
| Karoser tipi nedir, Audi A4 (B9 8W, facelift 2019)? | Sedan, 4 Kapı, 5 Koltuk |
|---|---|
| Yakıt tüketimi ne kadar, Audi A4 (B9 8W, facelift 2019) 50 TDI (286 Hp) quattro Mild Hybrid tiptronic? | 6.4-7.2 Lt/100 km 36.8 - 32.7 US mpg 44.1 - 39.2 UK mpg 15.6 - 13.9 km/Lt |
| Araç ne kadar ECO'dur, Audi A4 50 TDI (286 Hp) quattro Mild Hybrid tiptronic? | 168-188 g/km CO2 Euro 6d-ISC-FCM |
| Araç ne kadar hızlıdır, 2020 A4 (B9 8W, facelift 2019) 50 TDI (286 Hp) quattro Mild Hybrid tiptronic? | 250 km/saat | 155.34 mph 0-100 km/saat: 5.2 saniye 0-60 mph: 4.9 saniye |
| Motor gücü ne kadar, Audi A4 Sedan 2020 50 TDI (286 Hp) quattro Mild Hybrid tiptronic? | 286 bg, 620 Nm 457.29 lb.-ft. |
| Motor hacmi ne kadar, Audi A4 Sedan 2020 50 TDI (286 Hp) quattro Mild Hybrid tiptronic? | 3.0 Lt 2967 cm3 181.06 cu. in. |
| Motorda kaç tane silindir var, 2020 Audi 50 TDI (286 Hp) quattro Mild Hybrid tiptronic? | 6, V motor |
| Aktarımı nedir, Audi A4 (B9 8W, facelift 2019) Sedan 2020 50 TDI (286 Hp) quattro Mild Hybrid tiptronic? | Tüm tekerlekten çekiş (4x4). MHEV (Hafif Hibrit Elektrikli Araç, güç destekli hibrit, batarya destekli hibrit araçlar, BAHV). İYM ve elektrik motoru, sadece karışık modda çalışma imkanı ile otomobilin dört tekerleklerini hareket ettirir. |
| Aracın uzunluğu ne kadar, 2020 Audi A4 Sedan? | 4762 mm 187.48 in. |
| Aracın genişliği ne kadar, 2020 Audi A4 Sedan? | 1847 mm 72.72 in. |
| Aracın ağırlığı ne kadar, 2020 Audi A4 (B9 8W, facelift 2019) 50 TDI (286 Hp) quattro Mild Hybrid tiptronic? | 1750 Kg 3858.09 lbs. |
| İzin verilen maksimum kütle ne kadar, 2020 Audi A4 (B9 8W, facelift 2019) 50 TDI (286 Hp) quattro Mild Hybrid tiptronic? | 2320 Kg 5114.72 lbs. |
| Araç Bagaj Hacmi Ne Kadar, 2020 Audi A4 Sedan? | 460 Lt 16.24 cu. ft. |
| Kaç vites var, Şanzıman tipi nedir, 2020 Audi A4 (B9 8W, facelift 2019) 50 TDI (286 Hp) quattro Mild Hybrid tiptronic? | 8, otomatik şanzıman tiptronic |
| Genel bilgi | |
|---|---|
| Marka | Audi |
| Model | A4 |
| Nesil | A4 (B9 8W, facelift 2019) |
| Modifikasyonu (Motor) | 50 TDI (286 bg) quattro Mild Hybrid tiptronic |
| Üretim başlangıç yılı | Eylül, 2020 yıl |
| Son üretim yılı | Şubat, 2023 yıl |
| Güç ünitesi mimarisi | MHEV (Hafif Hibrit Elektrikli Araç, güç destekli hibrit, batarya destekli hibrit araçlar, BAHV) |
| Gövde tipi | Sedan |
| Koltuk Sayısı | 5 |
| Kapı sayısı | 4 |
| Performans | |
| Yakıt tüketimi, ORTALAMA (WLTP) | 6.4-7.2 Lt/100 km
36.8 - 32.7 US mpg 44.1 - 39.2 UK mpg 15.6 - 13.9 km/Lt |
| CO2 Emisyonları (WLTP) | 168-188 g/km |
| Şehir içi yakıt tüketimi (NEDC, WLTP eşdeğer) | 7.6-8.0 Lt/100 km
30.9 - 29.4 US mpg 37.2 - 35.3 UK mpg 13.2 - 12.5 km/Lt |
| Şehir dışı yakıt tüketimi (NEDC, WLTP eşdeğer) | 4.8-5.1 Lt/100 km
49 - 46.1 US mpg 58.9 - 55.4 UK mpg 20.8 - 19.6 km/Lt |
| Ortalama yakıt tüketimi (NEDC, WLTP eşdeğer) | 5.9-6.2 Lt/100 km
