
| Karoser tipi nedir, BMW 4 Serisi Cabrio (G23 LCI, facelift 2024)? | Cabriolet, 2 Kapı, 4 Koltuk |
|---|---|
| Araç ne kadar hızlıdır, 2024 4 Serisi Cabrio (G23 LCI, facelift 2024) 430i (255 Hp) Mild Hybrid xDrive Steptronic? | 210 km/saat | 130.49 mph 0-60 mph: 5.9 saniye |
| Motor gücü ne kadar, BMW 4 Serisi Cabriolet 2024 430i (255 Hp) Mild Hybrid xDrive Steptronic? | 255 bg, 400 Nm 295.02 lb.-ft. |
| Motor hacmi ne kadar, BMW 4 Serisi Cabriolet 2024 430i (255 Hp) Mild Hybrid xDrive Steptronic? | 2.0 Lt 1998 cm3 121.93 cu. in. |
| Motorda kaç tane silindir var, 2024 BMW 430i (255 Hp) Mild Hybrid xDrive Steptronic? | 4, Sıralı |
| Aktarımı nedir, BMW 4 Serisi Cabrio (G23 LCI, facelift 2024) Cabriolet 2024 430i (255 Hp) Mild Hybrid xDrive Steptronic? | Tüm tekerlekten çekiş (4x4). MHEV (Hafif Hibrit Elektrikli Araç, güç destekli hibrit, batarya destekli hibrit araçlar, BAHV). İYM ve elektrik motoru, sadece karışık modda çalışma imkanı ile otomobilin dört tekerleklerini hareket ettirir. |
| Aracın uzunluğu ne kadar, 2024 BMW 4 Serisi Cabriolet? | 4773 mm 187.91 in. |
| Aracın genişliği ne kadar, 2024 BMW 4 Serisi Cabriolet? | 1852 mm 72.91 in. |
| Aracın ağırlığı ne kadar, 2024 BMW 4 Serisi Cabrio (G23 LCI, facelift 2024) 430i (255 Hp) Mild Hybrid xDrive Steptronic? | 1880 Kg 4144.69 lbs. |
| Araç Bagaj Hacmi Ne Kadar, 2024 BMW 4 Serisi Cabriolet? | 300 - 385 Lt 10.59 - 13.6 cu. ft. |
| Kaç vites var, Şanzıman tipi nedir, 2024 BMW 4 Serisi Cabrio (G23 LCI, facelift 2024) 430i (255 Hp) Mild Hybrid xDrive Steptronic? | 8, otomatik şanzıman Steptronic |
| Genel bilgi | |
|---|---|
| Marka | BMW |
| Model | 4 Serisi |
| Nesil | 4 Serisi Cabrio (G23 LCI, facelift 2024) |
| Modifikasyonu (Motor) | 430i (255 bg) Mild Hybrid xDrive Steptronic |
| Üretim başlangıç yılı | Mart, 2024 yıl |
| Güç ünitesi mimarisi | MHEV (Hafif Hibrit Elektrikli Araç, güç destekli hibrit, batarya destekli hibrit araçlar, BAHV) |
| Gövde tipi | Cabriolet |
| Koltuk Sayısı | 4 |
| Kapı sayısı | 2 |
| Performans | |
| Yakıt Tipi | Benzin |
| Hızlanma 0 - 60 mph | 5.9 saniye |
| Maksimum sürat | 210 km/saat, Elektronik olarak sınırlı 130.49 mph |
| Ağırlık/güç oranı | 7.4 Kg/bg, 135.6 bg/ton |
| Ağırlık/Tork oranı | 4.7 Kg/Nm, 212.8 Nm/ton |
| Elektrikli ve Hibrit | |
| Brüt batarya kapasitesi | 0.4 kWh |
| Batarya voltajı | 48 V |
| Batarya teknolojisi | Lityum İyon (Li-Ion) |
| Batarya konumu | Ön kapağın altında |
| Elektrik motoru 1 | |
| Elektrikli motor gücü | 11 bg |
| Elektrikli motor torku | 25 Nm 18.44 lb.-ft. |
| Elektrik motorunun yeri | Ön, boyuna |
| İçten yanmalı motor | |
| Güç | 255 bg @ 4700-6500 dev/dak |
| Litre başına güç | 127.6 bg/Lt |
| Tork | 400 Nm @ 1600-4500 dev/dak 295.02 lb.-ft. @ 1600-4500 dev/dak |
| Motor düzeni | Ön, boyuna |
| Motor Modeli/Kodu | B48B20O2 |
| Motor hacmi | 1998 cm3 121.93 cu. in. |
| Silindir Adedi | 4 |
| Motor konfigürasyonu | Sıralı |
| Silindir çapı | 82 mm 3.23 in. |
| Silindir içi vuruş | 94.6 mm 3.72 in. |
| Sıkıştırma oranı | 10.5:1 |
| Silindir başına düşen valf | 4 |
| Yakıt enjeksiyon sistemi | Direkt enjeksiyon |
| Motor aspirasyonu | Twin-power turbo, Intercooler |
| Valf yapısı | Double-VANOS, VALVETRONIC |
| Motor yağı özellikleri | Görmek için giriş yapın. |
| Motor sistemleri | Start & Stop Sistemi |
| Hacim ve ağırlıklar. | |
| Ağırlık | 1880 Kg 4144.69 lbs. |
| Bagaj hacmi en az | 300 Lt 10.59 cu. ft. |
| Bagaj hacmi en fazla | 385 Lt 13.6 cu. ft. |
| Yakıt deposu hacmi | 59 Lt 15.59 US gal | 12.98 UK gal |
| Boyutlar | |
| Uzunluk | 4773 mm 187.91 in. |
| Genişlik | 1852 mm 72.91 in. |
| aynalar dahil genişlik | 2081 mm 81.93 in. |
| Yükseklik | 1394 mm 54.88 in. |
| Dingil Mesafesi | 2851 mm 112.24 in. |
| Ön tekerlek izi | 1582 mm 62.28 in. |
| Arka tekerlek izi | 1593 mm 62.72 in. |
| Yerden yükseklik | 127 mm 5 in. |
| En az dönüş açısı | 12 m 39.37 ft. |
| Şanzıman, fren ve süspansiyon | |
| Aktarma mimarisi | İYM ve elektrik motoru, sadece karışık modda çalışma imkanı ile otomobilin dört tekerleklerini hareket ettirir. |
| Çekiş | Tüm tekerlekten çekiş (4x4) |
| Vites sayısı ve şanzıman tipi | 8 vites, otomatik şanzıman Steptronic |
| Ön süspansiyon | Coilover yaylı destek, Enine sabitleyici |
| Arka süspansiyon | Stabilizatörlü bağımsız çok bağlantılı yaylı süspansiyon |
| Ön frenler | Hava soğutmalı diskler |
| Arka frenler | Hava soğutmalı diskler |
| Yardımcı sistemler | ABS (fren sistemi) |
| Direksiyon tipi | Direksiyon kutusu |
| Direksiyon | Elektrik Direksiyon |
| Lastik boyutu | Ön lastikler: 225/45 R18; 225/40 R19 Arka lastikler: 225/45 R18; 225/40 R19; 255/35 R19 |
| Jant Boyutu | Ön jantlar: 7.5J x 18; 8J x 19 Arka jantlar: 7.5J x 18; 8J x 19; 8.5J x 19 |