başlangıç yılı | Mart, 2024 yıl |
| Güç ünitesi mimarisi | MHEV (Hafif Hibrit Elektrikli Araç, güç destekli hibrit, batarya destekli hibrit araçlar, BAHV) |
| Gövde tipi | Cabriolet |
| Koltuk Sayısı | 4 |
| Kapı sayısı | 2 |
| Performans | |
| Yakıt tüketimi, ORTALAMA (WLTP) | 6.4-6.9 Lt/100 km
36.8 - 34.1 US mpg 44.1 - 40.9 UK mpg 15.6 - 14.5 km/Lt |
| CO2 Emisyonları (WLTP) | 167-182 g/km |
| Yakıt Tipi | Dizel |
| Hızlanma 0 - 100 km/saat | 5 saniye |
| Hızlanma 0 - 62 mph | 5 saniye |
| Hızlanma 0 - 60 mph (Auto-Data.net tarafından hesaplanır) | 4.8 saniye |
| Maksimum sürat | 250 km/saat, Elektronik olarak sınırlı 155.34 mph |
| Emisyon Standardı | Euro 6e |
| Ağırlık/güç oranı | 5.8 Kg/bg, 171.7 bg/ton |
| Ağırlık/Tork oranı | 2.8 Kg/Nm, 353.5 Nm/ton |
| Elektrikli ve Hibrit | |
| Brüt batarya kapasitesi | 0.4 kWh |
| Batarya voltajı | 48 V |
| Batarya teknolojisi | Lityum İyon (Li-Ion) |
| Batarya konumu | Ön kapağın altında |
| Elektrik motoru 1 | |
| Elektrikli motor gücü | 11 bg |
| Elektrikli motor torku | 25 Nm 18.44 lb.-ft. |
| Elektrik motorunun yeri | Ön, boyuna |
| İçten yanmalı motor | |
| Güç | 340 bg @ 4400 dev/dak |
| Litre başına güç | 113.6 bg/Lt |
| Tork | 700 Nm @ 1750-2250 dev/dak 516.29 lb.-ft. @ 1750-2250 dev/dak |
| Motor düzeni | Ön, boyuna |
| Motor Modeli/Kodu | B57 |
| Motor hacmi | 2993 cm3 182.64 cu. in. |
| Silindir Adedi | 6 |
| Motor konfigürasyonu | Sıralı |
| Silindir çapı | 84 mm 3.31 in. |
| Silindir içi vuruş | 90 mm 3.54 in. |
| Sıkıştırma oranı | 16.5:1 |
| Silindir başına düşen valf | 4 |
| Yakıt enjeksiyon sistemi | Dizel - Commonrail |
| Motor aspirasyonu | Twin-power turbo, Intercooler |
| Valf yapısı | DOHC |
| Motor yağı kapasitesi | 7 Lt 7.4 US qt | 6.16 UK qt |
| Motor sistemleri | Start & Stop Sistemi Partikül filtresi |
| Hacim ve ağırlıklar. | |
| Ağırlık | 1980 Kg 4365.15 lbs. |
| Maksimum ağırlık | 2465 Kg 5434.39 lbs. |
| Azami yük | 485 Kg 1069.24 lbs. |
| Bagaj hacmi en az | 300 Lt 10.59 cu. ft. |
| Bagaj hacmi en fazla | 385 Lt 13.6 cu. ft. |
| Yakıt deposu hacmi | 59 Lt 15.59 US gal | 12.98 UK gal |
| Frenli treyler yükü (12%) | 1800 Kg 3968.32 lbs. |
| Frensiz treyler yükü | 750 Kg 1653.47 lbs. |
| Römork burun yükü | 75 Kg 165.35 lbs. |
| Boyutlar | |
| Uzunluk | 4770 mm 187.8 in. |
| Genişlik | 1852 mm 72.91 in. |
| aynalar dahil genişlik | 2081 mm 81.93 in. |
| Yükseklik | 1394 mm 54.88 in. |
| Dingil Mesafesi | 2851 mm 112.24 in. |
| Ön tekerlek izi | 1583 mm 62.32 in. |
| Arka tekerlek izi | 1592 mm 62.68 in. |
| ön çıkıntı | 858 mm 33.78 in. |
| arka çıkıntı | 1061 mm 41.77 in. |
| Yerden yükseklik | 126 mm 4.96 in. |
| Sürükle katsayısı (Cd) | 0.28 |
| En az dönüş açısı | 12 m 39.37 ft. |
| Şanzıman, fren ve süspansiyon | |
| Aktarma mimarisi | İYM ve elektrik motoru, sadece karışık modda çalışma imkanı ile otomobilin dört tekerleklerini hareket ettirir. |
| Çekiş | Tüm tekerlekten çekiş (4x4) |
| Vites sayısı ve şanzıman tipi | 8 vites, otomatik şanzıman Steptronic |
| Ön süspansiyon | Coilover yaylı destek, Enine sabitleyici |
| Arka süspansiyon | Stabilizatörlü bağımsız çok bağlantılı yaylı süspansiyon |
| Ön frenler | Hava soğutmalı diskler |
| Arka frenler | Hava soğutmalı diskler |
| Yardımcı sistemler | ABS (fren sistemi) |
| Direksiyon tipi | Direksiyon kutusu |
| Direksiyon | Elektrik Direksiyon |
| Lastik boyutu | Ön lastikler: 225/45 R18 Arka lastikler: 255/40 R18 |
| Jant Boyutu | Ön jantlar: 7.5J x 18 Arka jantlar: 8.5J x 18 |