39.9 - 37.9 US mpg 47.9 - 45.6 UK mpg 16.9 - 16.1 km/Lt |
| CO2 Emisyonları (NEDC, WLTP eşdeğer) | 154-162 g/km |
| Yakıt Tipi | Dizel |
| Hızlanma 0 - 100 km/saat | 5.2 saniye |
| Hızlanma 0 - 62 mph | 5.2 saniye |
| Hızlanma 0 - 60 mph (Auto-Data.net tarafından hesaplanır) | 4.9 saniye |
| Maksimum sürat | 250 km/saat 155.34 mph |
| Emisyon Standardı | Euro 6d-ISC-FCM |
| Ağırlık/güç oranı | 6.1 Kg/bg, 163.4 bg/ton |
| Ağırlık/Tork oranı | 2.8 Kg/Nm, 354.3 Nm/ton |
| Motor | |
| Güç | 286 bg @ 3500-4000 dev/dak |
| Litre başına güç | 96.4 bg/Lt |
| Tork | 620 Nm @ 1750-3000 dev/dak 457.29 lb.-ft. @ 1750-3000 dev/dak |
| Motor düzeni | Ön, boyuna |
| Motor Modeli/Kodu | DMGA |
| Motor hacmi | 2967 cm3 181.06 cu. in. |
| Silindir Adedi | 6 |
| Motor konfigürasyonu | V motor |
| Silindir çapı | 83 mm 3.27 in. |
| Silindir içi vuruş | 91.4 mm 3.6 in. |
| Sıkıştırma oranı | 16.3:1 |
| Silindir başına düşen valf | 4 |
| Yakıt enjeksiyon sistemi | Dizel - Commonrail |
| Motor aspirasyonu | Turbo kompresör, Intercooler |
| Motor yağı kapasitesi | 6.1 Lt 6.45 US qt | 5.37 UK qt |
| Motor yağı özellikleri | Görmek için giriş yapın. |
| soğutma sıvısı | 15.2 Lt 16.06 US qt | 13.37 UK qt |
| Motor sistemleri | Start & Stop Sistemi Partikül filtresi |
| Hacim ve ağırlıklar. | |
| Ağırlık | 1750 Kg 3858.09 lbs. |
| Maksimum ağırlık | 2320 Kg 5114.72 lbs. |
| Azami yük | 570 Kg 1256.63 lbs. |
| Bagaj hacmi en az | 460 Lt 16.24 cu. ft. |
| Yakıt deposu hacmi | 58 Lt 15.32 US gal | 12.76 UK gal |
| AdBlue tankı | 12 Lt 3.17 US gal | 2.64 UK gal |
| Tavan Yükü | 90 Kg 198.42 lbs. |
| Frenli treyler yükü (8%) | 2100 Kg 4629.71 lbs. |
| Frenli treyler yükü (12%) | 1900 Kg 4188.78 lbs. |
| Frensiz treyler yükü | 750 Kg 1653.47 lbs. |
| Römork burun yükü | 80 Kg 176.37 lbs. |
| Boyutlar | |
| Uzunluk | 4762 mm 187.48 in. |
| Genişlik | 1847 mm 72.72 in. |
| aynalar dahil genişlik | 2022 mm 79.61 in. |
| Yükseklik | 1431 mm 56.34 in. |
| Dingil Mesafesi | 2820 mm 111.02 in. |
| Ön tekerlek izi | 1572 mm 61.89 in. |
| Arka tekerlek izi | 1555 mm 61.22 in. |
| ön çıkıntı | 899 mm 35.39 in. |
| arka çıkıntı | 1043 mm 41.06 in. |
| Sürükle katsayısı (Cd) | 0.26 |
| En az dönüş açısı | 11.6 m 38.06 ft. |
| Şanzıman, fren ve süspansiyon | |
| Aktarma mimarisi | İYM ve elektrik motoru, sadece karışık modda çalışma imkanı ile otomobilin dört tekerleklerini hareket ettirir. |
| Çekiş | Tüm tekerlekten çekiş (4x4) |
| Vites sayısı ve şanzıman tipi | 8 vites, otomatik şanzıman tiptronic |
| Ön süspansiyon | Bağımsız çok bağlantılı süspansiyon |
| Arka süspansiyon | Bağımsız çok bağlantılı süspansiyon |
| Ön frenler | Hava soğutmalı diskler |
| Arka frenler | Hava soğutmalı diskler |
| Yardımcı sistemler | ABS (fren sistemi) |
| Direksiyon tipi | Direksiyon kutusu |
| Direksiyon | Elektrik Direksiyon |
| Lastik boyutu | 225/50 R17 |
| Jant Boyutu | 7.5 J x 17 |